Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Balura Edyta Lędziny Bieg główny Biegnę Byle Dobiec opłacono
2 Barańska-Dejas Ewa Mysłowice Nordic Walking opłacono
3 Baruch Henryka Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
4 Baruch Włodzimierz Dąbrowa Górnicza Nordic Walking
5 Bizoń Tomasz Lędziny Bieg główny Czorno Linia Lędziny opłacono
6 Borek Natalia Kraków Bieg główny - opłacono
7 Borek Paweł Kraków Bieg główny - opłacono
8 Boroń Luiza Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
9 BOROŃ Tomek Tychy Nordic Walking RUNHOGS Tychy opłacono
10 Brzezina Karolina Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
11 Brzezina Rafał Lędziny Bieg główny Bohema opłacono
12 Buchała Andrzej Lędziny Bieg główny Świerczyniec Running opłacono
13 Cieślak Bartłomiej Tychy Bieg główny RUNHOGS Tychy opłacono
14 Cuber Żaneta Lędziny Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
15 Danek Grażyna Mysłowice Nordic Walking opłacono
16 DZIEDZIC BOGDAN IMIELIN Bieg główny MORS HUBERTUS MYSŁOWICE opłacono
17 Fik-Gwóźdź Beata Mysłowice Nordic Walking
18 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze Bieg główny Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono
19 Gdula Martyna Bieruń Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
20 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking opłacono
21 Gralak Adam Lędziny Bieg główny
22 Grupka Edyta Tomice Nordic Walking
23 Grzesica Paweł LĘDZINY Bieg główny opłacono
24 Gwóźdź Roman Mysłowice Bieg główny
25 Janicka-Jawor Joanna Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
26 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
27 Jawor Jakub Mysłowice Bieg główny emjot tri team opłacono
28 Józefus Rafał Lędziny Bieg główny opłacono
29 Kaliszewska Martyna Tychy Bieg główny opłacono
30 Kapela Joanna Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
31 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg główny opłacono
32 Karwicka-Szkoda Regina Mysłowice Bieg główny opłacono
33 Kleta Mateusz Bieruń Bieg główny BDTM opłacono
34 Klimczak Piotr Balin Bieg główny
35 Kloc Dominika Katowice Bieg główny opłacono
36 Komandera Krzysztof ŚWIERCZYNIEC Bieg główny Świerczyniec Running
37 Kosteczko Ewa Lędziny Nordic Walking opłacono
38 Koziarz Przemysław Jankowice Bieg główny
39 Krawenda Robert Płaza Bieg główny SChC Triathlon Team Chrzanów opłacono
40 Król Fiip Mysłowice Bieg główny opłacono
41 Król Jan Mysłowice Nordic Walking opłacono
42 Król Teresa Mysłowice Nordic Walking opłacono
43 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Nordic Walking opłacono
44 Kubica Marek Mysłowice Bieg główny opłacono
45 Laufer Szymon Lędziny Bieg główny Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach opłacono
46 Majchrowski Michał Mysłowice Bieg główny opłacono
47 Makosz-Raczek Anna Mysłowice Bieg główny opłacono
48 Malczyk Anna Sosnowiec Nordic Walking opłacono
49 Malina Adam Bojszowy Bieg główny Świerczyniec Running
50 Mańda Edyta Świerczyniec Bieg główny opłacono
51 Małecki Grzegorz Tychy Bieg główny opłacono
52 Małek Melania Katowice Bieg główny opłacono
53 Michalski Grzegorz Lędziny Bieg główny
54 MICHULEC TADEUSZ BIERUŃ Bieg główny Chwalisz Czy Nie Chwalisz - lotej z nami
55 Mickiewicz Anna Lędziny Nordic Walking opłacono
56 mól wioletta czeladź Nordic Walking #czeladzbiega
57 Musioł Piotr Imielin Bieg główny opłacono
58 Olejnik Franciszek Imielin Bieg główny Husaria Race Team
59 Olszewski Jarosław Kozy Bieg główny Bimber Squad
60 Orliński Łukasz Tychy Bieg główny opłacono
61 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg główny
62 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
63 Pilarski Bartłomiej Libiąż Bieg główny Wyznawcy Bronka Libiąż
64 Polaczek Marta Dąbrowa Górnicza Nordic Walking opłacono
65 Porębska Aleksandra Oświęcim Bieg główny
66 Porębski Marek Oświęcim Bieg główny
67 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg główny opłacono
68 Roehrich Krzysztof Łąka Bieg główny Szwagry team opłacono
69 Rogalewicz Agnieszka Sosnowiec Bieg główny opłacono
70 Rybarz Artur Brzeszcze Bieg główny Zadyszka Oświęcim
71 Sadowski Tomasz Sosnowiec Nordic Walking Czeladzki Duch Harpagana opłacono
72 Setlak Rafał Bojszowy Bieg główny GRUPA POŚCIGOWA opłacono
73 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking opłacono
74 Sosin Stanisław Chorzów Nordic Walking Klub Stadion Sląski opłacono
75 Staśko Monika Mysłowice Nordic Walking opłacono
76 Stejzygier Aneta Tychy Bieg główny Fuchs Oil Team opłacono
77 Stolorz Arkadiusz Stolorz Mysłowice Bieg główny opłacono
78 Szczepaniak Grzegorz Tychy Bieg główny Team Papry
79 Szczepański Janusz Mysłowice-Morgi Bieg główny
80 Szczepański Janusz Szczepański Mysłowice-Morgi Bieg główny
81 SZCZĘSNY Jarosław Olza Bieg główny opłacono
82 Szczucki Damian Tychy Bieg główny Magna Formpol Running Team opłacono
83 Szpak Damian Tychy Bieg główny Team Papry opłacono
84 Szyja Marcin Tychy Bieg główny Wybiegani
85 Trojanowski Wojciech Bytom Bieg główny
86 Uzdrzychowski Jakub Lędziny Bieg główny Uzi Team opłacono
87 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg główny Zabiegani Częstochowa
88 Wiercioch Piotr Mysłowice Bieg główny opłacono
89 Wojtasik Ewelina Tychy Bieg główny opłacono
90 Woźniak Tomasz Tychy Bieg główny
91 Wyrobiec Grzegorz Jaworzno Bieg główny JKLA Jawor Jaworzno opłacono
92 Zając Teresa Radocza Nordic Walking opłacono
93 Zakrzewski Tomasz Chełmek Bieg główny Parkrun Chrzanów opłacono
94 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg główny Klub Sportowy Gminy Psary
95 Zogrodnik Andrzej Lędziny Bieg główny PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy opłacono


Wyświetleń: 2720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ