sailfish swimnights Gdańsk - 11.07.2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Charzyński Marcin Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
2 Szymkowiak Marcin Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
3 Siuchta Waldemar Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
4 Blew Marcin Straszyn sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
5 Pilski Wojciech Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 MAMIL opłacono on-line
6 Bogalecki Marek Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Safe Sport Team opłacono on-line
7 Jakubowska Monika Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
8 Szczykowski Maciej Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
9 Gajewski Sebastian Żyrardów sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 TRINERGY TEAM opłacono on-line
10 Karwowski Jarosław Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
11 KALISZ PAWEŁ GDAŃSK sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
12 Matuszczyk Mateusz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
13 Kowalski FIlip Kowalski Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
14 Sławomir Mazur Pruszcz Gdański sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
15 Zasada Grzegorz Puck sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
16 Krupa Paweł Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
17 Sączyńska Emilia Gdansk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Warsaw Masters Team opłacono on-line
18 Szmiendowska-Krolak Paulina Kwidzyn sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Netter&Siejakowski Team opłacono on-line
19 Wacławska-Matyjasik Agata Wacławska-Matyjasik Iława sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
20 Czynsz Aleksander Reda sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
21 Roniarski Adam Wejherowo sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 UKS Tri-Team Rumia opłacono
22 Zwolińska Beata Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono
23 Zuzański Patryk Miszewko sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Smaruj Na Trening Team opłacono
24 Prusaczyk Dawid Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Jeppesen Poland opłacono on-line
25 Czyżewski Dariusz Pruszcz Gdański sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono
26 Radziemski Tomasz Gdańsk/Niesiołowice sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono
27 Przeździak Anna Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
28 Żylewicz Mateusz Żylewicz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
29 Przeździak Marek Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
30 Gawrońska Marta Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Gawronska Triathlon Team opłacono on-line
31 Jastrzebski Robert gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
32 Gwizdal Michał Bydgoszcz sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Technika Zwycięstwa opłacono on-line
33 Kwiatkowski Grzegorz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 F3Team opłacono on-line
34 Kalinowski Krzysztof Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
35 Burzak Mariusz Straszyn sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
36 Olszewski Emil Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Nordcity opłacono on-line
37 Telszewski Maciej Mała Piaśnica sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Wagabunda Mała Piaśnica opłacono on-line
38 Wasiek Mirosław Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 UKS Tri-Team Rumia opłacono on-line
39 Chlebowski Jerzy Warszawa sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Triclub3 opłacono on-line
40 Rychlińska Joanna Sopot sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
41 Albecki Witold Wejherowo sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
42 Kowalik Marcin Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
43 Berdzik Maciej Sopot sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
44 Szuca Lukasz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
45 Szyszło Aleksandra Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
46 Król Sebastian Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono
47 Lewandowska Wiktoria Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
48 Czaus Adam Sopot sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019
49 Śliwka Jarosław GDANSK sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019
50 Skowron Katarzyna Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 opłacono on-line
51 Janicka Joanna Warszawa sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019
52 Hoga Fryderyk Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019
53 Dużyńska Agata Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 11.07.2019 Biegaj z Głową


Wyświetleń: 860

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ