Bieg Mocy dla Alicji
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Owczarek Sebastian Zabrze 200 m (do 6 lat)
2 Szotowski Mateusz zabrze 800 m (11-15 lat) opłacono
3 Prokopowicz Antoś Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
4 Pas Wincenty Knurów START dorośli 10.00 PLN
5 Klaczka Mateusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
6 Stojek Kajetan Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
7 Szlemp Milena Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
8 Rusiński Jakub Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
9 Rusiński Artur Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
10 Różyc Konrad Zabrze START dorośli opłacono
11 Kanownik-Wicik Beata Gliwice START dorośli opłacono
12 Różyc Barbara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
13 Wicik Piotr Gliwice START dorośli opłacono
14 Kuśnierz Wiktor Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
15 Kuśnierz Antonina Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) 5.00 PLN
16 Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina Ruda Śląska START dorośli 10.00 PLN
17 KRĘPA ALICJA SOSNOWIEC START dorośli Optyk i Syn opłacono
18 Małkowska Martynka Czerwionka-Leszczyny 200 m (do 6 lat) opłacono
19 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny START dorośli opłacono
20 Drążkiewicz Sylwia Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
21 Stefańczyk Urszula Gliwice START dzieci i młodzież do 18 lat
22 Sikora Agnieszka Częstochowa START dorośli
23 Sikora Mirosław Częstochowa START dorośli
24 Sikora Fryderyk Częstochowa 200 m (do 6 lat)
25 Stefańczyk Laura Gliwice 200 m (do 6 lat)
26 Stefańczyk Aleksandra Gliwice START dorośli
27 Stefańczyk Sara Gliwice 400 m (7-10 lat)
28 Banach Sebastian Pszów START dorośli YNO ULTRA
29 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza START dorośli Benteler
30 Janus Bartłomiej Katowice START dorośli
31 Grzywna Grzegorz Zabrze START dorośli opłacono
32 Grzywna Roksana Zabrze START dorośli opłacono
33 Olszewski Zbigniew Zabrze START dorośli opłacono
34 Łatacz Bartłomiej Bukowno START dorośli 5.00 PLN
35 Buczyńska Kamila Zabrze START dorośli opłacono
36 Paliwoda Robert Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
37 Paliwoda Paulina Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
38 Paliwoda Małgorzata Zabrze START dorośli opłacono
39 Krężołek Dawid Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
40 Krężołek Alicja Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
41 Szmatloch Maciej Katowice START dorośli Retrobajtel opłacono
42 Grabowska Zuza Zabrze 200 m (do 6 lat)
43 Grabowski Adam Zabrze 200 m (do 6 lat)
44 Biskupek Dominik zabrze 800 m (11-15 lat) Optyk i Syn opłacono
45 Biskupek Elżbieta zabrze START dorośli Optyk i Syn opłacono
46 Pietrasik Nina Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) opłacono
47 Pietrasik Kamil Ruda Śląska START dorośli opłacono
48 Dróżdż Maja Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
49 Dróżdż Marta Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
50 Nowińska Iwona Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
51 Nowiński Michał Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
52 Nowiński Aleksander Zabrze 800 m (11-15 lat) Night Runners Zabrze opłacono
53 Pawłuszek Piotr Knurów START dorośli KB Orły Knurów opłacono
54 Hajdas Marcin Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
55 Delewski Dariusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
56 Sersisko Dagmara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
57 Delewska Dorota Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
58 Domańska-Grzona SABINA Nakło Śląskie START dorośli 5.00 PLN
59 Kalewski Marcin Zabrze START dorośli opłacono
60 Buczek Bożena Ruda Śląska START dorośli Ekipa Na Kijach
61 Bukowski Rafal Zabrze START dorośli Zabrzanskie Parkowe bieganie opłacono
62 Kaminski Tomasz Zabrze START dorośli opłacono
63 Modrzik Andrzej Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
64 Pradela Mariusz Zabrze START dorośli opłacono
65 Jan Kisieliński Gliwice START dorośli opłacono
66 Środoń Jola Zabrze START dorośli opłacono
67 Balcerak Lucyna Gliwice START dorośli opłacono
68 Szmatoła Inga Bytom 200 m (do 6 lat) opłacono
69 Beata Mazur Zabrze START dorośli opłacono
70 Olejniczak Alicja Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
71 Olejniczak Aleksandra Zabrze 400 m (7-10 lat)
72 Krężel Sandra Katowice START dorośli opłacono
73 Kisieliński Stanisław Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
74 Książek Natalia Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
75 Książek Kamila Katowice 200 m (do 6 lat) opłacono
76 Stojek Szymon Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
77 Balcerak Adam Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
78 Jaworska Aleksandra Zabrze START dorośli opłacono
79 Nowakowski Radek Zabrze START dorośli opłacono
80 Stanicki Radosław Pyskowice START dorośli opłacono
81 Kowaleczko Marta Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
82 Kowaleczko Dariusz Zabrze START dorośli opłacono
83 Balcerak Grzegorz Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
84 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
85 Ziomek Oskar Ruda śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
86 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska START dorośli Ekipa Na Kijach 10.00 PLN
87 Binas Aurelia Knurów START dorośli opłacono
88 Adamczyk Julia Knurów START dorośli opłacono
89 Adamczyk Mikołaj Knurów START dorośli opłacono
90 Słaboń Marcin Zabrze START dorośli opłacono
91 Deleś Łukasz Ruda Śląska START dorośli
92 Malcherczyk Estera Ruda Śląska START dorośli
93 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój START dorośli wolny strzelec
94 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój START dorośli wolny strzelec
95 Mirowski Stanisław Zabrze 200 m (do 6 lat) Rainbow Unicorn opłacono
96 Mirowska Antonina Zabrze 400 m (7-10 lat) Rainbow Unicorn opłacono
97 Kowalik Dawid Zabrze START dorośli Dzikie Ślimoki opłacono
98 Księżyk Miroslaw Chorzów START dorośli
99 KSIĘŻYK ANNA KSIĘŻYK Chorzów START dorośli maratonypolskie.pl
100 Urban Jakub Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) 10.00 PLN


Wyświetleń: 4118

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ