Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witek Sylwia Malbork Bielik 2019 opłacono
2 Hoog Wioleta Malbork Bielik 2019 opłacono
3 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bielik 2019 opłacono
4 Tyburska Aniela Sztum Bielik 2019 opłacono
5 Przypek Marcin Sztum Bielik 2019 opłacono
6 Ciesielski Witold Gdańsk Bielik 2019
7 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bielik 2019 opłacono
8 PIOTROWSKA JUSTYNA BUTOWO Bielik 2019 opłacono
9 Figura Bogdan Kwidzyn Bielik 2019 opłacono
10 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bielik 2019 opłacono
11 Lutkiewicz Darek Straszyn Bielik 2019 opłacono
12 Bochon Agata Malbork Bielik 2019 opłacono
13 Dębski Tomasz Kwidzyn Bielik 2019
14 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bielik 2019 opłacono
15 Reducha Maciej Ryjewo Bielik 2019 opłacono
16 Dobrzyńska Adriana Sztum Bielik 2019 wolontariusz pieszy
17 Markowicz Paulina Malbork Bielik 2019
18 Kruk Agnieszka Szymankowo Bielik 2019 opłacono
19 Mania Jacek Boręty Bielik 2019 opłacono
20 Molasy Dorota Malbork Bielik 2019 opłacono
21 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE Bielik 2019 opłacono
22 Laskowski Bartłomiej Gościszewo Bielik 2019 opłacono
23 Urbański Daniel Stary Targ Bielik 2019 opłacono
24 Piechura-Stolf Marta Gdańsk Bielik 2019 opłacono
25 Krupa Paweł Gdańsk Bielik 2019 opłacono
26 Sitkiewicz Kamil Łódź Bielik 2019 opłacono
27 Sitkiewicz Natalia Łódź Bielik 2019 opłacono
28 Kędra Sebastian Malbork Bielik 2019 opłacono
29 Ścisłowski Rafał Parpary Bielik 2019 opłacono
30 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bielik 2019 opłacono
31 Liszewski Paweł Prabuty Bielik 2019 opłacono
32 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bielik 2019 opłacono
33 Melzer Hanna Rumia Bielik 2019 opłacono
34 PODLECKI ANDRZEJ BRANIEWO Bielik 2019 opłacono
35 MELZER ARKADIUSZ RUMIA Bielik 2019 opłacono
36 Leszczyński Tomasz Sztum Bielik 2019 opłacono
37 jarocki jacek braniewo Bielik 2019 opłacono
38 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Bielik 2019 wolontariusz pieszy
39 Skrzypski Patrycjusz Sztum Bielik 2019 opłacono
40 Maciąg Marian Grębocin Bielik 2019 opłacono
41 Leba Dariusz Unisław Bielik 2019 opłacono
42 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN Bielik 2019
43 Dering Marcin Demlin Bielik 2019 opłacono
44 Adamowski Andrzej Elbląg Bielik 2019 opłacono
45 Czarnecka Anna Gdynia Bielik 2019 opłacono
46 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Bielik 2019 opłacono
47 Nowicki Daniel Nowicki Mateza Bielik 2019 opłacono
48 Lompert Andrzej Elblag Bielik 2019 opłacono
49 Banaś Mateusz Banaś Gdańsk Bielik 2019 opłacono
50 Schodowski Przemek Kwidzyn Bielik 2019 opłacono
51 Brucki Robert Gdynia Bielik 2019 opłacono
52 Pyra-Kuczyńska Marzena Jeżewo Bielik 2019 opłacono
53 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY Bielik 2019 opłacono
54 Nowak Grzegorz Tczew Bielik 2019 opłacono
55 Krupa Piotr Gdańsk Bielik 2019 opłacono
56 Łęgowska Anna Kwidzyn Bielik 2019 opłacono
57 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno Bielik 2019
58 Gawin Rafał kościerzyna Bielik 2019
59 Clapinski TOMASZ Malbork Bielik 2019 opłacono
60 Grabowski Damian Malbork Bielik 2019 opłacono
61 Łosiński Damian Gdańsk Bielik 2019 opłacono
62 Wierzbicki Jakub Malbork Bielik 2019 opłacono
63 Zendwalewicz Ewa Miłoszyce Bielik 2019 opłacono
64 Dęga Lidia Tralewo Bielik 2019 opłacono
65 Melka Krzysztof Gościszewo Bielik 2019 22 BLT opłacono
66 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bielik 2019 A.M.G.-BRANIEWO
67 Lipiński Mariusz Kwidzyn Bielik 2019 Antylopa Catani opłacono
68 Brzeski Darek Braniewo Bielik 2019 Basen Braniewo opłacono
69 Szewczyk Adam Malbork Bielik 2019 BBKTS opłacono
70 Wojtowicz Marcin Gdynia Bielik 2019 BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono
71 Kołkowski Krzysztof Malbork Bielik 2019 BEZTLENOWI MALBORK opłacono
72 Zięba Mariusz Iława Bielik 2019 BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono
73 Chabowski Tomasz Tczew Bielik 2019 Biegający Tczew opłacono
74 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew Bielik 2019 Biegający Tczew opłacono
75 Stokarska Beata Gdynia Bielik 2019 Biegowi Wariaci opłacono
76 Grabowski Andrzej Słupno Bielik 2019 Bo jak nie my to kto opłacono
77 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Bielik 2019 BÓBR TŁUSZCZ opłacono
78 Przybyła Marta Janówka Bielik 2019 byle do mety opłacono
79 Gering Mariusz Gdańsku Bielik 2019 DCT drużyna biegowa
80 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bielik 2019 Decathlon Team Inowrocław opłacono
81 Drapiński Maciej Bydgoszcz Bielik 2019 DRAPEK opłacono
82 Nadolski Tomasz Prabuty Bielik 2019 Drużyna Olbrzyma opłacono
83 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
84 Kacperska Marta Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
85 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz rowerowy Dzierzgoń Team
86 Mańka Sandra Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
87 Mańka Eryk Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
88 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
89 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
90 Pławski Marcin Dzierzgoń Bielik 2019 Dzierzgoń Team opłacono
91 Pławska Justyna Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
92 Garbowski Krzysztof Sztum Bielik 2019 GarboTeam/LKS Zantyr Sztum opłacono
93 Redzimski Adam Gdynia Bielik 2019 Gdynia Północ
94 Lewandowski Piotr Czernin Bielik 2019 wolontariusz rowerowy GK Malbork
95 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bielik 2019 wolontariusz rowerowy GK MALBORK
96 Kowalewski Łukasz Gardeja Bielik 2019 Gmina Gardeja Biega opłacono
97 Tul Paulina Kwidzyn Bielik 2019 Gmina Gardeja Biega
98 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bielik 2019 Gmina Gardeja Biega opłacono
99 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Bielik 2019 Gmina Gardeja Biega opłacono
100 Kmieć Jacek Malbork Bielik 2019 Grupa Malbork opłacono


Wyświetleń: 10090

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ