Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łatacz Bartłomiej | Bukowno | Polska | START dorośli | ||
2 | Litwin Alicja | Bytom | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
3 | Litwin Aleksadra | bytom | Polska | START dorośli | ||
4 | Niepsuj Anna | Bytom | Polska | START dorośli | ||
5 | Szmatoła Inga | Bytom | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
6 | Wójcikowski Igor | Chorzów | Polska | 800 m (11-15 lat) | opłacono | |
7 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | START dorośli | Niezależny Chorzów | |
8 | Hebda-Olszówka Aleksandra | Chorzów | Polska | START dorośli | Night Runners Gliwice | opłacono |
9 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | START dorośli | Batory Loto | |
10 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | START dorośli | Batory Loto | |
11 | Wójcikowska Sylwia | Chorzów | Polska | START dorośli | ||
12 | KSIĘŻYK ANNA KSIĘŻYK | Chorzów | Polska | START dorośli | maratonypolskie.pl | |
13 | Księżyk Miroslaw | Chorzów | Polska | START dorośli | ||
14 | Małkowski Damian | Czerwionka-Leszczyny | Polska | START dorośli | opłacono | |
15 | Małkowska Martynka | Czerwionka-Leszczyny | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
16 | Sikora Fryderyk | Częstochowa | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
17 | Sikora Mirosław | Częstochowa | Polska | START dorośli | ||
18 | Sikora Agnieszka | Częstochowa | Polska | START dorośli | ||
19 | Mazur Jakub Mazur | Dąbrowa Górnicza | Polska | START dorośli | Benteler | |
20 | Hadzik Rafał | Gliwice | Polska | START dorośli | ||
21 | Habrajska Alina | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
22 | Habrajska Julia | Gliwice | Polska | 800 m (11-15 lat) | opłacono | |
23 | Pawleta Michał Pawleta | Gliwice | Polska | START dorośli | Night Runners Gliwice | |
24 | Kisieliński Krzysztof | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
25 | Balcerak Grzegorz | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
26 | Balcerak Adam | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
27 | Kisieliński Stanisław | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
28 | Balcerak Lucyna | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
29 | Jan Kisieliński | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
30 | Stefańczyk Sara | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
31 | Stefańczyk Aleksandra | Gliwice | Polska | START dorośli | ||
32 | Stefańczyk Laura | Gliwice | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
33 | Stefańczyk Urszula | Gliwice | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | ||
34 | Wicik Piotr | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
35 | Kanownik-Wicik Beata | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
36 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START dorośli | wolny strzelec | |
37 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START dorośli | wolny strzelec | |
38 | Kotkiewicz Lena | KATOWICE | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
39 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | Polska | START dorośli | ||
40 | Krasoń Anna | Katowice | Polska | START dorośli | ||
41 | Książek Kamila | Katowice | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
42 | Książek Natalia | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
43 | Krężel Sandra | Katowice | Polska | START dorośli | opłacono | |
44 | Szmatloch Maciej | Katowice | Polska | START dorośli | Retrobajtel | opłacono |
45 | Janus Bartłomiej | Katowice | Polska | START dorośli | ||
46 | Adamczyk Joanna | Knurów | Polska | START dorośli | opłacono | |
47 | Adamczyk Marek | Knurów | Polska | START dorośli | opłacono | |
48 | Adamczyk Mikołaj | Knurów | Polska | START dorośli | opłacono | |
49 | Adamczyk Julia | Knurów | Polska | START dorośli | opłacono | |
50 | Binas Aurelia | Knurów | Polska | START dorośli | opłacono | |
51 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Polska | START dorośli | KB Orły Knurów | opłacono |
52 | Pas Wincenty | Knurów | Polska | START dorośli | ||
53 | Przechrzta Sylwia | Łaziska Górne | Polska | START dorośli | ||
54 | Buchenfeld Katarzyna | Miasteczko Śląskie | Polska | START dorośli | ||
55 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
56 | Domańska-Grzona SABINA | Nakło Śląskie | Polska | START dorośli | ||
57 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | START dorośli | ||
58 | Fojcik Katarzyna | Pszów | Polska | START dorośli | ||
59 | Banach Sebastian | Pszów | Polska | START dorośli | YNO ULTRA | |
60 | Stanicki Radosław | Pyskowice | Polska | START dorośli | opłacono | |
61 | Wieczorek Tomasz Wieczorek | Rogów | Polska | START dorośli | YNO ULTRA | |
62 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
63 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
64 | Cłapka Urszula | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | opłacono | |
65 | Mańka Paulina | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | opłacono | |
66 | Smosna Kajetan | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
67 | Smosna Ludmiła | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
68 | Magner Aneta | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ultra Cross Para | opłacono |
69 | Magner Rafał | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ultra Cross Para | opłacono |
70 | Magner Szymon | Ruda Śląska | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Ultra Cross Para | opłacono |
71 | Magner Daria | Ruda Śląska | Polska | 800 m (11-15 lat) | Ultra Cross Para | opłacono |
72 | Urban Jakub | Ruda Śląska | Polska | 800 m (11-15 lat) | ||
73 | Malcherczyk Estera | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | ||
74 | Deleś Łukasz | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | ||
75 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
76 | Ziomek Oskar | Ruda śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
77 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
78 | Buczek Bożena | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
79 | Pietrasik Kamil | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | opłacono | |
80 | Pietrasik Nina | Ruda Śląska | Polska | 800 m (11-15 lat) | opłacono | |
81 | Krężołek Alicja | Ruda Śląska | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
82 | Krężołek Dawid | Ruda Śląska | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
83 | Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | ||
84 | Kuśnierz Antonina | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
85 | Kuśnierz Wiktor | Ruda Śląska | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
86 | Kulpa Wieczorek Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | START dorośli | opłacono | |
87 | Harkabuz Zuzanna | Sławków | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
88 | KRĘPA ALICJA | SOSNOWIEC | Polska | START dorośli | Optyk i Syn | opłacono |
89 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
90 | Mulewski Bogdan | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
91 | Chromik Anna | Zabrze | Polska | START dorośli | ||
92 | Fereniec Monika | Zabrze | START dorośli | |||
93 | Jadczyszyn Klaudia | Zabrze | START dorośli | |||
94 | Dzierżanowska Blanka | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
95 | Przybyła Wioletta | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
96 | Potempa Alan | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
97 | Potempa Liliana | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
98 | Czarnik Stanisław | Zabrze | Polska | START dorośli | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
99 | Adamiok Kasia | Zabrze | Polska | START dorośli | ||
100 | Adamiok Jacek | Zabrze | Polska | START dorośli |
Wyświetleń: 11954