Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lęgas Ilona | . | Polska | Bieg główny (5 km) | . | |
2 | Ptaszyński Robert | Albinów | Polska | Bieg główny (5 km) | WOT 53blp | opłacono |
3 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
4 | Daniluk Mateusz | Biała Podlaska | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
5 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
6 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Polska | Bieg główny (5 km) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono |
7 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | ||
8 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | ||
9 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
10 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | Bieg główny (5 km) | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
11 | Nyrć Oliwer | Chotomow | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
12 | Długosz Anna | Cisie Zagrudzie | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
13 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
14 | Lesińska Monika | Cisie Zagrudzie | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
15 | Długosz Krystian | Cisie Zagrudzie | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
16 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
17 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |
18 | Szulborski Andrzej | Czyzew | Polska | Bieg główny (5 km) | MORSY CZYŻEW | opłacono |
19 | Jędrzejewska Joanna | Dąbrówka Stany | Polska | Trekking (15 km) | opłacono | |
20 | Staruch Andrzej | Dębe Wielkie | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
21 | Jachimowski Michał | Duczki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
22 | Skup Radosław | Golice | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
23 | Skup Pola | Golice | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
24 | Noworolnik Robert | Gołąb | Polska | Bieg główny (5 km) | Potrenujemy? | opłacono |
25 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Trekking (15 km) | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
26 | Sobierajska Joanna | Grzebowilk | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
27 | Wiśniewskia Helena | Grzebowilk | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
28 | Dąbrowski Andrzej Dąbrowski | Józefów | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
29 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
30 | Andrzejkiewicz Kamil | Kałuszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
31 | Bukowicki Przemysław | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | MKS Brdów | opłacono |
32 | Knop Damian Knop | Koło | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
33 | Czarczyński Zbigniew | Koszewnica | Polska | Nordic Walking (5 km) | Sołtys Koszewnica | opłacono |
34 | Czarczyńska Maja | Koszewnica | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Sołectwo Koszewnica | |
35 | Celinski Daniel | Kotun | Polska | Trekking (15 km) | opłacono | |
36 | Szczypiorska Wioletta | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
37 | Szczypiorski Michał | KOTUŃ | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
38 | Filim Katarzyna | KOTUŃ | Polska | Bieg główny (5 km) | Urząd gminy | opłacono |
39 | Ogniewczuk Iwona | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
40 | Dobrowolska Edyta | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
41 | Dobrowolska Alicja | Kotuń | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Kotuń Trekking Team | |
42 | Dobrowolski Jarosław | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
43 | Chodowska Agnieszka | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
44 | Ruciński Wojciech | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Żak - Iskra Kotuń | opłacono |
45 | Rucińska Renata | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | opłacono | |
46 | Bartosiak Beata | Kotuń | Polska | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |
47 | Karabin Katarzyna | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
48 | Karabin Bartłomiej | Kotuń | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Szkoła Podstawowa w Kotuniu | |
49 | Drabarek Anita | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | opłacono | |
50 | Moscicka Alicja | Kotuń | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||
51 | Kubaj Adrian | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
52 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
53 | Kokoszka Anna | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | ||
54 | Ogniewczuk Mateusz | Kotuń | Polska | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono |
55 | Cabaj Jarosław | Kotuń | Polska | Bieg główny (5 km) | Lubię biegać | opłacono |
56 | Niewęgłowski Tomasz | Krasew | Polska | Bieg główny (5 km) | Aktywne Borki | |
57 | Niewęgłowski Błażej | Krasew | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Aktywne Borki | |
58 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny (5 km) | SKB Kraśnik | opłacono |
59 | Kulik Adam | Łukow | Polska | Nordic Walking (5 km) | niezrzeszony | opłacono |
60 | EWERTOWSKI PIOTR | MARKI | Polska | Bieg główny (5 km) | MARKOWI BIEGACZE | |
61 | Góral Grzegorz | Marysin | Polska | Nordic Walking (5 km) | Iskra Kotuń | opłacono |
62 | Chmielewski Antoni | Międzyrzec Podlaski | Polska | Bieg główny (5 km) | Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR | opłacono |
63 | Jaśkiewicz Michał | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
64 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
65 | Szczepaniuk Monika | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
66 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |
67 | Szczepaniuk Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |
68 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | opłacono |
69 | Legat Dorota | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
70 | Kozłowski Marek | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | Mińsk Mazowiecki | opłacono |
71 | Jaśkiewicz Ada | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | niezrzeszony | |
72 | Szubert Marcin | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | |
73 | Okuniewski Grzegorz | Mińsk Mazowiecki | Polska | Bieg główny (5 km) | Alior Running Team | |
74 | Miros Adam | Nowa Dąbrówka | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
75 | Miros Agata | Nowa Dąbrówka | Polska | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono |
76 | Kornilak Edyta | Nowaki | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
77 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
78 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
79 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
80 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono |
81 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Polska | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono |
82 | Kopczyński Michał | Olszewnica Stara | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
83 | Grochowski Paweł | Ostrów Mazowiecka | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
84 | Majak Mirosław | Otwock | Polska | Trekking (15 km) | Lost in Sport | opłacono |
85 | Mikoś Teresa | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
86 | Mikoś Roman | Otwock | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
87 | Płatkowska Natalia | Ozorów | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
88 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Polska | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany | |
89 | Rydz Adrian | Piaseczno | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
90 | Bajkiewicz Beata | Piaseczno | Polska | Bieg główny (5 km) | ||
91 | Kokoszka Dawid | Pieróg | Polska | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
92 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
93 | Kopańska Katarzyna | Pruszyn | Polska | Bieg główny (5 km) | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono |
94 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Polska | Bieg główny (5 km) | opłacono | |
95 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Polska | Bieg główny (5 km) | MKP Pogoń Siedlce | opłacono |
96 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | Polska | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
97 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | Polska | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
98 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | Polska | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
99 | ŻACZEK TERESA | RYKI | Polska | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono |
100 | Brzuszek Przemek | Ryki | Polska | Bieg główny (5 km) |
Wyświetleń: 14986