Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg główny
2 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg główny
3 Barańska-Dejas Ewa Mysłowice Nordic Walking opłacono
4 Gralak Adam Lędziny Bieg główny
5 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking opłacono
6 Małek Melania Katowice Bieg główny opłacono
7 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
8 Orliński Łukasz Tychy Bieg główny opłacono
9 Kloc Dominika Katowice Bieg główny opłacono
10 Kosteczko Ewa Lędziny Nordic Walking opłacono
11 Fik-Gwóźdź Beata Mysłowice Nordic Walking
12 Koziarz Przemysław Jankowice Bieg główny
13 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg główny opłacono
14 Woźniak Tomasz Tychy Bieg główny
15 SZCZĘSNY Jarosław Olza Bieg główny opłacono
16 Król Fiip Mysłowice Bieg główny opłacono
17 Staśko Monika Mysłowice Nordic Walking opłacono
18 Małecki Grzegorz Tychy Bieg główny opłacono
19 Michalski Grzegorz Lędziny Bieg główny
20 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Bieg główny opłacono
21 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
22 Król Teresa Mysłowice Nordic Walking opłacono
23 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
24 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking opłacono
25 Porębski Marek Oświęcim Bieg główny
26 Porębska Aleksandra Oświęcim Bieg główny
27 Król Jan Mysłowice Nordic Walking opłacono
28 Gwóźdź Roman Mysłowice Bieg główny
29 Majchrowski Michał Mysłowice Bieg główny opłacono
30 Wiercioch Piotr Mysłowice Bieg główny opłacono
31 Malczyk Anna Sosnowiec Nordic Walking opłacono
32 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking opłacono
33 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg główny opłacono
34 Kaliszewska Martyna Tychy Bieg główny opłacono
35 Wojtasik Ewelina Tychy Bieg główny opłacono
36 Mickiewicz Anna Lędziny Nordic Walking opłacono
37 Grupka Edyta Tomice Nordic Walking
38 Danek Grażyna Mysłowice Nordic Walking opłacono
39 Szczepański Janusz Szczepański Mysłowice-Morgi Bieg główny
40 Szczepański Janusz Mysłowice-Morgi Bieg główny
41 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg główny opłacono
42 Rogalewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg główny opłacono
43 Kapela Joanna Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
44 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking opłacono
45 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
46 Zając Teresa Radocza Nordic Walking opłacono
47 Karwicka-Szkoda Regina Mysłowice Bieg główny opłacono
48 Kubica Marek Mysłowice Bieg główny opłacono
49 Grzesica Paweł LĘDZINY Bieg główny opłacono
50 Klimczak Piotr Balin Bieg główny
51 Musioł Piotr Imielin Bieg główny opłacono
52 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
53 Sosin Stanisław Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
54 Borek Paweł Kraków Bieg główny - opłacono
55 Borek Natalia Kraków Bieg główny - opłacono
56 mól wioletta czeladź Nordic Walking #czeladzbiega
57 Kleta Mateusz Bieruń Bieg główny BDTM opłacono
58 Balura Edyta Lędziny Bieg główny Biegnę Byle Dobiec opłacono
59 Olszewski Jarosław Kozy Bieg główny Bimber Squad
60 Brzezina Rafał Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
61 Brzezina Karolina Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
62 MICHULEC TADEUSZ BIERUŃ Bieg główny Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami
63 Sadowski Tomasz Sosnowiec Nordic Walking Czeladzki Duch Harpagana opłacono
64 Bizoń Tomasz Lędziny Bieg główny Czorno Linia Lędziny opłacono
65 Jawor Jakub Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
66 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
67 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg główny Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
68 Stejzygier Aneta Tychy Bieg główny Fuchs Oil Team opłacono
69 Setlak Rafał Bojszowy Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
70 Gdula Martyna Bieruń Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
71 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
72 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
73 Olejnik Franciszek Imielin Bieg główny Husaria Race Team
74 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg główny JKLA Jawor Jaworzno opłacono
75 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg główny Klub Sportowy Gminy Psary
76 Szczucki Damian Tychy Bieg główny Magna Formpol Running Team opłacono
77 DZIEDZIC BOGDAN IMIELIN Bieg główny MORS HUBERTUS MYSŁOWICE opłacono
78 Zakrzewski Tomasz Chełmek Bieg główny Parkrun Chrzanów opłacono
79 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg główny PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy opłacono
80 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg główny RUNHOGS Tychy opłacono
81 BOROŃ Tomek Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
82 Boroń Luiza Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
83 Krawenda Robert Płaza Bieg główny SChC Triathlon Team Chrzanów opłacono
84 Laufer Szymon Lędziny Bieg główny Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach opłacono
85 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg główny Szwagry team opłacono
86 Malina Adam Bojszowy Bieg główny Świerczyniec Running
87 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny Świerczyniec Running opłacono
88 Komandera Krzysztof ŚWIERCZYNIEC Bieg główny Świerczyniec Running
89 Szczepaniak Grzegorz Tychy Bieg główny Team Papry
90 Szpak Damian Tychy Bieg główny Team Papry opłacono
91 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Bieg główny Uzi Team opłacono
92 Szyja Marcin Tychy Bieg główny Wybiegani
93 Pilarski Bartłomiej Libiąż Bieg główny Wyznawcy Bronka Libiąż
94 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg główny Zabiegani Częstochowa
95 Rybarz Artur Brzeszcze Bieg główny Zadyszka Oświęcim


Wyświetleń: 2383

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ