Bieg Mocy dla Alicji
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klaczka Mateusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
2 Szeluga Jerzy Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
3 Modrzik Andrzej Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
4 Różyc Barbara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
5 Rusiński Artur Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze
6 Szlemp Milena Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze
7 Nowiński Michał Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
8 Nowińska Iwona Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
9 Dróżdż Marta Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
10 Dróżdż Maja Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze opłacono
11 Sersisko Dagmara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
12 Delewski Dariusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze opłacono
13 Spyra Marek Zabrze START dorośli opłacono
14 Deleś Łukasz Ruda Śląska START dorośli
15 Środoń Iwona Zabrze START dorośli
16 Środoń Bogusław Zabrze START dorośli opłacono
17 Kulpa Wieczorek Agnieszka Siemianowice Śląskie START dorośli opłacono
18 Adamczyk Joanna Knurów START dorośli opłacono
19 Słaboń Marcin Zabrze START dorośli opłacono
20 Adamczyk Mikołaj Knurów START dorośli opłacono
21 Adamczyk Marek Knurów START dorośli opłacono
22 Olszewski Zbigniew Zabrze START dorośli opłacono
23 Kaczmarczyk Aleksandra Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
24 Adamczyk Julia Knurów START dorośli opłacono
25 Kaczmarczyk Jakub Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
26 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny START dorośli opłacono
27 Kowaleczko Dariusz Zabrze START dorośli opłacono
28 Małkowska Martynka Czerwionka-Leszczyny 200 m (do 6 lat) opłacono
29 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 200 m (do 6 lat) opłacono
30 Binas Aurelia Knurów START dorośli opłacono
31 Kowaleczko Marta Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
32 Pietrasik Kamil Ruda Śląska START dorośli opłacono
33 Prusicki Rafał Zabrze START dorośli opłacono
34 Krężołek Alicja Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
35 Pietrasik Nina Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) opłacono
36 Krężołek Dawid Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) opłacono
37 Olejniczak Aleksandra Zabrze 400 m (7-10 lat)
38 Grzywna Roksana Zabrze START dorośli opłacono
39 Stanicki Radosław Pyskowice START dorośli opłacono
40 Olejniczak Alicja Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
41 Grzywna Grzegorz Zabrze START dorośli opłacono
42 Kotkiewicz Lena KATOWICE 200 m (do 6 lat) opłacono
43 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE START dorośli
44 Beata Mazur Zabrze START dorośli opłacono
45 Szmatoła Inga Bytom 200 m (do 6 lat) opłacono
46 Niepsuj Anna Bytom START dorośli
47 Wójcikowski Igor Chorzów 800 m (11-15 lat) opłacono
48 Balcerak Lucyna Gliwice START dorośli opłacono
49 Litwin Alicja Bytom 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
50 Środoń Jola Zabrze START dorośli opłacono
51 Litwin Aleksadra bytom START dorośli 5.00 PLN
52 Potempa Alan Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
53 Buchenfeld Katarzyna Miasteczko Śląskie START dorośli
54 Potempa Liliana Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
55 Szeluga Paweł Zabrze 400 m (7-10 lat)
56 Nowakowski Radek Zabrze START dorośli opłacono
57 Jaworska Aleksandra Zabrze START dorośli opłacono
58 Balcerak Adam Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
59 Stojek Szymon Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
60 Pradela Mariusz Zabrze START dorośli opłacono
61 Książek Kamila Katowice 200 m (do 6 lat) opłacono
62 Książek Natalia Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
63 Dąbrowska- Kuśnierz Ewelina Ruda Śląska START dorośli 10.00 PLN
64 Kisieliński Stanisław Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
65 Krężel Sandra Katowice START dorośli opłacono
66 Paliwoda Małgorzata Zabrze START dorośli opłacono
67 Kuśnierz Antonina Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) 5.00 PLN
68 Paliwoda Paulina Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
69 Kuśnierz Wiktor Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
70 Paliwoda Robert Zabrze 200 m (do 6 lat) opłacono
71 Opiłka Maciej Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
72 Jan Kisieliński Gliwice START dorośli opłacono
73 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
74 Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze START dorośli opłacono
75 Szotowska Agnieszka zabrze START dorośli opłacono
76 Wicik Piotr Gliwice START dorośli opłacono
77 Cłapka Urszula Ruda Śląska START dorośli opłacono
78 Pas Wincenty Knurów START dorośli 10.00 PLN
79 Hadzik Rafał Gliwice START dorośli 10.00 PLN
80 Kalewski Marcin Zabrze START dorośli opłacono
81 Smosna Kajetan Ruda Śląska 400 m (7-10 lat)
82 Kanownik-Wicik Beata Gliwice START dorośli opłacono
83 Urban Jakub Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) 10.00 PLN
84 Pękala Jaroslaw Zabrze START dorośli opłacono
85 Różyc Konrad Zabrze START dorośli opłacono
86 Prokopowicz Antoś Zabrze 400 m (7-10 lat) opłacono
87 Mańka Paulina Ruda Śląska START dorośli opłacono
88 Kaczyński Franek Zabrze 200 m (do 6 lat) 5.00 PLN
89 Grabowski Adam Zabrze 200 m (do 6 lat)
90 Stefańczyk Sara Gliwice 400 m (7-10 lat)
91 Grabowska Zuza Zabrze 200 m (do 6 lat)
92 Stefańczyk Aleksandra Gliwice START dorośli
93 Stefańczyk Laura Gliwice 200 m (do 6 lat)
94 Sikora Fryderyk Częstochowa 200 m (do 6 lat)
95 Sikora Mirosław Częstochowa START dorośli
96 Sikora Agnieszka Częstochowa START dorośli
97 Ziomek Oskar Ruda śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
98 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) opłacono
99 Balcerak Grzegorz Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
100 Janus Bartłomiej Katowice START dorośli


Wyświetleń: 3496

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ