Rodzinny MITYNG sportowy AMS
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Reclaf Piotrek Borzestowo Rodzic OPEN - 400m
102 Reclaf Piotr Borzestowo Rodzic - TATA 100m
103 Formela Maria Formela Somonino Rodzic - MAMA 100m
104 Formela Maria Somonino Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę
105 Formela Mateusz Somonino Rodzic OPEN - 400m Szargan Somonino
106 Formela Łukaszek Somonino Dzieci OPEN - skok w dal AMS maxisport Somonino
107 Myszk Celinka Tuchlino Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę AMS Sierakowice
108 Myszk Agata Tuchlino Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Sierakowice
109 Formela Anka Somonino Dzieci OPEN - skok w dal
110 Formela Ania Somonino Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS athletic kids Somonino
111 Formela Anna Somonino Dziewczynki 10-13 lat - 400m AMS athletic kids Somonino
112 Myszk Celina Tuchlino Rodzic - MAMA 100m AMS Sierakowice
113 Formela Bogdan Formela Somonino Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS AMS maxisport Somonino
114 Formela Bogdan Somonino Bieg na barana z dzieckiem - 100m AMS maxisport Somonino
115 Formela Dominik Somonino Dzieci 4-5 lat - 100m AMS maxisport Somonino
116 Formela Łukasz Somonino Dzieci 6-7 lat - 200m AMS maxisport Somonino
117 Winczewski Tomasz Winczewski Kiełpino Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę AMS Somonino
118 maja winczewska kiełpino Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Somonino
119 Winczewska Weronika Winczewska Kiełpino Bieg na barana z dzieckiem - 100m
120 Pellowski Jaś Kartuzy Chłopcy 10-13 lat - 400m AMS Kartuzy
121 Pellowski Michał Kartuzy Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS AMS Kartuzy
122 Pellowska Natalia Kartuzy Rodzic - MAMA 100m AMS Kartuzy
123 Nowakowska Kalinka Kiełpino Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
124 Nowakowski Karol Kiełpino Bieg na barana z dzieckiem - 100m AMS Somonino
125 Wysocki Marcin Szymbark Rodzic OPEN - 400m AMS Somonino
126 Wysocka Zośka Szymbark Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
127 Wysocka Zofia Szymbark Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
128 Wysocka Zosia Szymbark Dziewczynki 8-9 lat - 300m AMS Somonino
129 Wysocka Izabela Szymbark Rodzic - MAMA 100m AMS Somonino
130 Lisicki Radosław Kiełpino Bieg na barana z dzieckiem - 100m AMS Kartuzy
131 Lisicka Tosia Kiełpino Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Kartuzy
132 Lisicka Karolina Kiełpino Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę AMS Kartuzy
133 Hołowczyc Maksym Kartuzy Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Kartuzy
134 Olszewska Kastarzna Mirachowi Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę
135 Olszewska Maja Mirachowo Dzieci 4-5 lat - 100m AMS
136 Olszewska Kasia Mirachowi Rodzic - MAMA 100m
137 Olszewska Nadinka Mirachowo Dzieci OPEN - skok w dal AMS
138 Olszewska Nadia Mirachowo Dziewczynki 8-9 lat - 300m AMS
139 Olszewska Nataszka Mirachowo Dzieci OPEN - skok w dal AMS
140 Olszewska Natasza Mirachowo Dziewczynki 8-9 lat - 300m AMS Kartuzy
141 Skorowska Oliwia Brodnica Górna Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Kartuzy
142 Skorowski Kacper Brodnica Górna Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Kartuzy
143 Kostuch Karolina Brodnica Górna Rodzic - MAMA 100m AMS Kartuzy
144 JOŃSKA ZOSIA sitno Dziewczynki 10-13 lat - 400m AMS Somonino
145 JOŃSKA ZOFIA sitno Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
146 JOŃSKI STASIU sitno Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
147 JOŃSKI STAŚ SITNO Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
148 JOŃSKi stanisław sitno Chłopcy 10-13 lat - 400m AMS Somonino
149 JOŃSKA HANIA sitno Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę
150 JOŃSKA HANNA SITNO Rodzic OPEN - 400m
151 Antecki Maksymilian Pałubice Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Sierakowice
152 Antecki Aleks Pałubice Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Sierakowice
153 Antecki Kacper Pałubice Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS AMS Sierakowice
154 Antecka Anna Kamienica Królewska Rodzic - MAMA 100m AMS Sierakowice
155 Szymichowski Daniel Staniszewo Rodzic - TATA 100m AMS Kartuzy
156 Plichta Agata Goręczyno Dziewczynki 10-13 lat - 400m AMS Somonino
157 Plichta Aneta Goręczyno Rodzic - MAMA 100m
158 Arendt Wiktoria Arendt Kiełpino Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Somonino
159 Arendt DanielArendt Kiełpino Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Somonino
160 Sural Jan Mezowo Bieg na barana z dzieckiem - 100m
161 Sural Józef Mezowo Dzieci 6-7 lat - 200m
162 Sural Liliana Mezowo Dzieci 6-7 lat - 200m
163 Pellowska Zuzana Kartuzy Dziewczynki 8-9 lat - 300m AMS Kartuzy
164 Sikorski Artur Kartuzy Rodzic - TATA 100m AMS Kartuzy
165 Sikorska Katarzyna Kartuzy Rodzic - MAMA 100m AMS Kartuzy
166 Sikorski Ignacy Kartuzy Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Kartuzy
167 Sikorski Antoni Kartuzy Chłopcy 10-13 lat - 400m AMS Kartuzy
168 Szreder Basia Kartuzy Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę
169 Szreder Kuba Kartuzy Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Kartuzy
170 Szreder Wojtek Kartuzy Dzieci 4-5 lat - 100m AMS Kartuzy
171 Szreder Barbara Kartuzy Rodzic - MAMA 100m AMS Kartuzy
172 Krueger Alicja Somonino Rodzic - MAMA 100m
173 Krueger Szymon Somonino Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Somonino
174 Krueger Wiesław Somonino Rodzic OPEN - 400m
175 HIRSZ WIESŁAWA Kielpino Bieg na barana z dzieckiem - 100m
176 HIRSZ ANIA Kiełpino Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
177 HIRSZ SARA Kiełpino Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
178 Hirsz Anna Kiełpino Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
179 Hirsz Wieslawa Kielpino Rodzic - MAMA 100m Akademia Biegowa Kiełpino
180 Korzeniewska Ela Goręczyno Rodzic - MAMA 100m AMS Somonino
181 Korzeniewska WIKTORIA Goręczyno Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
182 Korzeniewska Elżbieta Goręczyno Rodzic OPEN - 400m AMS Somonino
183 Korzeniewska Lili Goręczyno Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
184 Korzeniewska Wiki Goręczyno Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
185 Korzeniewska Liliana Goręczyno Dziewczynki 8-9 lat - 300m
186 Korzeniewska Wiktoria Goręczyno Dziewczynki 10-13 lat - 400m AMS Somonino
187 Pukłacka Zuzia Kiełpino Dzieci OPEN - skok w dal AMS Somonino
188 Pukłacka Zuzanna Kiełpino Dzieci OPEN 100m - 7-13 lat AMS Somonino
189 Ratke Samuel Kartuzy Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Kartuzy
190 Ratke Sara Kartuzy Dziewczynki 8-9 lat - 300m AMS Kartuzy
191 Buchacz-Ratke Olga Kartuzy RODZICE - sztafeta 2x200m AMS Kartuzy
192 Ratke Marcin Kartuzy RODZICE - sztafeta 2x200m AMS KArtuzy
193 Cybula Krzysztof Chmielno Bieg na barana z dzieckiem - 100m
194 Stencel Antoni Somonin Chłopcy - 8-9 lat - 300m AMS
195 STENCEL GRZEGORZ SOMONINO Rodzic OPEN - 400m
196 Stence Katarzyna Somonino Rodzic - MAMA 100m Akademia Biegowa Kiełpino
197 Stencel Katarzyna Somonino Mama - konkurs skoków przez maxi skakankę Akademia Biegowa Kiełpino
198 STENCEL ANTONI SOMONINO Dzieci OPEN - skok w dal AMS
199 Kalman Adam Mojusz Tata - konkurs na najsilniejszego tatę AMS AMS Sierakowice
200 Kalman Julia Mojusz Dzieci 6-7 lat - 200m AMS Sierakowice


Wyświetleń: 7067

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ