Bieg główny (5 km)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cabaj Jarosław Kotuń Bieg główny (5 km) Lubię biegać opłacono
2 Mikoś Roman Otwock Bieg główny (5 km) opłacono
3 Mikoś Teresa Otwock Bieg główny (5 km) opłacono
4 Mitrofaniuk Agata Siedlce Bieg główny (5 km) YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
5 Księżopolski Mateusz Węgrów Bieg główny (5 km) Biegli Rewidenci opłacono
6 Turek Michał Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
7 Turek Katarzyna Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec
8 Wysocki Rafał Siedlce Bieg główny (5 km) Siedlecki Klub Sportowy FENIKS opłacono
9 Danielak Marzena Kotuń Bieg główny (5 km)
10 Kubaj Adrian Kotuń Bieg główny (5 km) opłacono
11 Kopańska Katarzyna Pruszyn Bieg główny (5 km) Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam opłacono
12 Marciniak Katarzyna Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE opłacono
13 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów opłacono
14 Knop Damian Knop Koło Bieg główny (5 km) opłacono
15 Zając Paweł Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
16 Bukowicki Przemysław Koło Bieg główny (5 km) MKS Brdów opłacono
17 Kubaś Marta Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
18 Kubaś Arkadiusz Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
19 Markowski Jarosław Siedlce Bieg główny (5 km) SPOCENI NA MAXA opłacono
20 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny (5 km) SKB Kraśnik opłacono
21 Hildebrand Marcin WARSZAWA Bieg główny (5 km) Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie opłacono
22 Agnieszka Ślebzak Kołtuniak Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
23 Baczyńska Aneta Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
24 Krupa Paulina Węgrów Bieg główny (5 km) opłacono
25 Krupa Marek Węgrów Bieg główny (5 km) opłacono
26 Niewęgłowski Tomasz Krasew Bieg główny (5 km) Aktywne Borki
27 Zbieć Angelika Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team opłacono
28 Zbieć Dariusz Siedlce Bieg główny (5 km) DARFIK Team opłacono
29 Brzuszek Przemek Ryki Bieg główny (5 km)
30 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE
31 Sapryk Piotr Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów opłacono
32 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
33 Noworolnik Robert Gołąb Bieg główny (5 km) Potrenujemy? opłacono
34 Daniluk Mateusz Biała Podlaska Bieg główny (5 km)
35 Szachnowski Ireneusz Siedlce Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórrzec Biega opłacono
36 Kornilak Edyta Nowaki Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
37 Kulik Oliwier Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
38 Wilk Przemysław Siennica Bieg główny (5 km) opłacono
39 Kulik Karol Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
40 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg główny (5 km) XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy opłacono
41 Skup Radosław Golice Bieg główny (5 km) opłacono
42 Okuniewski Grzegorz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Alior Running Team
43 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP NOWE OPOLE opłacono
44 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
45 Filipowicz Patryk Nowe Opole Bieg główny (5 km) OSP Nowe Opole opłacono
46 Szubert Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki
47 Dobosz Joanna Węgrów Bieg główny (5 km) Morsy Węgrów opłacono
48 Domański Jacek Expedyt Warszawa Bieg główny (5 km) WKB META Lubliniec
49 Bajkiewicz Beata Piaseczno Bieg główny (5 km)
50 Rydz Adrian Piaseczno Bieg główny (5 km)
51 Karabin Katarzyna Kotuń Bieg główny (5 km) opłacono
52 Jachimowski Michał Duczki Bieg główny (5 km) opłacono
53 Kopczyński Michał Olszewnica Stara Bieg główny (5 km) opłacono
54 Szczeblowska Katarzyna Warszawa Bieg główny (5 km) opłacono
55 Chmielewski Antoni Międzyrzec Podlaski Bieg główny (5 km) Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR opłacono
56 Płatkowska Natalia Ozorów Bieg główny (5 km) opłacono
57 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
58 Kozłowski Marek Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) Mińsk Mazowiecki opłacono
59 Legat Dorota Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) opłacono
60 Stefaniuk Roman Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
61 Zdanowicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki opłacono
62 Stańczuk leszek Chodów Bieg główny (5 km) Yulo Run Team Siedlce opłacono
63 Szczepaniuk Monika Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
64 Szczepaniuk Mirosław Mińsk Mazowiecki Bieg główny (5 km) RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
65 Jaśkiewicz Michał MIŃSK MAZOWIECKI Bieg główny (5 km) opłacono
66 Pietrzak Maciej Stare Opole Bieg główny (5 km) opłacono
67 Górski Łukasz Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
68 Ptaszyński Robert Albinów Bieg główny (5 km) WOT 53blp opłacono
69 Krupińska Wiola warsaw Bieg główny (5 km) Trucht Tarchomin Team opłacono
70 Zapałowska Jolanta Siedlce Bieg główny (5 km) Slow Jogging Siedlce opłacono
71 Kossakowska Dorota Węgrów Bieg główny (5 km) opłacono
72 BEDNARZAK TADEUSZ SIEDLCE Bieg główny (5 km) YULO RUN TEAM SIEDLCE opłacono
73 Staruch Andrzej Dębe Wielkie Bieg główny (5 km) opłacono
74 Bajorek Jacek Wyszków Bieg główny (5 km)
75 Kokoszka Dawid Pieróg Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
76 Szulborski Andrzej Czyzew Bieg główny (5 km) MORSY CZYŻEW opłacono
77 Grochowski Paweł Ostrów Mazowiecka Bieg główny (5 km) opłacono
78 Kusak Adam Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
79 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny (5 km) Aktywni Węgrów, Wkurw_Team opłacono
80 Filochowska Marta Szczytno Bieg główny (5 km)
81 EWERTOWSKI PIOTR MARKI Bieg główny (5 km) MARKOWI BIEGACZE
82 syrocki wojciech warszawa Bieg główny (5 km) Zgrupowanie Radosław
83 Niedźwiedź Barbara Węgrów Bieg główny (5 km) MORSY WĘGRÓW opłacono
84 Ruciński Wojciech Kotuń Bieg główny (5 km) Żak - Iskra Kotuń opłacono
85 Andrzejkiewicz Kamil Kałuszyn Bieg główny (5 km) opłacono
86 Wojtaluk Arkadiusz Warszawa Bieg główny (5 km) opłacono
87 kaminski daniel kaminski siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
88 Gierszewski Mariusz Kałuszyn Bieg główny (5 km) opłacono
89 Zańko Ewa Skórzec Bieg główny (5 km) Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
90 Koczkodaj Wiktor Ryczyca Bieg główny (5 km) MKP Pogoń Siedlce opłacono
91 Policińska-Koczkodaj Wioleta Ryczyca Bieg główny (5 km) opłacono
92 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg główny (5 km)
93 Filim Katarzyna KOTUŃ Bieg główny (5 km) Urząd gminy opłacono
94 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny (5 km) opłacono
95 Lęgas Ilona . Bieg główny (5 km) .
96 Kamińska Kinga Sionna Bieg główny (5 km) opłacono
97 Kołodziejczyk Emil Borki Paduchy Bieg główny (5 km)
98 Szczypiorski Michał KOTUŃ Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
99 Szczypiorska Wioletta Kotuń Bieg główny (5 km) Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono


Wyświetleń: 6219

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ