Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamus Kinga Radzionków 100 m 2012r. i młodsze opłacono
2 Aleksy Tomasz piekary śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
3 Bacia Liliana Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
4 Baran Kinga Czeladź 200 m 2009r. - 2011r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Czeladzi opłacono
5 Betka Jakub Będzin 100 m 2012r. i młodsze
6 Białas Karol Katowice 100 m 2012r. i młodsze Przedszkole nr 5 Katowice opłacono
7 Białasik Emilia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
8 Białasik Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
9 Bieda Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
10 Binkowski Bartosz Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
11 Bojór Mateusz Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
12 Błaszczyk Jakub Piekary śląskie 400 m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
13 Czabon Radosław Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
14 Darsicka-Mączka Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Team Urodzeni Biegacze opłacono
15 Darsicki-Mączka Aleksander Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Team Urodzeni Biegacze opłacono
16 Denko Daniel Będzin 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
17 Drzyzga Juliusz Tarnowskie Góry 100 m 2012r. i młodsze opłacono
18 Franki Igor Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
19 Fryc Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
20 Gross Dorota Poland 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
21 Haładyn Marta Miasteczko Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
22 Jaksik Anna Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze
23 Jaksik Maja Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze
24 Jaksik Tomasz Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze
25 Jakubowska Klaudia Tychy 200 m 2009r. - 2011r. SMS Tychy
26 Jakubowska Paulina Tychy 100 m 2012r. i młodsze SMS Tychy
27 Jakubowska Weronika Tychy 200 m 2009r. - 2011r. SMS Tychy
28 Jakubowska Zuzanna Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
29 Jakubowski Kamil Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
30 Janoszka Jakub Tarnowskie góry 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
31 Janus Kamila Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
32 Jendrossek Aleksander Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Miejskie przedszkole nr 7 Puchatkowo opłacono
33 Kalinowska Aleksandra Tarnowskie Góry 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
34 Kasprowicz Zuzanna Gora Siewierska 100 m 2012r. i młodsze
35 Kisielowska KARINA Kędzierzyn-Koźle 100 m 2012r. i młodsze opłacono
36 Kopysc Maja Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
37 Korus Jakub Piekary Śląskie 400 m 2006r. - 2008r. Cidry Lotajom opłacono
38 Kot Maciej Będzin 400 m 2006r. - 2008r. opłacono
39 Kozłowska Alicja Szczecin 200 m 2009r. - 2011r. SP 8 Szczecin opłacono
40 Kozłowska Emilia Szczecin 200 m 2009r. - 2011r. SP 8 Szczecin opłacono
41 Krawczyk Julia Piekary śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
42 KRÓL WIKTOR RUDA ŚLĄSKA 100 m 2012r. i młodsze opłacono
43 KRÓL WOJCIECH CHORZÓW 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
44 KRÓL ZUZANNA RUDA ŚLĄSKA 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
45 Krotos Zuzanna Gliwice 100 m 2012r. i młodsze OQS opłacono
46 Kryszkowski Wojtek Bytom 100 m 2012r. i młodsze opłacono
47 Krzywicki Tomasz Kędzierzyn-Koźle 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
48 Kulawik Maria Bytom 100 m 2012r. i młodsze opłacono
49 Kulawik Michalina Bytom 100 m 2012r. i młodsze opłacono
50 Labudda Milena Bytom 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
51 Lonka Mikołaj Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze MJM opłacono
52 LORISZ SANDRA CHORZÓW 100 m 2012r. i młodsze SANDRA RUN opłacono
53 LORISZ SZYMON CHORZÓW 100 m 2012r. i młodsze SZYMON RUN opłacono
54 Malinowska Alicja Piekary śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
55 Malinowski Filip Piekary śląskie 400 m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono
56 Marczak Staszek Gliwice 100 m 2012r. i młodsze opłacono
57 Mazan Kuba Twardowice 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
58 Małota Antosia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
59 Michalik Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
60 Mrozek Kamila Tarnowskie Góry 100 m 2012r. i młodsze opłacono
61 Mrozek Milena Tarnowskie Góry 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
62 Musial Alicja Piekary sl 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
63 Musial Martyna Piekary sl 100 m 2012r. i młodsze opłacono
64 Musialik Wiktor Piekary sl 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
65 Oleksy Blazej Piekary Sl 100 m 2012r. i młodsze opłacono
66 Openchowska Hanna Boruszowice 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
67 Openchowski Kamil Boruszowice 400 m 2006r. - 2008r. opłacono
68 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
69 Opiłka Maciej Ruda Śląska 100 m 2012r. i młodsze opłacono
70 Pacyna Szymon Będzin 200 m 2009r. - 2011r. #byledomety opłacono
71 Pelka Zuzanna Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
72 Pieniowski Błażej Świętochłowice 100 m 2012r. i młodsze opłacono
73 Poczęty Iga Siemianowice Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
74 Popiołek Damian Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze WOPR Piekary Śląskie opłacono
75 Popiołek Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. WOPR Piekary Śląskie opłacono
76 Prauze Magdalena Siemianowice 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
77 Pyrlik Malwina Orzech 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
78 Romik Natalia Gliwice 400 m 2006r. - 2008r. opłacono
79 Rygus Lidia Sosnowiec 100 m 2012r. i młodsze opłacono
80 RZYCHOŃ KACPER RUDA ŚLĄSKA 400 m 2006r. - 2008r. opłacono
81 Skoczek Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś opłacono
82 Skórka Kamila Miasteczko Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. opłacono
83 Skórka Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy durś
84 ŚLOSORZ Łukasz Katowice 100 m 2012r. i młodsze MP nr 9 opłacono
85 Sobańska Emilia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. MSP 13 opłacono
86 Sobańska Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze MP 10 opłacono
87 Sobota Natalia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś opłacono
88 Stencel Szymon Piekary Ślaskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
89 Stola Letycja Bytom 400 m 2006r. - 2008r. X opłacono
90 Stola Livia Bytom 200 m 2009r. - 2011r. X opłacono
91 Straszak Wiktoria Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy opłacono
92 Strzyteska Hania Gliwice 100 m 2012r. i młodsze opłacono
93 Strzyteski Wojtek Gliwice 100 m 2012r. i młodsze opłacono
94 Stych Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
95 Świątek Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. 4 piekary opłacono
96 Świerc Krzysztof Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
97 Świerc Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
98 Świtała Antonina Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze opłacono
99 Szczepanik Bartłomiej Bytom 100 m 2012r. i młodsze Szombierki Dream Team opłacono
100 Szołtysik Jakub Piekary Śląskie 400 m 2006r. - 2008r. Lecymy Durś opłacono


Wyświetleń: 5364

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ