Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Cirocki Nikodem Kiełpino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
2 Garski Kryspin Bytów Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Świat Płytek u Kryspina opłacono
3 Kluczewski Filip Bytów DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 RUNtastyczni Team Bytów opłacono on-line
4 Serkowski Samuel Dzierżążno Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
5 Malkowska Agata Starogard Gdański DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
6 Zdanowicz Agata Starogard Gdański DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
7 Wysocka Zosia Szymbark DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 AMS Somonino opłacono on-line
8 Formela Livia Kiełpino DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
9 Wiczkowska Wiktoria Kartuzy DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
10 Okroy Zuzanna Kiełpino DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
11 Bieszka Kornelia Somonino Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
12 Falk Maciej Gdynia Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk opłacono on-line
13 Cieślak Ziemowit Kartuzy Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono
14 Dąbrowski Antoś Somonino DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Akademia Młodego Sportowca opłacono
15 Ziółkowska Iga Gdańsk DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
16 Czoska Filip Gdynia CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
17 Neubauer Szymon Juszkowo Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
18 Neubauer Kacper Juszkowo CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
19 Kaczorowska Maja juszkowo CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Sapiące gazele opłacono on-line
20 Baranowski Igor Kartuzy Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
21 Baranowska Agata Kartuzy DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Sp nr 2 w Kartuzach opłacono on-line
22 Hinc Anastazja Mezowo DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
23 MIELEWCZYK KORNELIA LĘBORK DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
24 Madeja Wiktoria Kiełpino Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
25 Kwiatkowska Magdalena Gdynia DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
26 Kwiatkowska Marta Gdynia DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
27 Górnika Zuzanna Pogórze DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
28 Czoska Fabian Pogórze DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
29 smolarczyk bruno dzierżążno CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
30 Mierzejewska Lena Starogard Gdański DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
31 Jasionowska Paulina Gdynia Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Sp 16 Gdynia opłacono on-line
32 Galuhn Sebastian Banino DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
33 Olszewska Nadia Mirachowi DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
34 Olszewska Natasza Mirachowi DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
35 Olszewska Maja Mirachowi DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
36 Formela Piotr Marszewska Góra Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
37 Paździora Marta Marszewska Góra Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
38 Pustówka Łucja Dębogórze DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 ULKS Skoczek Pogórze opłacono on-line
39 Pustówka Marek Dębogórze CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
40 Fietkiewicz Marcel Lębork CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
41 Polejowski Marcin Lębork Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
42 Maćkowski Hubert Sławki CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
43 Maćkowska Nikola Sławki Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
44 Drywa Julianna Kiełpino Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
45 Gondek Lena Pruszcz Gdański DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
46 Łada Nikodem Nowe Polaszki Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 KUKS Remus opłacono on-line
47 Domitrz Agnieszka Łęczyce DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
48 DUDEK Ewa Pruszcz Gdański DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
49 Duda Jasiek Gdynia DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
50 Kargul Milena Słupsk DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Night Runners Słupsk opłacono on-line
51 Kargul Mateusz Słupsk Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Night Runners Słupsk opłacono on-line
52 Pawłowska Joanna Stężyca DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Metrożercy opłacono on-line
53 Klein Ksawery Egiertowo CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
54 Reglinski Szymon Rybaki CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
55 Lipiński Jan Rybaki CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
56 Lipiński Jakub Rybaki CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
57 Mikosińska Nadia Kiełpino DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
58 Baranowski Tadeusz Jastarnia Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Baranowski Team opłacono on-line
59 Bójczuk Piotr Gdańsk CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Szkoła Podstawowa nr 79 Gdańsk opłacono on-line
60 Kłosowska Marianna Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
61 Kłosowska Maja Gdańsk DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
62 Plichta Agata Goręczyno DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 AMS Somonino opłacono on-line
63 Topka Laura Miszewo DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 SP Miszewo opłacono on-line
64 Topka Amelia Miszewo DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 SP Miszewo opłacono on-line
65 Zawadzińska Maja Radunica DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
66 Ropela Sandra Kiełpino DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 SP Kiełpino opłacono on-line
67 Ropela Sebastian Kiełpino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 SP Kiełpino opłacono on-line
68 Wilkus Szymon Gdańsk Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
69 Wilkus Kacper Gdańsk CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
70 Wilkus Kuba Gdańsk CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
71 Schwan Mateusz Rumia Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Szkoła Aleksandra Majkowskiego nr 6 w Rumi opłacono on-line
72 Gawlikowska Martyna Reda Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Motywatornia Team opłacono on-line
73 Rychert Oliwier Borkowo CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
74 Wylęgły Kinga Lipinki Szlacheckie DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 SKL Filippides Starogard Gdański opłacono on-line
75 keller amelia Siemirowice Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
76 keller jakub Siemirowice CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
77 Furmann Nadia Łebunia DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
78 Furmann Franciszek Łebunia CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
79 Kierska Anastazja Bolszewo CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
80 Kierski Marcel Bolszewo DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
81 Went Marcel Kiełpino DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
82 Went Eliza Kiełpino Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
83 Januszkiewicz Tymon Gdańsk CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Sp 27 Gdańsk opłacono on-line
84 Januszkiewicz Kinga Gdańsk DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Sp 27 Gdańsk opłacono on-line
85 Koziara Aleks Gdańsk DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
86 Bujarski Adam Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
87 Leik Natalia Straszyn Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
88 Leik Wiktor Straszyn CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Szkoła Podstawowa w Straszynie opłacono on-line
89 Kankowski Jakub Luzino Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
90 Zachary Paulina Rumia DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Daleko Jeszcze opłacono on-line
91 Zachary Igor Rumia CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Daleko Jeszcze opłacono on-line
92 Kuchta Adam Dzierżążno Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Imperium Kontratakuje opłacono on-line
93 Kuchta Bartek Dzierżążno Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Imperium Kontratakuje opłacono on-line
94 Kankowski Kordian Luzino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
95 Dąbrowska Karolina Somonino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Akademia Młodego Sportowca opłacono
96 Wendt Franek Kościerzyna Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Wencik Team opłacono on-line
97 Wendt Kornelia Kościerzyna DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Wencik Team opłacono on-line
98 Tokarski Bartosz Tczew CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
99 Tokarska Karolina Tczew Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
100 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line


Wyświetleń: 7135

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ