Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cabaj Jarosław Kotuń Bieg główny (5 km) Lubię biegać opłacono
2 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów Nordic Walking (5 km) opłacono
3 Czarczyńska Maja Koszewnica Bieg dla dzieci (klasy 3-5) Sołectwo Koszewnica
4 Mikoś Roman Otwock Bieg główny (5 km) opłacono
5 Mikoś Teresa Otwock Bieg główny (5 km) opłacono
6 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg główny (5 km) YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
7 Czarczyński Zbigniew Koszewnica Nordic Walking (5 km) Sołtys Koszewnica opłacono
8 Księżopolski Mateusz Węgrów Bieg główny (5 km) Biegli Rewidenci opłacono
9 Turek Michał Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
10 Turek Wiktoria Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
11 Turek Liliana Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
12 Turek Malwina Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
13 Turek Katarzyna Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
14 Ogniewczuk Mateusz Kotuń Trekking (15 km) Kotuń Trekking Team opłacono
15 Kokoszka Anna Kotuń Trekking (15 km)
16 Wysocki Rafał Siedlce Bieg główny (5 km) Siedlecki Klub Sportowy FENIKS opłacono
17 Danielak Marzena Kotuń Bieg główny (5 km)
18 Wiśniewskia Helena Grzebowilk Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
19 Kubaj Adrian Kotuń Bieg główny (5 km) opłacono
20 Kopańska Katarzyna Pruszyn Bieg główny (5 km) Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
21 Marciniak Katarzyna Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE opłacono
22 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów opłacono
23 Knop Damian Knop Koło Bieg główny (5 km) opłacono
24 Skup Pola Golice Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
25 Zając Paweł Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
26 Bukowicki Przemysław Koło Bieg główny (5 km) MKS Brdów opłacono
27 Kubaś Marta Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
28 Kubaś Arkadiusz Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
29 Markowski Jarosław Siedlce Bieg główny (5 km) SPOCENI NA MAXA opłacono
30 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny (5 km) SKB Kraśnik opłacono
31 Hildebrand Marcin WARSZAWA Bieg główny (5 km) Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie opłacono
32 Agnieszka Ślebzak Kołtuniak Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
33 Baczyńska Aneta Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
34 Niewęgłowski Błażej Krasew Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Aktywne Borki
35 Krupa Paulina Węgrów Bieg główny (5 km) opłacono
36 Krupa Marek Węgrów Bieg główny (5 km) opłacono
37 Niewęgłowski Tomasz Krasew Bieg główny (5 km) Aktywne Borki
38 Zbieć Angelika Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team opłacono
39 Zbieć Dariusz Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team opłacono
40 Brzuszek Przemek Ryki Bieg główny (5 km)
41 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE
42 Sapryk Piotr Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów opłacono
43 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
44 Przybylska Anna Warszawa Nordic Walking (5 km) opłacono
45 Przybylski Wojciech WARSZAWA Nordic Walking (5 km) opłacono
46 Noworolnik Robert Gołąb Bieg główny (5 km) Potrenujemy? opłacono
47 Daniluk Mateusz Biała Podlaska Bieg główny (5 km)
48 Szachnowski Ireneusz Siedlce Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórrzec Biega opłacono
49 Płatkowski Mikołaj Ozorów Bieg dla dzieci (klasy 0-2) Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany
50 Moscicka Alicja Kotuń Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
51 Kornilak Edyta Nowaki Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
52 Wysocka Magdalena Skórzec Nordic Walking (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
53 Wysocka Julia Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
54 Reduch Agnieszka Siedlce Trekking (15 km) UG Kotuń opłacono
55 Góral Grzegorz Marysin Nordic Walking (5 km) Iskra Kotuń opłacono
56 Drabarek Anita Kotuń Trekking (15 km) opłacono
57 Różańska Helena Płońsk Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
58 Gaj Bogna Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
59 Fabijańczuk Paweł Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
60 Lipińska Bożenna Baboszewo Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
61 Człapski Krzysztof Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM
62 Kulik Oliwier Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
63 Wilk Przemysław Siennica Bieg główny (5 km) opłacono
64 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
65 Kulik Karol Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
66 Znój Marysia Borki-Paduchy Bieg dla dzieci (klasy 0-2) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
67 Znój Igorek Borki-Paduchy Bieg dla dzieci (klasy 0-2) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
68 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg główny (5 km) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
69 Skup Bartosz Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
70 Skup Radosław Golice Bieg główny (5 km) opłacono
71 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Alior Running Team
72 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE opłacono
73 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
74 Filipowicz Patryk Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
75 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki
76 Dobosz Joanna Węgrów Bieg główny (5 km) Morsy Węgrów opłacono
77 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg główny (5 km) WKB META Lubliniec
78 Sobierajska Joanna Grzebowilk Bieg dla dzieci (klasy 0-2)
79 Zańko Krzysztof Skórzec Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
80 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking (5 km) NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
81 Bajkiewicz Beata Piaseczno Bieg główny (5 km)
82 Rydz Adrian Piaseczno Bieg główny (5 km)
83 Karabin Bartłomiej Kotuń Bieg dla dzieci (klasy 3-5) Szkoła Podstawowa w Kotuniu
84 Karabin Katarzyna Kotuń Bieg główny (5 km) opłacono
85 Jachimowski Michał Duczki Bieg główny (5 km) opłacono
86 Zbieć Bożena Siedlce Nordic Walking (5 km) DARFIK Team opłacono
87 Kopczyński Michał Olszewnica Stara Bieg główny (5 km) opłacono
88 Szczeblowska Katarzyna Warszawa Bieg główny (5 km) opłacono
89 Chmielewski Antoni Międzyrzec Podlaski Bieg główny (5 km) Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR opłacono
90 Jaśkiewicz Ada MIŃSK MAZOWIECKI Bieg dla dzieci (klasy 0-2) niezrzeszony
91 Płatkowska Natalia Ozorów Bieg główny (5 km) opłacono
92 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie Bieg dla dzieci (klasy 6-8) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
93 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
94 Kozłowski Marek Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Mińsk Mazowiecki opłacono
95 Legat Dorota Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) opłacono
96 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
97 Marciniak Szymon Siedlce Bieg dla dzieci (klasy 3-5) SP 3 Siedlce
98 Zdanowicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
99 Zbieć Janusz Siedlce Nordic Walking (5 km) DARFIK Team opłacono
100 Stańczuk leszek Chodów Bieg główny (5 km) Yulo Run Team Siedlce opłacono


Wyświetleń: 3889

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ