Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brzezina Karolina | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
2 | Małecki Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
3 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg główny | Czorno Linia Lędziny | opłacono |
4 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono |
5 | Rybarz Artur | Brzeszcze | Polska | Bieg główny | Zadyszka Oświęcim | |
6 | Laufer Szymon | Lędziny | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach | opłacono |
7 | Cieślak Bartłomiej | Tychy | Polska | Bieg główny | RUNHOGS Tychy | opłacono |
8 | Borek Natalia | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
9 | Borek Paweł | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
10 | Gralak Adam | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
11 | Brzezina Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
12 | Jawor Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
13 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Gminy Psary | |
14 | Klimczak Piotr | Balin | Polska | Bieg główny | ||
15 | Grzesica Paweł | LĘDZINY | Polska | Bieg główny | opłacono | |
16 | Kleta Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg główny | BDTM | opłacono |
17 | Szczucki Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Magna Formpol Running Team | opłacono |
18 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg główny | Parkrun Chrzanów | opłacono |
19 | Cuber Żaneta | Lędziny | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
20 | Malina Adam | Bojszowy | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | |
21 | Pilarski Bartłomiej | Libiąż | Polska | Bieg główny | Wyznawcy Bronka Libiąż | |
22 | Kubica Marek | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
23 | Szczepański Janusz | Mysłowice-Morgi | Polska | Bieg główny | ||
24 | Szczepański Janusz Szczepański | Mysłowice-Morgi | Polska | Bieg główny | ||
25 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
26 | MICHULEC TADEUSZ | BIERUŃ | Polska | Bieg główny | Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami | |
27 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | Polska | Bieg główny | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | opłacono |
28 | Karwicka-Szkoda Regina | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
29 | Król Fiip | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
30 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
31 | Setlak Rafał | Bojszowy | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
32 | Stejzygier Aneta | Tychy | Polska | Bieg główny | Fuchs Oil Team | opłacono |
33 | Rogalewicz Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
34 | Janikowski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
35 | Janicka-Jawor Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
36 | Woźniak Tomasz | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
37 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | opłacono |
38 | Michalski Grzegorz | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
39 | Koziarz Przemysław | Jankowice | Polska | Bieg główny | ||
40 | Małek Melania | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | Polska | Bieg główny | JKLA Jawor Jaworzno | opłacono |
42 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg główny | ||
43 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Polska | Bieg główny | ||
44 | Szczepaniak Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | |
45 | Olejnik Franciszek | Imielin | Polska | Bieg główny | Husaria Race Team | |
46 | Komandera Krzysztof | ŚWIERCZYNIEC | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | |
47 | Szpak Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | opłacono |
48 | Mańda Edyta | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
49 | Balura Edyta | Lędziny | Polska | Bieg główny | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
50 | Szyja Marcin | Tychy | Polska | Bieg główny | Wybiegani | |
51 | Orliński Łukasz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
52 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Kapela Joanna | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Wiercioch Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
55 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
56 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg główny | Zabiegani Częstochowa | |
57 | Porębska Aleksandra | Oświęcim | Polska | Bieg główny | ||
58 | Porębski Marek | Oświęcim | Polska | Bieg główny | ||
59 | Makosz-Raczek Anna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Olszewski Jarosław | Kozy | Polska | Bieg główny | Bimber Squad | |
61 | Józefus Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Gdula Martyna | Bieruń | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
63 | Uzdrzychowski Jakub | Lędziny | Polska | Bieg główny | Uzi Team | opłacono |
64 | Majchrowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
65 | Wojtasik Ewelina | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | Kaliszewska Martyna | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Roehrich Krzysztof | Łąka | Polska | Bieg główny | Szwagry team | opłacono |
68 | Krawenda Robert | Płaza | Polska | Bieg główny | SChC Triathlon Team Chrzanów | opłacono |
69 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg główny | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono |
70 | Gwóźdź Roman | Mysłowice | Polska | Bieg główny | ||
71 | SZCZĘSNY Jarosław | Olza | Polska | Bieg główny | opłacono | |
72 | Musioł Piotr | Imielin | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 6266