Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cabaj Jarosław | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Lubię biegać | opłacono |
2 | Dąbrowski Andrzej Dąbrowski | Józefów | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
3 | Czarczyńska Maja | Koszewnica | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Sołectwo Koszewnica | |
4 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
5 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
6 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono |
7 | Czarczyński Zbigniew | Koszewnica | Polska | Nordic Walking (5 km) | Sołtys Koszewnica | opłacono |
8 | Księżopolski Mateusz | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Biegli Rewidenci | opłacono |
9 | Turek Wiktoria | Skórzec | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
10 | Turek Liliana | Skórzec | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
11 | Turek Malwina | Skórzec | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
12 | Ogniewczuk Mateusz | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
13 | Wysocki Rafał | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono |
14 | Wiśniewskia Helena | Grzebowilk | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
15 | Kubaj Adrian | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
16 | Kopańska Katarzyna | Pruszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono |
17 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
18 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono |
19 | Knop Damian Knop | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
20 | Skup Pola | Golice | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
21 | Zając Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
22 | Bukowicki Przemysław | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | MKS Brdów | opłacono |
23 | Kubaś Marta | Skórzec | Portugalia | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
24 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
25 | Markowski Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | SPOCENI NA MAXA | opłacono |
26 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny (5 km) | SKB Kraśnik | opłacono |
27 | Hildebrand Marcin | WARSZAWA | Polska | Bieg główny (5 km) | Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie | opłacono |
28 | Agnieszka Ślebzak Kołtuniak | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
29 | Baczyńska Aneta | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
30 | Niewęgłowski Błażej | Krasew | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Aktywne Borki | |
31 | Krupa Paulina | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
32 | Krupa Marek | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
33 | Zbieć Angelika | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
34 | Zbieć Dariusz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
35 | Sapryk Piotr | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono |
36 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
37 | Przybylska Anna | Warszawa | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
38 | Przybylski Wojciech | WARSZAWA | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
39 | Noworolnik Robert | Gołąb | Polska | Bieg główny (5 km) | Potrenujemy? | opłacono |
40 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórrzec Biega | opłacono |
41 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany | |
42 | Moscicka Alicja | Kotuń | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
43 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
44 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Polska | Nordic Walking (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
45 | Wysocka Julia | Skórzec | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
46 | Reduch Agnieszka | Siedlce | Polska | Trekking (15 km) | UG Kotuń | opłacono |
47 | Góral Grzegorz | Marysin | Polska | Nordic Walking (5 km) | Iskra Kotuń | opłacono |
48 | Drabarek Anita | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | opłacono | |
49 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
50 | Gaj Bogna | Warszawa | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
51 | Fabijańczuk Paweł | Warszawa | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
52 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
53 | Kulik Oliwier | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
54 | Wilk Przemysław | Siennica | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
55 | Kulik Nina | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
56 | Kulik Karol | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
57 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | ||
58 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | ||
59 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg główny (5 km) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
60 | Skup Bartosz | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
61 | Skup Radosław | Golice | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
62 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
63 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
64 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
65 | Dobosz Joanna | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | Morsy Węgrów | opłacono |
66 | Sobierajska Joanna | Grzebowilk | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
67 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |
68 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
69 | Karabin Bartłomiej | Kotuń | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Szkoła Podstawowa w Kotuniu | |
70 | Karabin Katarzyna | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
71 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
72 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Nordic Walking (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
73 | Kopczyński Michał | Olszewnica Stara | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
74 | Szczeblowska Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
75 | Chmielewski Antoni | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg główny (5 km) | Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR | opłacono |
76 | Jaśkiewicz Ada | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | niezrzeszony | |
77 | Płatkowska Natalia | Ozorów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
78 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
79 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
80 | Kozłowski Marek | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | Mińsk Mazowiecki | opłacono |
81 | Legat Dorota | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
82 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
83 | Marciniak Szymon | Siedlce | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | SP 3 Siedlce | |
84 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | opłacono |
85 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | Nordic Walking (5 km) | DARFIK Team | opłacono |
86 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg główny (5 km) | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
87 | Szczepaniuk Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |
88 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |
89 | Szczepaniuk Monika | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
90 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
91 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Nordic Walking (5 km) | niezrzeszony | opłacono |
92 | Jaśkiewicz Michał | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
93 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
94 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
95 | Ptaszyński Robert | Albinów | Polska | Bieg główny (5 km) | WOT 53blp | opłacono |
96 | Krupińska Wiola | warsaw | Polska | Bieg główny (5 km) | Trucht Tarchomin Team | opłacono |
97 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Polska | Bieg główny (5 km) | Slow Jogging Siedlce | opłacono |
98 | Kossakowska Dorota | Węgrów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
99 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
100 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | Nordic Walking (5 km) | NoWi Siedlce | opłacono |
Wyświetleń: 14930