Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bukowski Rafal | Zabrze | Polska | START dorośli | Zabrzanskie Parkowe bieganie | opłacono |
2 | Wieczorek Tomasz Wieczorek | Rogów | Polska | START dorośli | YNO ULTRA | |
3 | Banach Sebastian | Pszów | Polska | START dorośli | YNO ULTRA | |
4 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START dorośli | wolny strzelec | |
5 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | START dorośli | wolny strzelec | |
6 | Magner Aneta | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ultra Cross Para | opłacono |
7 | Magner Rafał | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ultra Cross Para | opłacono |
8 | Magner Szymon | Ruda Śląska | Polska | START dzieci i młodzież do 18 lat | Ultra Cross Para | opłacono |
9 | Magner Daria | Ruda Śląska | Polska | 800 m (11-15 lat) | Ultra Cross Para | opłacono |
10 | Szmatloch Maciej | Katowice | Polska | START dorośli | Retrobajtel | opłacono |
11 | Mirowska Antonina | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Rainbow Unicorn | opłacono |
12 | Mirowski Stanisław | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | Rainbow Unicorn | opłacono |
13 | Biskupek Elżbieta | zabrze | Polska | START dorośli | Optyk i Syn | opłacono |
14 | Biskupek Dominik | zabrze | Polska | 800 m (11-15 lat) | Optyk i Syn | opłacono |
15 | KRĘPA ALICJA | SOSNOWIEC | Polska | START dorośli | Optyk i Syn | opłacono |
16 | Mulewski Bogdan | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
17 | Dzierżanowska Blanka | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
18 | Przybyła Wioletta | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
19 | Szuba Anna | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
20 | Szuba Paweł | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
21 | Namysło Kamil | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
22 | Pękala Anna | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
23 | Krawczyk Amelia | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
24 | Krawczyk Grzegorz | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
25 | Żyrek Agnieszka | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
26 | Pasternok Marian Pasternok | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
27 | Kamieniak Milena | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
28 | Sztohryn Anna | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
29 | gorus anna | zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
30 | Gorus Filip | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
31 | Urban Wiktor | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
32 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | |
33 | Kaczmarczyk Agnieszka | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
34 | Stempniak Izabela | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
35 | Rypień Małgorzata | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
36 | Rypień Mateusz | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
37 | Rypień Zuzanna | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
38 | Rypień Maja | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
39 | Delewska Dorota | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
40 | Hajdas Marcin | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
41 | Nowiński Aleksander | Zabrze | Polska | 800 m (11-15 lat) | Night Runners Zabrze | opłacono |
42 | Drążkiewicz Sylwia | Zabrze | Polska | START dorośli | Night Runners Zabrze | opłacono |
43 | Rusiński Jakub | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Night Runners Zabrze | |
44 | Stojek Kajetan | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Night Runners Zabrze | |
45 | Hebda-Olszówka Aleksandra | Chorzów | Polska | START dorośli | Night Runners Gliwice | opłacono |
46 | Pawleta Michał Pawleta | Gliwice | Polska | START dorośli | Night Runners Gliwice | |
47 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Polska | START dorośli | Niezależny Chorzów | |
48 | Czarnik Stanisław | Zabrze | Polska | START dorośli | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono |
49 | KSIĘŻYK ANNA KSIĘŻYK | Chorzów | Polska | START dorośli | maratonypolskie.pl | |
50 | Prokopowicz Dorota | Zabrze | Polska | START dorośli | Lecymy Durś | opłacono |
51 | Filipczyk Wioletta | Zabrze | Polska | START dorośli | Lecymy Durś | opłacono |
52 | Pawłuszek Piotr | Knurów | Polska | START dorośli | KB Orły Knurów | opłacono |
53 | jankowska anna | zabrze | Polska | START dorośli | ELZAB ACTIVE TEAM | |
54 | Smosna Ludmiła | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
55 | Kiwic Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
56 | Buczek Bożena | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | Ekipa Na Kijach | |
57 | Kowalik Dawid | Zabrze | Polska | START dorośli | Dzikie Ślimoki | opłacono |
58 | Mazur Jakub Mazur | Dąbrowa Górnicza | Polska | START dorośli | Benteler | |
59 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | START dorośli | Batory Loto | |
60 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | START dorośli | Batory Loto | |
61 | Kotkiewicz Lena | KATOWICE | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
62 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | Polska | START dorośli | ||
63 | Wójcikowski Igor | Chorzów | Polska | 800 m (11-15 lat) | opłacono | |
64 | Litwin Alicja | Bytom | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
65 | Litwin Aleksadra | bytom | Polska | START dorośli | ||
66 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
67 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
68 | Chromik Anna | Zabrze | Polska | START dorośli | ||
69 | Fereniec Monika | Zabrze | START dorośli | |||
70 | Jadczyszyn Klaudia | Zabrze | START dorośli | |||
71 | Potempa Alan | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
72 | Potempa Liliana | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
73 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Polska | START dorośli | ||
74 | Krasoń Anna | Katowice | Polska | START dorośli | ||
75 | Adamiok Kasia | Zabrze | Polska | START dorośli | ||
76 | Adamiok Jacek | Zabrze | Polska | START dorośli | ||
77 | Hadzik Rafał | Gliwice | Polska | START dorośli | ||
78 | Wawrzynkiewicz Kamila | ZABRZE | Polska | START dorośli | opłacono | |
79 | Fojcik Katarzyna | Pszów | Polska | START dorośli | ||
80 | Cłapka Urszula | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | opłacono | |
81 | Pękala Jaroslaw | Zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
82 | Dorobek Agata | Zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
83 | Potempa Artur | Zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
84 | Buchenfeld Katarzyna | Miasteczko Śląskie | Polska | START dorośli | ||
85 | Mańka Paulina | Ruda Śląska | Polska | START dorośli | opłacono | |
86 | Harkabuz Zuzanna | Sławków | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
87 | Kaczmarczyk Grzegorz | Zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
88 | Szotowska Agnieszka | zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
89 | Kaczmarczyk Aleksandra | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
90 | Kaczmarczyk Jakub | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
91 | Habrajska Alina | Gliwice | Polska | START dorośli | opłacono | |
92 | Habrajska Julia | Gliwice | Polska | 800 m (11-15 lat) | opłacono | |
93 | Prusicki Rafał | Zabrze | Polska | START dorośli | opłacono | |
94 | Smosna Kajetan | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
95 | Kaczyński Franek | Zabrze | Polska | 200 m (do 6 lat) | ||
96 | Szeluga Paweł | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
97 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | 200 m (do 6 lat) | opłacono | |
98 | Przechrzta Sylwia | Łaziska Górne | Polska | START dorośli | ||
99 | Wójcikowska Sylwia | Chorzów | Polska | START dorośli | ||
100 | Niepsuj Anna | Bytom | Polska | START dorośli |
Wyświetleń: 11950