Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja

Kopia pliku PÓŁMARATON_SZLAKIEM_BIELIKA_III_2019_WYNIKI_nowe.xlsx

MIEJSCE OPEN IMIĘ NAZWISKO NR. STARTOWY PŁEĆ MIASTO KLUB MIEJSCE K/M KAT WIEK MIEJSCE W KAT CZAS
1 KRZYSZTOF GARBOWSKI 112 M Sztum GarboTeam/LKS Zantyr Sztum 1 M1 1 01:21:13
2 MARCIN KLONOWSKI 71 M Sztum LKS Zantyr Sztum 2 M1 2 01:22:36
3 RAFAŁ CHĘTNIK 15 M Sztum 3 M3 1 01:24:07
4 REMIGIUSZ WOLUSZEWSKI 129 M ŚWIECIE 4 M1 3 01:28:57
5 BOGDAN CEBULA 20 M Sztum LKS Zantyr Sztum 5 M3 2 01:29:41
6 KRZYSZTOF BARCIKOWSKI 98 M Malbork GRUPA MALBORK 6 M3 3 01:30:26
7 ŁUKASZ KOWALEWSKI 5 M Gardeja Gmina Gardeja Biega 7 M1 4 01:30:38
8 SŁAWOMIR NAJDA 28 M Sztum LKS Zantyr Sztum 8 M3 4 01:31:02
9 TOMASZ SZCZYKUTOWICZ 94 M Gdansk Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz 9 M1 5 01:32:37
10 JACEK JAROCKI 77 M Braniewo 10 M2 1 01:34:06
11 KAMILA GRZONKA 61 K Bytonia KS Sokół Zblewo 1 K1 1 01:34:39
12 KRZYSZTOF WŁODARCZYK 74 M Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice 11 M2 2 01:35:09
13 MARCIN WOJTOWICZ 111 M Gdynia BBL BAŁTYK GDYNIA 12 M3 5 01:35:43
14 MARCIN PŁAWSKI 48 M Dzierzgoń Dzierzgoń Team 13 M3 6 01:37:26
15 RAFAŁ ZIENKIEWICZ 95 M Tczew Biegający Tczew 14 M1 6 01:38:21
16 ELŻBIETA TUWALSKA 42 K Gdańsk LKS Zantyr Sztum 2 K2 1 01:38:32
17 PIOTR LITWIN 88 M Gdańsk OCEANIC 15 M3 7 01:38:32
18 KRZYSZTOF ROŻYK 158 M GDYNIA BIEGAMY RAZEM 16 M3 8 01:39:16
19 MATEUSZ BANAŚ 80 M Gdańsk 17 M1 7 01:39:53
20 MAREK RUCIŃSKI 92 M Gdynia VEL-DĄBRÓWNO 18 M3 9 01:42:12
21 PAWEŁ KRUPA 114 M Gdańsk 19 M1 8 01:42:15
22 RAFAŁ ŚCISŁOWSKI 38 M Parpary 20 M2 3 01:43:15
23 BARTOSZ LOOSE 73 M Zblewo KS Sokół Zblewo 21 M1 9 01:43:23
24 SŁAWOMIR PATELCZYK 132 M DEMLIN 22 M3 10 01:44:21
25 KRZYSZTOF BARNAŚ 150 M MALBORK GRUPA MALBORK 23 M2 4 01:45:03
26 KATARZYNA ZATORSKA-RALIŃSKA 142 K GDAŃSK RPD 3 K1 2 01:45:26
27 ANDRZEJ LOMPERT 104 M Elblag 24 M3 11 01:45:40
28 LEON BIŃKOWSKI 127 M RADOM BEGIEM RADOM 25 M3 12 01:46:33
29 WOJCIECH NOWAKOWSKI 143 M Malbork Grupa Malbork 26 M2 5 01:47:10
30 TOMASZ LESZCZYŃSKI 21 M Sztum 27 M2 6 01:47:25
31 JAROSŁAW PROKOPIUK 75 M Gdynia PROCAR Gdynia 28 M3 13 01:47:30
32 MAREK LENARCIAK 50 M Gdańsk 29 M2 7 01:47:41
33 TOMASZ KWIATKOWSKI 135 M Kwidzyn Kwidzyn Biega 30 M1 10 01:47:51
34 EWA ZENDWALEWICZ 84 K Miłoszyce 4 K2 2 01:47:53
35 MAŁGORZATA TUWALSKA 43 K Gdańsk LKS Zantyr Sztum 5 K2 3 01:48:10
36 OSKAR MICHNA 149 M RADUNICA 31 M2 8 01:48:14
37 PIOTR BIELSKI 154 M RADOMNO RADMONO BIEGA 32 M3 14 01:48:21
38 JUSTYNA ŻYŁA 140 K WAŁDOWO SZLACHECKIE 6 K2 4 01:48:26
39 MARIUSZ WYSOCKI 35 M Prabuty PIES ICH GANIAŁ 33 M3 15 01:49:35
40 TOMASZ MROCZKOWSKI 12 M Malbork GRUPA MALBORK 34 M2 9 01:50:22
41 ROBERT BRUCKI 76 M Gdynia 35 M3 16 01:50:29
42 DAMIAN ŁOSIŃSKI 81 M Gdańsk 36 M1 11 01:51:56
43 ZBIGNIEW CZARZASTY 2 M IŁAWA ZenoTeam 37 M3 17 01:51:58
44 MIROSŁAW ANACZKOWSKI 79 M Sztum LKS Zantyr Sztum 38 M3 18 01:52:08
45 TOMASZ NADOLSKI 86 M Prabuty Drużyna Olbrzyma 39 M3 19 01:52:30
46 ROBERT JERZYK 90 M Kaniczki TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 40 M3 20 01:52:51
47 MARIUSZ PYPEĆ 3 M Prabuty Pogoń Prabuty 41 M2 10 01:53:17
48 MARIUSZ LEWANDOWSKI 145 M Kwidzyn KKM KWIDZYN MXTECH 42 M2 11 01:53:45
49 MATEUSZ JURCZYK 37 M Rüsselsheim Gmina Gardeja Biega 43 M1 12 01:53:47
50 ARKADIUSZ DYLERT 41 M Malbork Grupa Malbork 44 M2 12 01:54:02
51 MARIUSZ PIÓRKOWSKI 8 M Gdańsk Taka RYBA 45 M2 13 01:54:19
52 PATRYCJUSZ SKRZYPSKI 62 M Sztum 46 M2 14 01:55:07
53 MAREK DOBRZYŃSKI 82 M Koszwały LOTOS RUNNING TEAM 47 M3 21 01:55:38
54 MAGDA ZIELINSKA 1 K Kwidzyn TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 7 K1 3 01:55:47
55 ANDRZEJ PODLECKI 83 M Braniewo 48 M2 15 01:55:50
56 BOGDAN PRZEBINDA 131 M ADAM CZERWIŃSKI TEAM KRAKÓW 49 M3 22 01:55:53
57 WOJCIECH LEWANDOWSKI 155 M JAMIELNIK KURZĘTNIK BIEGA 50 M1 13 01:56:17
58 ADAM SZEWCZYK 116 M Malbork BBKTS 51 M1 14 01:56:29
59 KRZYSZTOF KOŁKOWSKI 89 M Malbork BEZTLENOWI MALBORK 52 M2 16 01:56:30
60 RADOSŁAW PREISS 101 M Gdańsk REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE 53 M3 23 01:56:33
61 PIOTR KRUPA 117 M Gdańsk 54 M1 15 01:56:50
62 MACIEJ REDUCHA 72 M Ryjewo 55 M1 16 01:57:08
63 MARIUSZ LIPIŃSKI 121 M Kwidzyn Antylopa Catani 56 M1 17 01:57:14
64 DOMINIKA PRZYBYLSKA 44 K Stobno UKS BUK 8 K1 4 01:57:53
65 TADEUSZ BIELECKI 78 M Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA 57 M3 24 01:58:10
66 JANUSZ KAMINSKI 57 M Stare Pole 58 M3 25 01:58:24
67 SEBASTIAN KĘDRA 66 M Malbork 59 M1 18 01:58:57
68 ZBIGNIEW JAŻDŻEWSKI 102 M Malbork LKS ZANTYR SZTUM 60 M3 26 01:59:42
69 RYSZARD MZUREK 45 M Tłuszcz 61 M3 27 01:59:47
70 PAWEŁ LISZEWSKI 55 M Prabuty 62 M1 19 01:59:57
71 MARZENA MĄCZEWSKA 113 K GRUDZIĄDZ PARKRUN GUDZIĄDZ 9 K3 1 02:00:15
72 DOROTA MOLASY 51 K Malbork 10 K1 5 02:01:09
73 RENATA PRZEBINDA 130 K KRAKÓW ADAM CZERWIŃSKI TEAM 11 K3 2 02:01:43
74 LEON TREĆ 59 M Sztum LKS Zantyr Sztum 63 M3 28 02:02:00
75 ANDRZEJ ZAKRZEWSKI 159 M SUBKOWY BIEGAJĄCY TCZEW 64 M3 29 02:02:15
76 JACEK MOGIŁKA 49 M Malbork Oceloty Kruszyn Krajeński 65 M2 17 02:02:21
77 AGATA BOCHON 105 K Malbork 12 K1 6 02:02:23
78 ANDRZEJ POTOCZEK 103 M LICHNOWY 66 M2 18 02:02:23
79 MARCIN SUCHOMSKI 100 M Nowy Staw Nowy Staw Biega /Golden team 67 M1 20 02:02:24
80 PRZEMEK SCHODOWSKI 120 M Kwidzyn 68 M3 30 02:02:26
81 MATEUSZ MAŁKOWSKI 19 M Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn 69 M1 21 02:03:04
82 MARCIN DERING 96 M Demlin 70 M1 22 02:03:18
83 DAREK BRZESKI 110 M Braniewo Basen Braniewo 71 M3 31 02:04:11
84 JACEK HILLAR 126 M Kwidzyn Kwidzyn Biega 72 M3 32 02:05:08
85 JACEK KMIEĆ 4 M Malbork Grupa Malbork 73 M3 33 02:05:44
86 ROMAN JANIK 25 M Kwidzyn KWIDZYN BIEGA 74 M3 34 02:05:49
87 GRZEGORZ NOWAK 109 M Tczew 75 M1 23 02:05:59
88 TOMASZ CLAPINSKI 27 M Malbork 76 M1 24 02:06:33
89 GRZEGORZ TRZCIŃSKI 108 M Prabuty 77 M3 35 02:06:35
90 DANIEL HOFFMANN 53 M Zblewo KS Sokół Zblewo 78 M2 19 02:07:40
91 MARIAN MACIĄG 63 M Grębocin 79 M3 36 02:07:43
92 MARCIN PRZYPEK 34 M Sztum 80 M1 25 02:08:22
93 ANNA CZARNECKA 87 K Gdynia 13 K3 3 02:09:03
94 ALICJA WYSOCKA 36 K Prabuty PIES ICH GANIAŁ 14 K3 4 02:11:22
95 JAKUB WIERZBICKI 69 M Malbork 81 M3 37 02:11:44
96 DAMIAN GRABOWSKI 10 M Malbork 82 M2 20 02:12:36
97 PIOTR OLEJARCZYK 99 M Elbląg 83 M3 38 02:13:14
98 ARKADIUSZ MELZER 68 M Rumia 84 M3 39 02:14:14
99 DAREK LUTKIEWICZ 52 M Straszyn 85 M3 40 02:14:21
100 ANNA GDANIEC 118 K Starogard Gdański 15 K2 5 02:14:52
101 TOMASZ CHABOWSKI 106 M Tczew Biegający Tczew 86 M3 41 02:15:18
102 ANNA NIESPODZIANA 156 K ROGOŹNO ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 16 K2 6 02:15:48
103 PAULINA TUL 134 K Kwidzyn Gmina Gardeja Biega 17 K1 7 02:16:45
104 MARTA PRZYBYŁA 148 K Janówka byle do mety 18 K1 8 02:17:23
105 JÓZEF HOŁOTA 160 M GDYNIA OSSNOBUR - BIEGAMY RAZEM 87 M3 42 02:17:40
106 KATARZYNA NOWICKA 7 K Kwidzyn-Mareza Traktor Team Gmina Kwidzyn 19 K2 7 02:19:26
107 JACEK MANIA 6 M Boręty 88 M1 26 02:19:41
108 ANIELA TYBURSKA 54 K Sztum 20 K2 8 02:19:49
109 MARIUSZ ZIĘBA 70 M Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU 89 M1 27 02:20:34
110 MAREK HUDZIK 133 M GDYNIA 90 M3 43 02:20:40
111 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 65 M Janikowo Decathlon Team Inowrocław 91 M3 44 02:20:59
112 GABRIELA SŁAWSKA 31 K Kwidzyn Gmina Gardeja Biega 21 K2 9 02:21:00
113 AGNIESZKA ZAWISZA 128 K UŚNICE 22 K1 9 02:21:33
114 PAWEŁ GĄSIOR 141 M SZUSZ ROZBIEGANY SUSZ 92 M1 28 02:22:08
115 KAMIL SITKIEWICZ 46 M Łódź 93 M1 29 02:22:09
116 NATALIA SITKIEWICZ 47 K Łódź 23 K1 10 02:22:10
117 BOGDAN FIGURA 93 M Kwidzyn 94 M3 45 02:22:59
118 KRZYSZTOF MELKA 22 M Gościszewo 22 BLT 95 M1 30 02:23:01
119 ANETA WALENTYNOWICZ 152 K PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 24 K2 10 02:26:04
120 MACIEJ SCHULZ 153 M PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 96 M3 46 02:26:05
121 BARTŁOMIEJ LASKOWSKI 23 M Gościszewo 97 M1 31 02:26:28
122 PAULINA MARKOWICZ 147 K Malbork 25 K1 11 02:26:57
123 SŁAWOMIR IVACHÓW 146 M KWIDZYN KKM KWIDZYN MXTECH 98 M3 47 02:28:32
124 WALDEMAR GRABIŃSKI 157 M ROGOŹNO ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 99 M3 48 02:29:28
125 ANDRZEJ GRABOWSKI 32 M Słupno Bo jak nie my to kto 100 M3 49 02:29:28
126 KRZYSZTOF CHOJNACKI 137 M KWIDZYN 101 M3 50 02:30:40
127 HANNA MELZER 67 K Rumia 26 K3 5 02:30:45
128 SYLWIA WITEK 16 K Malbork 27 K2 11 02:31:19
129 TOMASZ DUDA 60 M Sztum LKS Zantyr Sztum 102 M1 32 02:31:29
130 ANNA ŁĘGOWSKA 122 K Kwidzyn 28 K2 12 02:32:02
131 DARIA WOJCIECHOWSKA 24 K Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn 29 K1 12 02:33:30
132 AGNIESZKA KRUK 139 K Szymankowo 30 K2 13 02:34:38
133 AGNIESZKA ZIMNA 18 K Tczew SowińskiTeam 31 K2 14 02:34:39
134 PIOTR KRYSZCZUK 123 M Pasłęk 103 M1 33 02:35:28
135 DOMINIK DRZEWIECKI 151 M PASŁĘK 104 M1 34 02:35:28
136 MARTA PIECHURA-STOLF 85 K Gdańsk 32 K1 13 02:35:38
137 LIDIA DĘGA 11 K Tralewo 33 K1 14 02:38:31
138 ANNA KOWALSKA 40 K Kwidzyn KWIDZYN BIEGA 34 K2 15 02:43:01
139 BOŻENA CHOMICZ 125 K Suwałki KLIMAT SUWAŁKI 35 K2 16 02:43:15
140 TOMASZ CHOMICZ 124 M Suwałki KLIMAT SUWAŁKI 105 M3 51 02:43:16
141 MARIUSZ KAMIONOWSKI 64 M Ostrołęka Morsy Ostrołęka 106 M3 52 02:45:53
142 ANDRZEJ ADAMOWSKI 97 M Elbląg 107 M2 21 02:54:19
143 WIOLETA HOOG 17 K Malbork 36 K2 17 02:54:20
144 ANETA JERZYK 91 K Kaniczki TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 37 K2 18 02:56:41
145 DANIEL NOWICKI 119 M Mateza 108 M3 53 02:56:42
146 BEATA STOKARSKA 107 K Gdynia Biegowi Wariaci 38 K3 6 02:57:08
147 ALEKSANDRA ŚCISŁOWSKA 39 K Parpary 39 K2 1 NKL
148 AGNIESZKA WINIARSKA-GRABOWSKA 9 K Malbork 40 K2 1 NKL
POMIAR CZASU I OPRACOWANIE WYNIKÓW RyGO 504 023 151

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ