sailfish swimnights Gdańsk - 25.07.2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Siuchta Waldemar Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
2 Stukan Łukasz Stukan Morag sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 RKS HUWDU opłacono on-line
3 Zygmunciak Krzysztof Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
4 Trzebińska Dominika Juszkowo sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
5 Trzebiński Piotr Juszkowo sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
6 Zaręba Adam Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
7 Niesiobędzka Marta Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
8 Szymkowiak Marcin Morąg sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Morąski Klub Pływacki Narie 10,5 opłacono on-line
9 Skibiński Michał Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
10 Porzeżyński Maciej Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
11 Mydlarski Jarosław Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
12 Pawełkiewicz Mateusz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
13 Zwolińska Beata Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono
14 Matuszczyk Mateusz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
15 Staniszewska Duda Malgorzata Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
16 Przeździak Marek Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
17 Czerep Martyna Skowarcz sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
18 Czerep Cezary Skowarcz sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
19 Przeździak Anna Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
20 Hoga Fryderyk Gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
21 Żylewicz Mateusz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
22 Jaguś Łukasz Jaguś Pogórze sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
23 Szyszło Aleksandra Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
24 Jastrzebski Robert gdynia sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
25 Kalinowski Krzysztof Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Dream Tri Team opłacono on-line
26 Cieszynski Jacek Rynarzewo-Szkocja sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
27 Chlebowski Jerzy Warszawa sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Triclub3 opłacono on-line
28 Łopaciński Tomasz Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 Sportevo
29 Lewandowska Wiktoria Gdańsk sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019 opłacono on-line
30 Cieśnik Karolina Grudziądz sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019
31 Kiełkucka Alicja Trąbki Małe sailfish swimnights GDAŃSK - 25.07.2019


Wyświetleń: 854

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ