Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rybarz Artur | Brzeszcze | Polska | Bieg główny | Zadyszka Oświęcim | |
2 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg główny | Zabiegani Częstochowa | |
3 | Pilarski Bartłomiej | Libiąż | Polska | Bieg główny | Wyznawcy Bronka Libiąż | |
4 | Szyja Marcin | Tychy | Polska | Bieg główny | Wybiegani | |
5 | Uzdrzychowski Jakub | Lędziny | Polska | Bieg główny | Uzi Team | opłacono |
6 | Szczepaniak Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | |
7 | Szpak Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | opłacono |
8 | Malina Adam | Bojszowy | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | |
9 | Komandera Krzysztof | ŚWIERCZYNIEC | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | |
10 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | opłacono |
11 | Roehrich Krzysztof | Łąka | Polska | Bieg główny | Szwagry team | opłacono |
12 | Laufer Szymon | Lędziny | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach | opłacono |
13 | Krawenda Robert | Płaza | Polska | Bieg główny | SChC Triathlon Team Chrzanów | opłacono |
14 | BOROŃ Tomek | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | opłacono |
15 | Cieślak Bartłomiej | Tychy | Polska | Bieg główny | RUNHOGS Tychy | opłacono |
16 | Boroń Luiza | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | opłacono |
17 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | opłacono |
18 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg główny | Parkrun Chrzanów | opłacono |
19 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg główny | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | opłacono |
20 | Szczucki Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Magna Formpol Running Team | opłacono |
21 | Zięba Aleksander | Strzyżowice | Polska | Bieg główny | Klub Sportowy Gminy Psary | |
22 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | Polska | Bieg główny | JKLA Jawor Jaworzno | opłacono |
23 | Olejnik Franciszek | Imielin | Polska | Bieg główny | Husaria Race Team | |
24 | Cuber Żaneta | Lędziny | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
25 | Gdula Martyna | Bieruń | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
26 | Janikowski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
27 | Setlak Rafał | Bojszowy | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | opłacono |
28 | Stejzygier Aneta | Tychy | Polska | Bieg główny | Fuchs Oil Team | opłacono |
29 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | Polska | Bieg główny | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | opłacono |
30 | Janicka-Jawor Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
31 | Jawor Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | opłacono |
32 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg główny | Czorno Linia Lędziny | opłacono |
33 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | Czeladzki Duch Harpagana | opłacono |
34 | MICHULEC TADEUSZ | BIERUŃ | Polska | Bieg główny | Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami | |
35 | Brzezina Karolina | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
36 | Brzezina Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | opłacono |
37 | Olszewski Jarosław | Kozy | Polska | Bieg główny | Bimber Squad | |
38 | Balura Edyta | Lędziny | Polska | Bieg główny | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
39 | Kleta Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg główny | BDTM | opłacono |
40 | mól wioletta | czeladź | Polska | Nordic Walking | #czeladzbiega | |
41 | Borek Natalia | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
42 | Borek Paweł | Kraków | Polska | Bieg główny | - | opłacono |
43 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | opłacono |
44 | Sosin Stanisław | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | opłacono |
45 | Barańska-Dejas Ewa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
46 | Małecki Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
47 | Sitkowski Paweł | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
48 | Grupka Edyta | Tomice | Polska | Nordic Walking | ||
49 | Gralak Adam | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
50 | Woźniak Tomasz | Tychy | Polska | Bieg główny | ||
51 | Koziarz Przemysław | Jankowice | Polska | Bieg główny | ||
52 | Małek Melania | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
53 | Rogalewicz Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
54 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
55 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking | ||
56 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Polska | Bieg główny | ||
57 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Polska | Bieg główny | ||
58 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
59 | Król Fiip | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
60 | Mańda Edyta | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
61 | Orliński Łukasz | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
62 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
63 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
64 | Szczepański Janusz Szczepański | Mysłowice-Morgi | Polska | Bieg główny | ||
65 | Szczepański Janusz | Mysłowice-Morgi | Polska | Bieg główny | ||
66 | Kubica Marek | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
67 | Kapela Joanna | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | opłacono | |
68 | Wiercioch Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
69 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
70 | Porębski Marek | Oświęcim | Polska | Bieg główny | ||
71 | Porębska Aleksandra | Oświęcim | Polska | Bieg główny | ||
72 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
73 | Kosteczko Ewa | Lędziny | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
74 | Karwicka-Szkoda Regina | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
75 | Józefus Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | opłacono | |
76 | Staśko Monika | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
77 | Majchrowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono | |
78 | Mickiewicz Anna | Lędziny | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
79 | Grzesica Paweł | LĘDZINY | Polska | Bieg główny | opłacono | |
80 | Klimczak Piotr | Balin | Polska | Bieg główny | ||
81 | Fik-Gwóźdź Beata | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | ||
82 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | opłacono | |
83 | Michalski Grzegorz | Lędziny | Polska | Bieg główny | ||
84 | Wojtasik Ewelina | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
85 | Kaliszewska Martyna | Tychy | Polska | Bieg główny | opłacono | |
86 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
87 | Gwóźdź Roman | Mysłowice | Polska | Bieg główny | ||
88 | SZCZĘSNY Jarosław | Olza | Polska | Bieg główny | opłacono | |
89 | Musioł Piotr | Imielin | Polska | Bieg główny | opłacono | |
90 | Król Teresa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
91 | Król Jan | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
92 | Malczyk Anna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
93 | Zając Teresa | Radocza | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
94 | Baruch Włodzimierz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking | ||
95 | Makosz-Raczek Anna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | opłacono |
Wyświetleń: 6273