Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bieganie to mój trzeźwy wybór | |||||||||
1 | Pisingas Mariusz | Gliwice | 8km | Bieganie to mój trzeźwy wybór | opłacono | ||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
2 | Magnuszewska Izabela | Knurów | 8km | Carbon OCR Racing Team | |||||
3 | Kubik Dawid | Goląsza Dolna | 8km | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
4 | Szymańska Agnieszka | Mstyczów | 8km | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
5 | Płaczek Anna | Czeladź | 8km | Carbon OCR Racing Team | |||||
Carbon OCR Racing Team | |||||||||
6 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | 8km | Carbon OCR Racing Team | opłacono | ||||
Crossfit Zagłębie Eagels | |||||||||
7 | Balcerek Piotr | Będzin | 8km | Crossfit Zagłębie Eagels | |||||
8 | Kulawiak Leszek | sosnowiec | 8km | Crossfit Zagłębie Eagels | opłacono | ||||
Crossfit Zagłębie Eagles | |||||||||
9 | Piątek Ewa | Sosnowiec | 8km | Crossfit Zagłębie Eagles | opłacono | ||||
Crossfit Zagłębie Eagles | |||||||||
10 | Smalcerz Michał | Dąbrowa Górnicza | 8km | Crossfit Zagłębie Eagles | opłacono | ||||
11 | Pieczaba Patryk | Sosnowiec | 8km | Crossfit Zagłębie Eagles | opłacono | ||||
DZIADY OCR | |||||||||
12 | Kamyczek Adam | Bąków | 8km | DZIADY OCR | opłacono | ||||
Eko-Okna Runners | |||||||||
13 | Janda Piotr | Bliszczyce | 8km | Eko-Okna Runners | opłacono | ||||
14 | Gucik Piotr | Racibórz | 8km | Eko-Okna Runners | |||||
Eko-Okna Runners | |||||||||
15 | Kłodziński Dariusz | Dzbańce Osiedle | 8km | Eko-Okna Runners | opłacono | ||||
FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT | |||||||||
16 | Goly Dagmara | Czyzowice | 8km | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT | |||||
17 | Stachowski Ireneusz | WODZISŁAW ŚLĄSKI | 8km | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT | opłacono | ||||
Fitness Zagorze / No Limit Team | |||||||||
18 | Nowak Borys | sosnowiec | 8km | Fitness Zagorze / No Limit Team | opłacono | ||||
GRUBIORZE LOTAJOM | |||||||||
19 | KAMIŃSKA DOROTA | JASTRZEBIE ZDRÓJ | 8km | GRUBIORZE LOTAJOM | |||||
HRmax Żory | |||||||||
20 | Ołubek Robert | Żory | 8km | HRmax Żory | |||||
Husaria Race Team | |||||||||
21 | Stolarski Kamil | Rybnik | 8km | Husaria Race Team | |||||
K.S. CROSS SPORT | |||||||||
22 | Holewa Michał | Rybnik | 8km | K.S. CROSS SPORT | opłacono | ||||
23 | Dziurok Adam | Wodzisław Śląski | 8km | K.S. CROSS SPORT | opłacono | ||||
24 | Biela Marcin | Jaworzno | 8km | K.S. CROSS SPORT | opłacono | ||||
25 | Grabowski Tomasz | Radlin | 8km | K.S. CROSS SPORT | |||||
26 | Mitręga Rafał | Rydułtowy | 8km | K.S. CROSS SPORT | opłacono | ||||
27 | Szczyrba Jessica | Jaworzno | 8km | K.S. CROSS SPORT | opłacono | ||||
KS CROSS SPORT | |||||||||
28 | Kłosok Wojciech | Rybnik | 8km | KS CROSS SPORT | opłacono | ||||
29 | Goik Edyta | Czerwionka-Leszczyny | 8km | KS CROSS SPORT | opłacono | ||||
30 | Sosna Mariusz | Turza Śląska | 8km | KS CROSS SPORT | opłacono | ||||
Kuźnia Damiana | |||||||||
31 | Gawlikowska Kinga | Mikołów | 8km | Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
32 | Rygoł Janusz | Mikołów | 8km | Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
33 | Gach Damian | Świętochłowice | 8km | Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
Petarda Team | |||||||||
34 | Myszka Krzysztof | Rybnik | 8km | Petarda Team | |||||
Radlinioki w biegu | |||||||||
35 | Osetek Paweł | Pszów | 8km | Radlinioki w biegu | opłacono | ||||
Radlinioki w biegu /KWK MARCEL | |||||||||
36 | Mrówka Mateusz | Radlin | 8km | Radlinioki w biegu /KWK MARCEL | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
37 | Oślizło Marek | Skrzyszów | 8km | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
38 | Król Piotr | Rybnik | 8km | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
39 | Doman Łukasz | Ruda Śląska | 8km | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
40 | Dąbrowski Krzysztof | Zabrze | 8km | SOCIOS SILESIA | opłacono | ||||
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | |||||||||
41 | Palka Jurand | Rybnik | 8km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono | ||||
TOMB RAIDERS | |||||||||
42 | PROBST ALEKSANDRA PROBST | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 8km | TOMB RAIDERS | opłacono | ||||
Wataha | |||||||||
43 | Maliszewski Dariusz | Jastrzębie Zdrój | 8km | Wataha | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
44 | Drabek Marcin | Jejkowice | 8km | opłacono | |||||
45 | Rugor Artur | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
46 | Mizgała Daniel | Mysłowice | 8km | opłacono | |||||
47 | Grzegorzewski Kamil | Rydultowy | 8km | opłacono | |||||
48 | Oślizło Tomasz | Gorzyce | 8km | opłacono | |||||
49 | Filusz Kamil | RYBNIK | 8km | opłacono | |||||
50 | Ladorudzka Anna | Żory | 8km | opłacono | |||||
51 | Krzywik Lucyna | Pszów | 8km | opłacono | |||||
52 | Zaborowska Angelika | Żory | 8km | opłacono | |||||
53 | Stroinski Daniel | Rydultowy | 8km | opłacono | |||||
54 | Macura Ewa | Żory | 8km | opłacono | |||||
55 | Świstek Marcin | Wodzisław Śląski | 8km | opłacono | |||||
56 | Respondek Leszek | Żory | 8km | opłacono | |||||
57 | Lach Grzegorz Lach | Nowa Wieś | 8km | opłacono | |||||
58 | Bober Wojciech | Rogów | 8km | ||||||
59 | Kaczwiński Paweł | Dąbrowa Górnicza | 8km | opłacono | |||||
60 | Kołodziej Artur | Jastrzębie Zdrój | 8km | opłacono | |||||
61 | Krzywik Damian | Pszów | 8km | opłacono | |||||
62 | Pabijasz Błażej | wodzislaw slaski | 8km | opłacono | |||||
63 | Brzoska Marlena | Jastrzębie Zdrój | 8km | ||||||
64 | Duerschlag Iwona | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
65 | Gospodarczyk Klaudia | Włodzienin | 8km | opłacono | |||||
66 | Rzemiński Piotr | Wodzisław Śląski | 8km | opłacono | |||||
67 | Ciengiel Hanna | Cieszyn | 8km | opłacono | |||||
68 | Różewicz Dariusz | Tychy | 8km | opłacono | |||||
69 | Buczak Łukasz | Rybnik | 8km | ||||||
70 | Błatoń Mateusz | Marklowice | 8km | opłacono | |||||
71 | Hoła Karol | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
72 | Bielich Adrian | Rybnik | 8km | ||||||
73 | Tlałka Bartłomiej | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
74 | Pietraszkiewicz Stanisław | Wodzisław Śląski | 8km | ||||||
75 | Papis Łukasz | Rybnik | 8km | ||||||
76 | Cieślik Rafał | Wodzisław Śląski | 8km | opłacono | |||||
77 | Skupień Przemysław | Marklowice | 8km | opłacono | |||||
78 | Kuligowska Małgorzata | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
79 | Majchrzak Magdalena | Kornice | 8km | ||||||
80 | Fojcik Katarzyna | Pszów | 8km | ||||||
81 | Orzyszek Roksana | Rydułtowy | 8km | ||||||
82 | Piła Dominik | Wodzisław Śląski | 8km | opłacono | |||||
83 | HERCKA KRZYSZTOF | Rybnik | 8km | opłacono | |||||
84 | Brauntsch Karol | Lyski | 8km | opłacono | |||||
85 | Kieś Sebastian | Bogunice | 8km | ||||||
86 | Dzierzenga Artur | Jastrzebie zdrój | 8km | ||||||
xRunners | |||||||||
87 | Jasiak Artur | Wodzisław Śląski | 8km | xRunners | opłacono |
Wyświetleń: 5219