Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Otylia | Goręczyno | Polska | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
2 | Adamczyk Otylia 2 | Goręczyno | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
3 | Adamczyk Otylia 3 | Goręczyno | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
4 | Antecka Anna | Kamienica Królewska | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Sierakowice | |
5 | Antecki Aleks | Pałubice | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS Sierakowice | |
6 | Antecki Kacper | Pałubice | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS Sierakowice | |
7 | Antecki Maksymilian | Pałubice | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Sierakowice | |
8 | Arek Aleksander | Kościerzyna | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | ||
9 | Arendt DanielArendt | Kiełpino | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Somonino | |
10 | Arendt Wiktoria Arendt | Kiełpino | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS Somonino | |
11 | Balerstet Aleksy | Kartuzy | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
12 | Balerstet Katarzyna | Kartuzy | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Somonino | |
13 | Balerstet Paulina | Kartuzy | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Somonino | |
14 | Balerstet Tymon | Kartuzy | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Somonino | |
15 | Baranyak Roman | Kiełpino | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS Somonino | |
16 | Baranyak Roman 2 | Kiełpino | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | AMS Somonino | |
17 | Barayak Rostek | Kiełpino | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Somonino | |
18 | Brzeska Gosia | Kamela | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | Akademia Biegowa Kiełpino | |
19 | Brzeska Małgorzata | Kamela | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
20 | Brzeski Dariusz | Kiełpino | Polska | RODZICE - sztafeta 2x200m | Akademia Biegowa Kiełpino | |
21 | Brzeski Michał | Kamela | Polska | Chłopcy - 8-9 lat - 300m | AMS Somonino | |
22 | Buchacz-Ratke Olga | Kartuzy | Polska | RODZICE - sztafeta 2x200m | AMS Kartuzy | |
23 | Cybula Jan | Chmielno | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | Przedszkole Baśniowa Kraina Chmielno | |
24 | Cybula Krzysztof | Chmielno | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | ||
25 | Cybula Zuzanna | Chmielno | Polska | Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę | ||
26 | Czarkowska Weronika | Mojusz | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Sierakowice | |
27 | Daria Walaszkowska | Borcz | Polska | Dziewczynki 8-9 lat - 300m | AMS Somonino | |
28 | Darunia Walaszkowska | Borcz | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
29 | Darusia Walaszkowska | Borcz | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
30 | Formela Ania | Somonino | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS athletic kids Somonino | |
31 | Formela Anka | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | ||
32 | Formela Anna | Somonino | Polska | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS athletic kids Somonino | |
33 | Formela Bogdan | Somonino | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | AMS maxisport Somonino | |
34 | Formela Bogdan Formela | Somonino | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS maxisport Somonino | |
35 | Formela Dominik | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS maxisport Somonino | |
36 | Formela Łukasz | Somonino | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS maxisport Somonino | |
37 | Formela Łukaszek | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS maxisport Somonino | |
38 | Formela Maria | Somonino | Polska | Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę | ||
39 | Formela Maria Formela | Somonino | Polska | Rodzic - MAMA 100m | ||
40 | Formela Mateusz | Somonino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | Szargan Somonino | |
41 | Goleniewska Kinga | Somonino | Polska | Rodzic - MAMA 100m | ||
42 | Goleniewski Borys | somonino | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS Somonino | ||
43 | Goleniewski Mateusz | somonino | Polska | RODZICE - sztafeta 2x200m | ||
44 | Grubba Weronika | Kiełpino | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | STARS CHEERLEADERS | |
45 | Grzymska Alicja | Somonino | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Somonino | |
46 | Grzymska Alicja 2 | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
47 | Grzymski Dominik | Somonino | Polska | Chłopcy 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
48 | Grzymski Dominik 2 | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
49 | Grzymski Tata | Somonino | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS Somonino | |
50 | Grzymski TATA 2 | Somonino | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | AMS Somonino | |
51 | Hein Franek | Kiełpino | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Somonino | |
52 | Hein Justyna | Kiełpino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
53 | Hein Karol | Kiełpino | Polska | Chłopcy - 8-9 lat - 300m | AMS Somonino | |
54 | Hein Karol 2 | Kiełpino | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
55 | Hein Konstancja | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 8-9 lat - 300m | AMS Somonino | |
56 | Hein Konstancja 2 | Kiełpino | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
57 | Hein Laila | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
58 | Hein Laila 2 | Kiełpino | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
59 | Hein Tomasz | Kiełpino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
60 | Hinc Antek | Dzierżążno | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | ||
61 | Hinc Hanka | Dzierżążno | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | ||
62 | Hir Sara | Kielpino | Polska | Dziewczynki 8-9 lat - 300m | AMS Somonino | |
63 | HIRSZ ANIA | Kiełpino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
64 | Hirsz Anka | Kielpino | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | ||
65 | Hirsz Anna | Kiełpino | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
66 | HIRSZ SARA | Kiełpino | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | ||
67 | HIRSZ SArunia | kiełpino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
68 | Hirsz Wiesia | Kielpino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | ||
69 | Hirsz Wieslawa | Kielpino | Polska | Rodzic - MAMA 100m | Akademia Biegowa Kiełpino | |
70 | HIRSZ WIESŁAWA | Kielpino | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | ||
71 | Hołowczyc Maksym | Kartuzy | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS Kartuzy | |
72 | JOŃSKA HANIA | sitno | Polska | Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę | ||
73 | JOŃSKA HANNA | SITNO | Polska | Rodzic OPEN - 400m | ||
74 | JOŃSKA ZOFIA | sitno | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
75 | JOŃSKA ZOSIA | sitno | Polska | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
76 | JOŃSKi stanisław | sitno | Polska | Chłopcy 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
77 | JOŃSKI STASIU | sitno | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
78 | JOŃSKI STAŚ | SITNO | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
79 | K. Walaszkowski | Borz | Polska | Rodzic OPEN - 400m | ||
80 | Kalman Adam | Mojusz | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS Sierakowice | |
81 | Kalman Julia | Mojusz | Polska | Dzieci 6-7 lat - 200m | AMS Sierakowice | |
82 | Korzeniewska Ela | Goręczyno | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Somonino | |
83 | Korzeniewska Elżbieta | Goręczyno | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
84 | Korzeniewska Lili | Goręczyno | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
85 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Dziewczynki 8-9 lat - 300m | ||
86 | Korzeniewska Wiki | Goręczyno | Polska | Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat | AMS Somonino | |
87 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Dziewczynki 10-13 lat - 400m | AMS Somonino | |
88 | Korzeniewska WIKTORIA | Goręczyno | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS Somonino | |
89 | Kostuch Karolina | Brodnica Górna | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS Kartuzy | |
90 | Kowalewska Kacha | Somonino | Polska | Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę | AMS maxisport Somonino | |
91 | Kowalewska Kasia | Somonino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | ||
92 | Kowalewska Katarzyna | Somonino | Polska | Rodzic - MAMA 100m | AMS maxisport Somonino | |
93 | Kowalewska Zuzia | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS maxisport Somonino | |
94 | Kowalewska Zuzia | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS maxisport Somonino | |
95 | Kowalewski Franciszek | Somonino | Polska | Dzieci OPEN - skok w dal | AMS maxisport Somonino | |
96 | Kowalewski Franek | Somonino | Polska | Dzieci 4-5 lat - 100m | AMS maxisport Somonino | |
97 | Kowalewski Karol | Somonino | Polska | Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS | AMS maxisport Somonino | |
98 | Kowalewski Karol 1 | Somonino | Polska | Bieg na barana z dzieckiem - 100m | AMS maxisport Somonino | |
99 | Krampa Anna | Kiełpino | Polska | Rodzic OPEN - 400m | AMS Somonino | |
100 | Krampa Maja | Kiełpino | Polska | Dziewczynki 8-9 lat - 300m | AMS Somonino |
Wyświetleń: 17870