Run & Cross 2019 Wodzisław Śląski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pisingas Mariusz Gliwice 8km Bieganie to mój trzeźwy wybór opłacono
2 Kamyczek Adam Bąków 8km DZIADY OCR opłacono
3 Balcerek Piotr Będzin 8km Crossfit Zagłębie Eagels
4 Janda Piotr Bliszczyce 8km Eko-Okna Runners opłacono
5 Kieś Sebastian Bogunice 8km
6 Ciengiel Hanna Cieszyn 8km opłacono
7 Płaczek Anna Czeladź 8km Carbon OCR Racing Team
8 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
9 Goik Edyta Czerwionka-Leszczyny 8km KS CROSS SPORT opłacono
10 Goly Dagmara Czyzowice 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT
11 Smalcerz Michał Dąbrowa Górnicza 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
12 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza 8km opłacono
13 Kłodziński Dariusz Dzbańce Osiedle 8km Eko-Okna Runners opłacono
14 Kubik Dawid Goląsza Dolna 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
15 Oślizło Tomasz Gorzyce 8km opłacono
16 KAMIŃSKA DOROTA JASTRZEBIE ZDRÓJ 8km GRUBIORZE LOTAJOM
17 Dzierzenga Artur Jastrzebie zdrój 8km
18 Kołodziej Artur Jastrzębie Zdrój 8km opłacono
19 Maliszewski Dariusz Jastrzębie Zdrój 8km Wataha opłacono
20 Brzoska Marlena Jastrzębie Zdrój 8km
21 PROBST ALEKSANDRA PROBST JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 8km TOMB RAIDERS opłacono
22 Szczyrba Jessica Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
23 Biela Marcin Jaworzno 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
24 Drabek Marcin Jejkowice 8km opłacono
25 Magnuszewska Izabela Knurów 8km Carbon OCR Racing Team
26 Majchrzak Magdalena Kornice 8km
27 Brauntsch Karol Lyski 8km opłacono
28 Błatoń Mateusz Marklowice 8km opłacono
29 Skupień Przemysław Marklowice 8km opłacono
30 Rygoł Janusz Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
31 Gawlikowska Kinga Mikołów 8km Kuźnia Damiana opłacono
32 Szymańska Agnieszka Mstyczów 8km Carbon OCR Racing Team opłacono
33 Mizgała Daniel Mysłowice 8km opłacono
34 Lach Grzegorz Lach Nowa Wieś 8km opłacono
35 Krzywik Lucyna Pszów 8km opłacono
36 Krzywik Damian Pszów 8km opłacono
37 Fojcik Katarzyna Pszów 8km
38 Osetek Paweł Pszów 8km Radlinioki w biegu opłacono
39 Gucik Piotr Racibórz 8km Eko-Okna Runners
40 Mrówka Mateusz Radlin 8km Radlinioki w biegu /KWK MARCEL opłacono
41 Grabowski Tomasz Radlin 8km K.S. CROSS SPORT
42 Bober Wojciech Rogów 8km
43 Doman Łukasz Ruda Śląska 8km SOCIOS SILESIA opłacono
44 Tlałka Bartłomiej Rybnik 8km opłacono
45 Buczak Łukasz Rybnik 8km
46 Król Piotr Rybnik 8km SOCIOS SILESIA opłacono
47 Hoła Karol Rybnik 8km opłacono
48 Papis Łukasz Rybnik 8km
49 Stolarski Kamil Rybnik 8km Husaria Race Team
50 Kuligowska Małgorzata Rybnik 8km opłacono
51 Rugor Artur Rybnik 8km opłacono
52 Kłosok Wojciech Rybnik 8km KS CROSS SPORT opłacono
53 Myszka Krzysztof Rybnik 8km Petarda Team
54 Holewa Michał Rybnik 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
55 Filusz Kamil RYBNIK 8km opłacono
56 Duerschlag Iwona Rybnik 8km opłacono
57 Bielich Adrian Rybnik 8km
58 Palka Jurand Rybnik 8km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono
59 HERCKA KRZYSZTOF Rybnik 8km opłacono
60 Grzegorzewski Kamil Rydultowy 8km opłacono
61 Stroinski Daniel Rydultowy 8km opłacono
62 Orzyszek Roksana Rydułtowy 8km
63 Mitręga Rafał Rydułtowy 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
64 Oślizło Marek Skrzyszów 8km SOCIOS SILESIA opłacono
65 Kulawiak Leszek sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagels opłacono
66 Pieczaba Patryk Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
67 Piątek Ewa Sosnowiec 8km Crossfit Zagłębie Eagles opłacono
68 Nowak Borys sosnowiec 8km Fitness Zagorze / No Limit Team opłacono
69 Gach Damian Świętochłowice 8km Kuźnia Damiana opłacono
70 Sosna Mariusz Turza Śląska 8km KS CROSS SPORT opłacono
71 Różewicz Dariusz Tychy 8km opłacono
72 Gospodarczyk Klaudia Włodzienin 8km opłacono
73 Pabijasz Błażej wodzislaw slaski 8km opłacono
74 Stachowski Ireneusz WODZISŁAW ŚLĄSKI 8km FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT opłacono
75 Cieślik Rafał Wodzisław Śląski 8km opłacono
76 Piła Dominik Wodzisław Śląski 8km opłacono
77 Pietraszkiewicz Stanisław Wodzisław Śląski 8km
78 Rzemiński Piotr Wodzisław Śląski 8km opłacono
79 Jasiak Artur Wodzisław Śląski 8km xRunners opłacono
80 Świstek Marcin Wodzisław Śląski 8km opłacono
81 Dziurok Adam Wodzisław Śląski 8km K.S. CROSS SPORT opłacono
82 Dąbrowski Krzysztof Zabrze 8km SOCIOS SILESIA opłacono
83 Zaborowska Angelika Żory 8km opłacono
84 Ołubek Robert Żory 8km HRmax Żory
85 Ladorudzka Anna Żory 8km opłacono
86 Macura Ewa Żory 8km opłacono
87 Respondek Leszek Żory 8km opłacono


Wyświetleń: 3428

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ