Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Majchrowski Michał Mysłowice Bieg główny opłacono
2 Wiercioch Piotr Mysłowice Bieg główny opłacono
3 Kapela Joanna Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
4 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
5 Orliński Łukasz Tychy Bieg główny opłacono
6 Szyja Marcin Tychy Bieg główny Wybiegani
7 Balura Edyta Lędziny Bieg główny Biegnę Byle Dobiec opłacono
8 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg główny opłacono
9 Szpak Damian Tychy Bieg główny Team Papry opłacono
10 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny Świerczyniec Running opłacono
11 Olejnik Franciszek Imielin Bieg główny Husaria Race Team
12 Szczepaniak Grzegorz Tychy Bieg główny Team Papry
13 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg główny
14 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg główny
15 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg główny JKLA Jawor Jaworzno opłacono
16 Małek Melania Katowice Bieg główny opłacono
17 Koziarz Przemysław Jankowice Bieg główny
18 Michalski Grzegorz Lędziny Bieg główny
19 Komandera Krzysztof ŚWIERCZYNIEC Bieg główny Świerczyniec Running
20 Musioł Piotr Imielin Bieg główny opłacono
21 SZCZĘSNY Jarosław Olza Bieg główny opłacono
22 Gwóźdź Roman Mysłowice Bieg główny
23 DZIEDZIC BOGDAN IMIELIN Bieg główny MORS HUBERTUS MYSŁOWICE opłacono
24 Krawenda Robert Płaza Bieg główny SChC Triathlon Team Chrzanów opłacono
25 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg główny Szwagry team opłacono
26 Kaliszewska Martyna Tychy Bieg główny opłacono
27 Wojtasik Ewelina Tychy Bieg główny opłacono
28 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg główny opłacono
29 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Bieg główny Uzi Team opłacono
30 Gdula Martyna Bieruń Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
31 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
32 Olszewski Jarosław Kozy Bieg główny Bimber Squad
33 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg główny opłacono
34 Porębski Marek Oświęcim Bieg główny
35 Porębska Aleksandra Oświęcim Bieg główny
36 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg główny Zabiegani Częstochowa
37 Karwicka-Szkoda Regina Mysłowice Bieg główny opłacono
38 Zakrzewski Tomasz Chełmek Bieg główny Parkrun Chrzanów opłacono
39 Szczucki Damian Tychy Bieg główny Magna Formpol Running Team opłacono
40 Kleta Mateusz Bieruń Bieg główny BDTM opłacono
41 Grzesica Paweł LĘDZINY Bieg główny opłacono
42 Klimczak Piotr Balin Bieg główny
43 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg główny Klub Sportowy Gminy Psary
44 Jawor Jakub Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
45 Brzezina Rafał Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
46 Brzezina Karolina Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
47 Borek Paweł Kraków Bieg główny - opłacono
48 Borek Natalia Kraków Bieg główny - opłacono
49 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg główny RUNHOGS Tychy opłacono
50 Laufer Szymon Lędziny Bieg główny Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach opłacono
51 Rybarz Artur Brzeszcze Bieg główny Zadyszka Oświęcim
52 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg główny PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy opłacono
53 Bizoń Tomasz Lędziny Bieg główny Czorno Linia Lędziny opłacono
54 Małecki Grzegorz Tychy Bieg główny opłacono
55 Gralak Adam Lędziny Bieg główny
56 Woźniak Tomasz Tychy Bieg główny
57 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
58 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
59 Rogalewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg główny opłacono
60 Stejzygier Aneta Tychy Bieg główny Fuchs Oil Team opłacono
61 Setlak Rafał Bojszowy Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
62 Kloc Dominika Katowice Bieg główny opłacono
63 Król Fiip Mysłowice Bieg główny opłacono
64 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
65 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg główny Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
66 MICHULEC TADEUSZ BIERUŃ Bieg główny Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami
67 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Bieg główny opłacono
68 Szczepański Janusz Szczepański Mysłowice-Morgi Bieg główny
69 Szczepański Janusz Mysłowice-Morgi Bieg główny
70 Kubica Marek Mysłowice Bieg główny opłacono
71 Pilarski Bartłomiej Libiąż Bieg główny Wyznawcy Bronka Libiąż
72 Malina Adam Bojszowy Bieg główny Świerczyniec Running
73 BOROŃ Tomek Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
74 Boroń Luiza Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
75 Barańska-Dejas Ewa Mysłowice Nordic Walking opłacono
76 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking opłacono
77 Fik-Gwóźdź Beata Mysłowice Nordic Walking
78 Staśko Monika Mysłowice Nordic Walking opłacono
79 Kosteczko Ewa Lędziny Nordic Walking opłacono
80 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking opłacono
81 Mickiewicz Anna Lędziny Nordic Walking opłacono
82 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking opłacono
83 Król Teresa Mysłowice Nordic Walking opłacono
84 Król Jan Mysłowice Nordic Walking opłacono
85 Malczyk Anna Sosnowiec Nordic Walking opłacono
86 Zając Teresa Radocza Nordic Walking opłacono
87 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
88 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
89 mól wioletta czeladź Nordic Walking #czeladzbiega
90 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking opłacono
91 Grupka Edyta Tomice Nordic Walking
92 Danek Grażyna Mysłowice Nordic Walking opłacono
93 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
94 Sosin Stanisław Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
95 Sadowski Tomasz Sosnowiec Nordic Walking Czeladzki Duch Harpagana opłacono


Wyświetleń: 2381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ