Bieg Mocy dla Alicji
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotkiewicz Lena KATOWICE 200 m (do 6 lat) opłacono
2 Litwin Alicja Bytom 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
3 Potempa Liliana Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
4 Kamieniak Milena Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze opłacono
5 Gorus Filip Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze opłacono
6 Kaczmarczyk Aleksandra Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
7 Kaczmarczyk Jakub Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
8 Kaczyński Franek Zabrze 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
9 Rypień Zuzanna Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze opłacono
10 Rypień Maja Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze opłacono
11 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 200 m (do 6 lat) opłacono
12 Mirowski Stanisław Zabrze 200 m (do 6 lat) Rainbow Unicorn opłacono
13 Kowaleczko Marta Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
14 Książek Kamila Katowice 200 m (do 6 lat) opłacono
15 Olejniczak Alicja Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
16 Szmatoła Inga Bytom 200 m (do 6 lat) opłacono
17 Grabowski Adam Zabrze 200 m (do 6 lat)
18 Grabowska Zuza Zabrze 200 m (do 6 lat)
19 Krężołek Alicja Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
20 Krężołek Dawid Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
21 Paliwoda Paulina Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
22 Paliwoda Robert Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
23 Stefańczyk Laura Gliwice 200 m (do 6 lat)
24 Sikora Fryderyk Częstochowa 200 m (do 6 lat)
25 Małkowska Martynka Czerwionka-Leszczyny 200 m (do 6 lat) opłacono
26 Kuśnierz Wiktor Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
27 Owczarek Sebastian Zabrze 200 m (do 6 lat)
28 Opiłka Maciej Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
29 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
30 Potempa Alan Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
31 Krawczyk Amelia Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
32 Harkabuz Zuzanna Sławków 400 m (7-10 lat) opłacono
33 Smosna Kajetan Ruda Śląska 400 m (7-10 lat)
34 Szeluga Paweł Zabrze 400 m (7-10 lat)
35 Mirowska Antonina Zabrze 400 m (7-10 lat) Rainbow Unicorn opłacono
36 Ziomek Oskar Ruda śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
37 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
38 Balcerak Grzegorz Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
39 Balcerak Adam Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
40 Stojek Szymon Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
41 Książek Natalia Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
42 Kisieliński Stanisław Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
43 Olejniczak Aleksandra Zabrze 400 m (7-10 lat)
44 Nowiński Michał Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
45 Dróżdż Maja Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
46 Stefańczyk Sara Gliwice 400 m (7-10 lat)
47 Kuśnierz Antonina Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) 5.00 PLN
48 Rusiński Jakub Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
49 Szlemp Milena Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
50 Stojek Kajetan Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
51 Prokopowicz Antoś Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
52 Wójcikowski Igor Chorzów 800 m (11-15 lat) opłacono
53 Habrajska Julia Gliwice 800 m (11-15 lat) opłacono
54 Magner Daria Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) Ultra Cross Para opłacono
55 Urban Jakub Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) 10.00 PLN
56 Nowiński Aleksander Zabrze 800 m (11-15 lat) Night Runners Zabrze opłacono
57 Pietrasik Nina Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) opłacono
58 Biskupek Dominik zabrze 800 m (11-15 lat) Optyk i Syn opłacono
59 Szotowski Mateusz zabrze 800 m (11-15 lat) opłacono
60 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE START dorośli
61 Litwin Aleksadra bytom START dorośli 5.00 PLN
62 Mulewski Bogdan Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
63 Gabor Aleksandra Chorzów START dorośli Niezależny Chorzów 5.00 PLN
64 Chromik Anna Zabrze START dorośli
65 Fereniec Monika Zabrze START dorośli
66 Jadczyszyn Klaudia Zabrze START dorośli
67 Dzierżanowska Blanka Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
68 Przybyła Wioletta Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
69 Koszuta Justyna Przeczyce START dorośli
70 Krasoń Anna Katowice START dorośli
71 Czarnik Stanisław Zabrze START dorośli Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
72 Adamiok Kasia Zabrze START dorośli
73 Adamiok Jacek Zabrze START dorośli
74 Hadzik Rafał Gliwice START dorośli 10.00 PLN
75 Szuba Anna Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
76 Szuba Paweł Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
77 Namysło Kamil Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
78 Wawrzynkiewicz Kamila ZABRZE START dorośli opłacono
79 Fojcik Katarzyna Pszów START dorośli 5.00 PLN
80 Cłapka Urszula Ruda Śląska START dorośli opłacono
81 Pękala Anna Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
82 Pękala Jaroslaw Zabrze START dorośli opłacono
83 Krawczyk Grzegorz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
84 Dorobek Agata Zabrze START dorośli opłacono
85 Potempa Artur Zabrze START dorośli opłacono
86 Wieczorek Tomasz Wieczorek Rogów START dorośli YNO ULTRA
87 Żyrek Agnieszka Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
88 Pasternok Marian Pasternok Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
89 jankowska anna zabrze START dorośli ELZAB ACTIVE TEAM 20.00 PLN
90 Buchenfeld Katarzyna Miasteczko Śląskie START dorośli
91 Mańka Paulina Ruda Śląska START dorośli opłacono
92 Sztohryn Anna Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
93 gorus anna zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
94 Urban Wiktor Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze 10.00 PLN
95 Prokopowicz Dorota Zabrze START dorośli Lecymy Durś opłacono
96 Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze START dorośli opłacono
97 Szotowska Agnieszka zabrze START dorośli opłacono
98 Bąk Krzysztof Mysłowice START dorośli Night Runners Zabrze 10.00 PLN
99 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
100 Filipczyk Wioletta Zabrze START dorośli Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 3539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ