Biegi dla dzieci - 4. Bieg Arasmusa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Bernatek Stas Ustka Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015
102 Kuchta Bartek Dzierżążno Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Imperium Kontratakuje opłacono on-line
103 Kankowski Kordian Luzino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
104 Dąbrowska Karolina Somonino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Akademia Młodego Sportowca opłacono
105 Słomion Julia Borkowo Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007
106 Wendt Franek Kościerzyna Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Wencik Team opłacono on-line
107 Wendt Kornelia Kościerzyna DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Wencik Team opłacono on-line
108 Tokarski Bartosz Tczew CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
109 Tokarska Karolina Tczew Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
110 Dawidowska Wiktoria Ostrzyce Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line
111 Dawidowska Zofia OSTRZYCE DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line
112 ŻOŁĄDŹ TOMASZ KIEŁPINO Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
113 ŻOŁĄDŹ JÓZEF kiełpino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
114 Kurkowski Antoni Osiek nad Wisłą CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Kurkosie opłacono on-line
115 Kurkowska Marianna Osiek nad Wisłą Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Kurkosie opłacono on-line
116 Bławat Amelia Pruszcz Gdanski Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
117 Zaborowski Nataniel Sławki Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line
118 Zaborowska Malwina Sławki DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
119 Gdaniec Adam Kożyczkowo Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
120 Gdaniec Antonina Kożyczkowo DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
121 Kujawska Maja Żukowo Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
122 Stenka Piotr Grzybno Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Szp Grzybno opłacono on-line
123 Denisewicz Konstancja Kistowo Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
124 Małkowska Elżbieta Kościerzyna DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
125 Malkowska Anna Kościerzyna Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
126 Leszczyński Maksymilian Gdańsk Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
127 Leszczyński Nikodem Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
128 Łada Milan Gdynia DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 szkoła podstawowa nr 18 w Gdyni opłacono on-line
129 Sutkowska oliwia Pruszcz gdański Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Pruszcz biega opłacono on-line
130 Cyrzan Mariusz Przyjaźń CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
131 Cyrzan Arkadiusz Przyjaźń Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
132 Furmańska EWA Gdynia Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 SP 16 Gdynia
133 Furmańska ALICJA Gdynia DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 SP 16 Gdynia limit osiągnięty
134 Formela Łukasz Somonino CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
135 Formela Dominik Somonino Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
136 Bubeła Szymon Gdańsk CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
137 Bubeła Pola Gdańsk Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
138 Szymichowski Nikodem Kiełpino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
139 Szymichowski Kamil Kielpino CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
140 Krefta Roksana Kłosowo Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 SP Czeczewo
141 Littwin Albert Kłosowo CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Przedszkole Promyczek Bojano opłacono on-line
142 Brzeski Maksymilian Kiełpino CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Maksymilian Racing #77 opłacono on-line
143 Ukleja Liliana Nowa Dąbrowa DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Przedszkole Łupawa opłacono on-line
144 Ukleja Nadia Nowa Dąbrowa DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 SP Łupawa opłacono on-line
145 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Przedszkole Łupawa opłacono on-line
146 Plichta Szymon Kiełpino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 SP Kiełpino opłacono on-line
147 mielcarek Izabela mielcarek Reda Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
148 Przygoda Tymoteusz Gdynia Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015
149 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Przedszkole Promyczek opłacono on-line
150 Ptach Weronika Pruszcz Gdański DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 SP nr4 Pruszcz Gdański opłacono on-line
151 ekman eliza MIECHUCINO DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009
152 Hawryszko Dominik Dębogórze DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
153 Littwin Robert Kłosowo Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Sp Czeczewo opłacono on-line
154 Raulin Tymoteusz Goręczyno Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
155 Raulin Amelia Goręczyno Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
156 Pipiórka Bartosz Somonino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
157 Pipiórka Jakub Somonino CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
158 Raulin Filip Goręczyno CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
159 Kreft Robert Kiełpino Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
160 Jankowska Daria Bytów DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Runtastyczni Team Bytów opłacono on-line
161 Puzdrowska Zosia Sierakowice Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
162 Puzdrowski Albert Sierakowice CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
163 Król Wiktoria Reda DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
164 Zarach Monika Rekownica DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Aqua Sport opłacono on-line
165 Zarach Mikołaj Rekownica CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Aqua Sport opłacono on-line
166 Treder Szymon Kiełpino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
167 Łukaszewski Filip Rumia CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Szkoła podstawowa nr 9 Rumia opłacono on-line
168 Kreft Mateusz Kartuzy Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
169 Grzenkowicz Piotr Kiełpino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
170 Grzenkowicz Marta Kiełpino DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
171 Grzenkowicz Anna Kiełpino DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
172 Grzenkowicz Teresa Kiełpino Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
173 Labudda Cezary Wejherowo Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
174 Labudda Mateusz Wejherowo Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
175 Wielgos Oliwia Gdynia Dz. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 Parkrun Rumia opłacono on-line
176 Szymański Artur Lębork CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
177 Leik Marta Gdańsk DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 Sp 8 Gdańsk opłacono on-line
178 Leik Małgorzata Gdańsk DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 Sp 8 Gdańsk opłacono on-line
179 Domnik Iga Puck DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
180 Sikorski Antoni Kartuzy Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line
181 Sikorski Ignacy Kartuzy CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 AMS - Akademia Młodego Sportowca opłacono on-line
182 Charuk Nikodem Rokitnica Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Stamar opłacono on-line
183 KIELINSKA WIKTORIA Reboszewo DZ. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009
184 Grabowska Agata Somonina Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
185 Narajczyk Tymoteusz Gdynia Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Gdyni opłacono on-line
186 Rozmus Filip Sopot Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 FamilyTeam Sopot opłacono on-line
187 Rozmus Hanna Sopot DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 FamilyTeam Sopot opłacono on-line
188 Olczak Julian Gdansk CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
189 Olczak Pola Gdansk Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
190 Kołomańska Martyna Gdynia DZ. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
191 Jaskulski Wojciech Kiełpino CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
192 Jaskulski Juliusz Kiełpino Chł. Bieg Smyka - r. 2010 - 2009 opłacono on-line
193 Wróblewska Wiktoria Lębork Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
194 Dardzyński Bartosz Juszkowo CHł. Bieg Chochlika - r. 2012 - 2011 opłacono on-line
195 Dardzyński Szymon Juszkowo CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
196 Wróblewski Antoni Lębork CHŁ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
197 Kolter Jakub Przechlewo Chł. Bieg Urwisa - r. 2008 - 2007 opłacono on-line
198 Rzeszutek Karolina Bolszewo DZ. Bieg Krasnala - r. 2014 - 2013 opłacono on-line
199 Rzeszutek Katarzyna Bolszewo Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 opłacono on-line
200 Kolberg Oliwia Przechlewo Bieg Maluszka z rodzicami - r. 2018 - 2015 Tripaka Przechlewo opłacono on-line


Wyświetleń: 7245

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ