Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kleta Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg główny | BDTM | opłacono |
2 | Gdula Martyna | Bieruń | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
3 | Setlak Rafał | Bojszowy | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
4 | Kapela Joanna | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
5 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
6 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg główny | Parkrun Chrzanów | opłacono |
7 | Sosin Stanisław | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | opłacono |
8 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | opłacono |
9 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
10 | Musioł Piotr | Imielin | Polska | Bieg główny | opłacono | |
11 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg główny | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono |
12 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | Polska | Bieg główny | JKLA Jawor Jaworzno | opłacono |
13 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
14 | Małek Melania | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
15 | Borek Paweł | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
16 | Borek Natalia | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
17 | Brzezina Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
18 | Brzezina Karolina | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
19 | Grzesica Paweł | LĘDZINY | Polska | Bieg główny | opłacono | |
20 | Mickiewicz Anna | Lędziny | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
21 | Balura Edyta | Lędziny | Polska | Bieg główny | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
22 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | opłacono |
23 | Laufer Szymon | Lędziny | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach | opłacono |
24 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono |
25 | Kosteczko Ewa | Lędziny | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
26 | Józefus Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | opłacono | |
27 | Uzdrzychowski Jakub | Lędziny | Polska | Bieg główny | Uzi Team | opłacono |
28 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg główny | Czorno Linia Lędziny | opłacono |
29 | Cuber Żaneta | Lędziny | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
30 | Roehrich Krzysztof | Łąka | Polska | Bieg główny | Szwagry team | opłacono |
31 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
32 | Janicka-Jawor Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
33 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
34 | Król Teresa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
35 | Król Jan | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
36 | Król Fiip | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
37 | Sitkowski Paweł | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
38 | Karwicka-Szkoda Regina | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
39 | Majchrowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
40 | Wiercioch Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
41 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
42 | Kubica Marek | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
43 | Barańska-Dejas Ewa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
44 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
45 | Makosz-Raczek Anna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
46 | Staśko Monika | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
47 | Jawor Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
48 | SZCZĘSNY Jarosław | Olza | Polska | Bieg główny | opłacono | |
49 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | Polska | Bieg główny | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | opłacono |
50 | Krawenda Robert | Płaza | Polska | Bieg główny | SChC Triathlon Team Chrzanów | opłacono |
51 | Zając Teresa | Radocza | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
52 | Malczyk Anna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
53 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | Czeladzki Duch Harpagana | opłacono |
55 | Janikowski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
56 | Rogalewicz Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
57 | Mańda Edyta | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
58 | Boroń Luiza | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | opłacono |
59 | BOROŃ Tomek | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | opłacono |
60 | Stejzygier Aneta | Tychy | Polska | Bieg główny | Fuchs Oil Team | opłacono |
61 | Małecki Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Cieślak Bartłomiej | Tychy | Polska | Bieg główny | RUNHOGS Tychy | opłacono |
63 | Orliński Łukasz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Szczucki Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Magna Formpol Running Team | opłacono |
65 | Wojtasik Ewelina | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
66 | Kaliszewska Martyna | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Szpak Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | opłacono |
Wyświetleń: 6274