Bieg główny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczucki Damian Tychy Bieg główny Magna Formpol Running Team opłacono
2 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg główny JKLA Jawor Jaworzno opłacono
3 Jawor Jakub Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
4 Małek Melania Katowice Bieg główny opłacono
5 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
6 Orliński Łukasz Tychy Bieg główny opłacono
7 Kloc Dominika Katowice Bieg główny opłacono
8 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg główny RUNHOGS Tychy opłacono
9 Borek Paweł Kraków Bieg główny - opłacono
10 Borek Natalia Kraków Bieg główny - opłacono
11 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg główny opłacono
12 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg główny Szwagry team opłacono
13 SZCZĘSNY Jarosław Olza Bieg główny opłacono
14 Król Fiip Mysłowice Bieg główny opłacono
15 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg główny PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy opłacono
16 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny Świerczyniec Running opłacono
17 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
18 Małecki Grzegorz Tychy Bieg główny opłacono
19 Krawenda Robert Płaza Bieg główny SChC Triathlon Team Chrzanów opłacono
20 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Bieg główny opłacono
21 Zakrzewski Tomasz Chełmek Bieg główny Parkrun Chrzanów opłacono
22 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Bieg główny Uzi Team opłacono
23 Setlak Rafał Bojszowy Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
24 Gdula Martyna Bieruń Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
25 Brzezina Rafał Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
26 Majchrowski Michał Mysłowice Bieg główny opłacono
27 Kleta Mateusz Bieruń Bieg główny BDTM opłacono
28 Wiercioch Piotr Mysłowice Bieg główny opłacono
29 Brzezina Karolina Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
30 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg główny opłacono
31 Kaliszewska Martyna Tychy Bieg główny opłacono
32 Wojtasik Ewelina Tychy Bieg główny opłacono
33 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
34 Balura Edyta Lędziny Bieg główny Biegnę Byle Dobiec opłacono
35 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
36 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg główny opłacono
37 Rogalewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg główny opłacono
38 Kapela Joanna Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
39 Stejzygier Aneta Tychy Bieg główny Fuchs Oil Team opłacono
40 DZIEDZIC BOGDAN IMIELIN Bieg główny MORS HUBERTUS MYSŁOWICE opłacono
41 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
42 Karwicka-Szkoda Regina Mysłowice Bieg główny opłacono
43 Kubica Marek Mysłowice Bieg główny opłacono
44 Grzesica Paweł LĘDZINY Bieg główny opłacono
45 Bizoń Tomasz Lędziny Bieg główny Czorno Linia Lędziny opłacono
46 Laufer Szymon Lędziny Bieg główny Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach opłacono
47 Szpak Damian Tychy Bieg główny Team Papry opłacono
48 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg główny Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
49 Musioł Piotr Imielin Bieg główny opłacono


Wyświetleń: 3021

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ