Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. | |||||||||
1 | Lęgas Ilona | . | Bieg główny (5 km) | . | |||||
Aktywne Borki | |||||||||
2 | Niewęgłowski Błażej | Krasew | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Aktywne Borki | |||||
3 | Niewęgłowski Tomasz | Krasew | Bieg główny (5 km) | Aktywne Borki | |||||
Aktywni Węgrów | |||||||||
4 | Sitek Arkadiusz | Węgrów | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
5 | Sapryk Piotr | Węgrów | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów | opłacono | ||||
Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | |||||||||
6 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | Bieg główny (5 km) | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | opłacono | ||||
Alior Running Team | |||||||||
7 | Okuniewski Grzegorz | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | Alior Running Team | |||||
Biegli Rewidenci | |||||||||
8 | Księżopolski Mateusz | Węgrów | Bieg główny (5 km) | Biegli Rewidenci | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
9 | Zbieć Angelika | Siedlce | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono | ||||
10 | Zbieć Dariusz | Siedlce | Bieg główny (5 km) | DARFIK Team | opłacono | ||||
11 | Zbieć Bożena | Siedlce | Nordic Walking (5 km) | DARFIK Team | opłacono | ||||
12 | Zbieć Janusz | Siedlce | Nordic Walking (5 km) | DARFIK Team | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórrzec Biega | |||||||||
13 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórrzec Biega | opłacono | ||||
Grupa Biegaczy Skórzec Biega | |||||||||
14 | Kornilak Edyta | Nowaki | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
15 | Kokoszka Dawid | Pieróg | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
16 | Szczypiorski Michał | KOTUŃ | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
17 | Szczypiorska Wioletta | Kotuń | Bieg główny (5 km) | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono | ||||
Iskra Kotuń | |||||||||
18 | Góral Grzegorz | Marysin | Nordic Walking (5 km) | Iskra Kotuń | opłacono | ||||
KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | |||||||||
19 | Szubert Marcin | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | |||||
20 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | KS ZIELONO-CZARNI Mińsk Mazowiecki | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
21 | Solnica Jan | Cisie-Zagrudzie | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||
22 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
23 | Kusak Adam | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
24 | Turek Michał | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
25 | Turek Wiktoria | Skórzec | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
26 | Turek Liliana | Skórzec | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
27 | Turek Malwina | Skórzec | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
28 | Turek Katarzyna | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
29 | Kubaś Marta | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
30 | Kubaś Arkadiusz | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
31 | Wysocka Magdalena | Skórzec | Nordic Walking (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
32 | Wysocka Julia | Skórzec | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
33 | Zańko Krzysztof | Skórzec | Bieg dla dzieci (klasy 6-8) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
34 | Zańko Ewa | Skórzec | Bieg główny (5 km) | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Kotuń Trekking Team | |||||||||
35 | Ogniewczuk Mateusz | Kotuń | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono | ||||
36 | Chodowska Agnieszka | Kotuń | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono | ||||
37 | Dobrowolski Jarosław | Kotuń | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono | ||||
38 | Dobrowolska Alicja | Kotuń | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Kotuń Trekking Team | |||||
39 | Dobrowolska Edyta | Kotuń | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono | ||||
40 | Ogniewczuk Iwona | Kotuń | Trekking (15 km) | Kotuń Trekking Team | opłacono | ||||
Lost in Sport | |||||||||
41 | Majak Mirosław | Otwock | Trekking (15 km) | Lost in Sport | opłacono | ||||
Lubię biegać | |||||||||
42 | Cabaj Jarosław | Kotuń | Bieg główny (5 km) | Lubię biegać | opłacono | ||||
MARKOWI BIEGACZE | |||||||||
43 | EWERTOWSKI PIOTR | MARKI | Bieg główny (5 km) | MARKOWI BIEGACZE | |||||
MKP Pogoń Siedlce | |||||||||
44 | Koczkodaj Wiktor | Ryczyca | Bieg główny (5 km) | MKP Pogoń Siedlce | opłacono | ||||
MKS Brdów | |||||||||
45 | Bukowicki Przemysław | Koło | Bieg główny (5 km) | MKS Brdów | opłacono | ||||
MKS Pogoń Siedlce | |||||||||
46 | Radzka Amelia | Siedlce | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | MKS Pogoń Siedlce | |||||
MORSY CZYŻEW | |||||||||
47 | Szulborski Andrzej | Czyzew | Bieg główny (5 km) | MORSY CZYŻEW | opłacono | ||||
MORSY WĘGRÓW | |||||||||
48 | Niedźwiedź Barbara | Węgrów | Bieg główny (5 km) | MORSY WĘGRÓW | opłacono | ||||
Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR | |||||||||
49 | Chmielewski Antoni | Międzyrzec Podlaski | Bieg główny (5 km) | Międzyrzecka grupa biegowa MOSiR | opłacono | ||||
Mińsk Mazowiecki | |||||||||
50 | Kozłowski Marek | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | Mińsk Mazowiecki | opłacono | ||||
Morsy Węgrów | |||||||||
51 | Dobosz Joanna | Węgrów | Bieg główny (5 km) | Morsy Węgrów | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
52 | Różańska Helena | Płońsk | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
53 | Gaj Bogna | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
54 | Fabijańczuk Paweł | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
55 | Lipińska Bożenna | Baboszewo | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
56 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | |||||
57 | Gil Wojciech | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
58 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Nordic Walking (5 km) | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
59 | Borkowski Leszek | Grabianów | Trekking (15 km) | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
60 | ŻACZEK TERESA | RYKI | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
61 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
62 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
63 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | Trekking (15 km) | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
64 | Marciniak Katarzyna | Nowe Opole | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
65 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | opłacono | ||||
OSP NOWE OPOLE | |||||||||
66 | Kosyl Hubert | Stare Opole | Bieg główny (5 km) | OSP NOWE OPOLE | |||||
OSP Nowa Dąbrówka | |||||||||
67 | Miros Agata | Nowa Dąbrówka | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
68 | Miros Adam | Nowa Dąbrówka | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
69 | Długosz Krystian | Cisie Zagrudzie | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
70 | Lesińska Monika | Cisie Zagrudzie | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
71 | Lesiński Rafał | Cisie Zagrudzie | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
72 | Długosz Anna | Cisie Zagrudzie | Trekking (15 km) | OSP Nowa Dąbrówka | opłacono | ||||
OSP Nowe Opole | |||||||||
73 | Marciniak Malwina | Nowe Opole | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono | ||||
74 | Filipowicz Mateusz | Nowe Opole | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono | ||||
75 | Filipowicz Patryk | Nowe Opole | Bieg główny (5 km) | OSP Nowe Opole | opłacono | ||||
Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie | |||||||||
76 | Hildebrand Marcin | WARSZAWA | Bieg główny (5 km) | Outlet Biegowy/Biegam Na Tarchominie | opłacono | ||||
Potrenujemy? | |||||||||
77 | Noworolnik Robert | Gołąb | Bieg główny (5 km) | Potrenujemy? | opłacono | ||||
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||||||
78 | Szczepaniuk Katarzyna | Mińsk Mazowiecki | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||
79 | Szczepaniuk Krzysztof | Mińsk Mazowiecki | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | |||||
80 | Szczepaniuk Monika | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono | ||||
81 | Szczepaniuk Mirosław | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono | ||||
SKB Kraśnik | |||||||||
82 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Bieg główny (5 km) | SKB Kraśnik | opłacono | ||||
SP 3 Siedlce | |||||||||
83 | Marciniak Szymon | Siedlce | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | SP 3 Siedlce | |||||
SPOCENI NA MAXA | |||||||||
84 | Markowski Jarosław | Siedlce | Bieg główny (5 km) | SPOCENI NA MAXA | opłacono | ||||
Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | |||||||||
85 | Wysocki Rafał | Siedlce | Bieg główny (5 km) | Siedlecki Klub Sportowy FENIKS | opłacono | ||||
Slow Jogging Siedlce | |||||||||
86 | Zapałowska Jolanta | Siedlce | Bieg główny (5 km) | Slow Jogging Siedlce | opłacono | ||||
Sołectwo Koszewnica | |||||||||
87 | Czarczyńska Maja | Koszewnica | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Sołectwo Koszewnica | |||||
Sołtys Koszewnica | |||||||||
88 | Czarczyński Zbigniew | Koszewnica | Nordic Walking (5 km) | Sołtys Koszewnica | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany | |||||||||
89 | Płatkowski Mikołaj | Ozorów | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Stany | |||||
Szkoła Podstawowa w Kotuniu | |||||||||
90 | Karabin Bartłomiej | Kotuń | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | Szkoła Podstawowa w Kotuniu | |||||
Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | |||||||||
91 | Kopańska Katarzyna | Pruszyn | Bieg główny (5 km) | Triathlon Siedlce Club/Yulo RunTeam | opłacono | ||||
Trucht Tarchomin Team | |||||||||
92 | Krupińska Wiola | warsaw | Bieg główny (5 km) | Trucht Tarchomin Team | opłacono | ||||
UG Kotuń | |||||||||
93 | Reduch Agnieszka | Siedlce | Trekking (15 km) | UG Kotuń | opłacono | ||||
Urząd gminy | |||||||||
94 | Filim Katarzyna | KOTUŃ | Bieg główny (5 km) | Urząd gminy | opłacono | ||||
WKB META Lubliniec | |||||||||
95 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Bieg główny (5 km) | WKB META Lubliniec | |||||
WOT 53blp | |||||||||
96 | Ptaszyński Robert | Albinów | Bieg główny (5 km) | WOT 53blp | opłacono | ||||
XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |||||||||
97 | Znój Marysia | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |||||
98 | Znój Igorek | Borki-Paduchy | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | |||||
99 | Znój Tomasz | Borki-Paduchy | Bieg główny (5 km) | XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy | opłacono | ||||
YULO RUN TEAM SIEDLCE | |||||||||
100 | Mitrofaniuk Agata | Siedlce | Bieg główny (5 km) | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono | ||||
101 | BEDNARZAK TADEUSZ | SIEDLCE | Bieg główny (5 km) | YULO RUN TEAM SIEDLCE | opłacono | ||||
Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
102 | Stańczuk leszek | Chodów | Bieg główny (5 km) | Yulo Run Team Siedlce | opłacono | ||||
Zgrupowanie Radosław | |||||||||
103 | syrocki wojciech | warszawa | Bieg główny (5 km) | Zgrupowanie Radosław | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
104 | Dąbrowski Andrzej Dąbrowski | Józefów | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |||||
105 | Mikoś Roman | Otwock | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
106 | Mikoś Teresa | Otwock | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
107 | Kokoszka Anna | Kotuń | Trekking (15 km) | ||||||
108 | Danielak Marzena | Kotuń | Bieg główny (5 km) | ||||||
109 | Wiśniewskia Helena | Grzebowilk | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
110 | Kubaj Adrian | Kotuń | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
111 | Knop Damian Knop | Koło | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
112 | Skup Pola | Golice | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
113 | Zając Paweł | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
114 | Agnieszka Ślebzak Kołtuniak | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
115 | Baczyńska Aneta | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
116 | Krupa Paulina | Węgrów | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
117 | Krupa Marek | Węgrów | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
118 | Brzuszek Przemek | Ryki | Bieg główny (5 km) | ||||||
119 | Przybylska Anna | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |||||
120 | Przybylski Wojciech | WARSZAWA | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |||||
121 | Daniluk Mateusz | Biała Podlaska | Bieg główny (5 km) | ||||||
122 | Moscicka Alicja | Kotuń | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
123 | Drabarek Anita | Kotuń | Trekking (15 km) | opłacono | |||||
124 | Kulik Oliwier | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
125 | Wilk Przemysław | Siennica | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
126 | Kulik Nina | Siedlce | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
127 | Kulik Karol | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
128 | Skup Bartosz | Siedlce | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
129 | Skup Radosław | Golice | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
130 | Sobierajska Joanna | Grzebowilk | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
131 | Bajkiewicz Beata | Piaseczno | Bieg główny (5 km) | ||||||
132 | Rydz Adrian | Piaseczno | Bieg główny (5 km) | ||||||
133 | Karabin Katarzyna | Kotuń | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
134 | Jachimowski Michał | Duczki | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
135 | Kopczyński Michał | Olszewnica Stara | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
136 | Szczeblowska Katarzyna | Warszawa | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
137 | Płatkowska Natalia | Ozorów | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
138 | Legat Dorota | Mińsk Mazowiecki | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
139 | Stefaniuk Roman | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
140 | Jaśkiewicz Michał | MIŃSK MAZOWIECKI | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
141 | Pietrzak Maciej | Stare Opole | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
142 | Górski Łukasz | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
143 | Kossakowska Dorota | Węgrów | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
144 | Bartosiak Beata | Kotuń | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |||||
145 | Staruch Andrzej | Dębe Wielkie | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
146 | Rejmentowska Sylwia | Warszawa | Nordic Walking (5 km) | ||||||
147 | Bajorek Jacek | Wyszków | Bieg główny (5 km) | ||||||
148 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Nordic Walking (5 km) | opłacono | |||||
149 | Grochowski Paweł | Ostrów Mazowiecka | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
150 | Filochowska Marta | Szczytno | Bieg główny (5 km) | ||||||
151 | Rucińska Renata | Kotuń | Trekking (15 km) | opłacono | |||||
152 | Nyrć Oliwer | Chotomow | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | ||||||
153 | Jędrzejewska Joanna | Dąbrówka Stany | Trekking (15 km) | opłacono | |||||
154 | LIZAK OSKAR | Siedlce | Bieg dla dzieci (klasy 3-5) | ||||||
155 | Andrzejkiewicz Kamil | Kałuszyn | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
156 | Wojtaluk Arkadiusz | Warszawa | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
157 | kaminski daniel kaminski | siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
158 | Gierszewski Mariusz | Kałuszyn | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
159 | Policińska-Koczkodaj Wioleta | Ryczyca | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
160 | Celinski Daniel | Kotun | Trekking (15 km) | opłacono | |||||
161 | Kędziora Konrad | Sokołów Podlaski | Bieg główny (5 km) | ||||||
162 | Radzka Sylwia | Siedlce | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
163 | Kamińska Kinga | Sionna | Bieg główny (5 km) | opłacono | |||||
164 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | Bieg główny (5 km) | ||||||
niezrzeszony | |||||||||
165 | Jaśkiewicz Ada | MIŃSK MAZOWIECKI | Bieg dla dzieci (klasy 0-2) | niezrzeszony | |||||
166 | Kulik Adam | Łukow | Nordic Walking (5 km) | niezrzeszony | opłacono | ||||
Żak - Iskra Kotuń | |||||||||
167 | Ruciński Wojciech | Kotuń | Bieg główny (5 km) | Żak - Iskra Kotuń | opłacono |
Wyświetleń: 14912