Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia Polska 8km Nordic Walking Morsik Weteran
2 Stusio Damian Gdańsk Polska 8km Bieg
3 Stankiewicz Laura Gdańsk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
4 FIGAT Alina Bartoszyce Polska 4km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
5 Figat Mirosław Bartoszyce Polska 8km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
6 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SZTUTOWO Polska 8km Bieg
7 Koziarska Anna Elbląg Polska 8km Bieg
8 KARCZEWSKI OLIVIER SZTUTOWO Polska 8km Bieg
9 Pivavarevich Andrei Elbląg Polska 8km Bieg
10 Krzemieniewski Mateusz Olsztyn Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów #fit_dady_jaro77
11 Gdula Dorota Elbląg Polska 8km Nordic Walking opłacono
12 Szczygłowski Radosław Morąg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 6 Morąg
13 Leśniewski Jan Elbląg Polska 8km Bieg El-Aktywni opłacono
14 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Polska 8km Bieg El-Aktywni opłacono
15 Bednarski Robert Kiezmark Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
16 Plewiński Rafał Gdynia Polska 8km Nordic Walking opłacono
17 Frankowska Marcelina Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
18 Maciejewska Teresa Pasłęk Polska 8km Nordic Walking opłacono
19 szczybelska barbara elblag Polska 4km Bieg
20 Szczybelski Jarosław Elbląg Polska 8km Bieg
21 Liszewski Krzysztof Elbląg Polska 8km Bieg
22 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Polska 4km Bieg OSP POGRODZIE opłacono
23 Jurewicz Agata Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
24 Jurewicz Ewelina Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
25 Jurewicz Paweł Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
26 Szczygłowski Jacek Morąg Polska 8km Bieg Team Kopeć opłacono
27 Szarszunowicz Laura Pasłęk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
28 Matyskiel Anita Gdańsk Polska 8km Bieg ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
29 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Polska 8km Bieg ATLAS RUNNING TEAM opłacono
30 Sidorowicz Anna Stogi Polska 8km Bieg opłacono
31 Szewczyk Mirosław Milejewo Polska 8km Bieg opłacono
32 Groszkowski Marcin Malbork Polska 8km Bieg
33 Brzeski Miłosz Braniewo Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Zatoka Braniewo
34 Brzeski DAREK Braniewo Polska 8km Bieg Basen Braniewo opłacono
35 Jankowska Beata Pasłęk Polska 8km Nordic Walking NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
36 Litewska Joanna Juszkowo Polska 8km Nordic Walking Team Deaf opłacono
37 Naumczyk Tomasz Malbork Polska 8km Bieg Nyborg-Mawent opłacono
38 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Polska 8km Bieg Pułk Wsparcia Elbląg opłacono
39 Mudryk Gizela Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów SP 18 Elbląg
40 Mudryk Gustaw Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole
41 Mudryk Katarzyna Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
42 Nietrzebka Robert Miłoradz Polska 8km Bieg opłacono
43 Obszańska Małgorzata Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
44 Rogulski Tomasz Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
45 Kozłowska Anna Pasłęk Polska 8km Nordic Walking opłacono
46 Ruchlewicz Urszula Sztum Polska 8km Bieg opłacono
47 Ruchlewicz Urszulka Sztum Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
48 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Polska 4km Bieg opłacono
49 Gnyp Daniel Różyny Polska 8km Bieg opłacono
50 Świsłocka Ewa Mikoszewo Polska 8km Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono
51 Piskorska Emilia Stare Pole Polska 8km Bieg
52 Naumczyk Katarzyna Malbork Polska 8km Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
53 Bochon Agata Malbork Polska 8km Bieg opłacono
54 Hałajko Jaś Frombork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
55 Chojnicka Joanna Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
56 Janeczek Julian Gdansk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
57 Janeczek Weronika Gdansk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
58 Rutkowski Filip Chwaszczyno Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
59 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
60 Rogulski Mateusz Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
61 Hałajko Wiktoria Frombork Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
62 Wądołowska Alicja Braniewo Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
63 Wądołowski Sławomir Braniewo Polska 8km Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
64 Stańczak Edward MAlbork Polska 8km Nordic Walking opłacono
65 Bujnicka Magdalena Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
66 Bujnicki Marcin Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
67 Rogulska Anna Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
68 Soroka Teresa Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
69 Wardziński Paweł Braniewo Polska 8km Bieg opłacono
70 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Polska 8km Bieg opłacono
71 Nadolski Jakub Prabuty Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów drużyna olbrzyma
72 nadolski tomasz prabuty Polska 8km Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym opłacono
73 Śliwka Wiesław Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
74 Czerniak Julia Elbląg Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 26 Elbląg
75 Turczyk Sławomir Elbląg Polska 8km Nordic Walking
76 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Polska 8km Nordic Walking BIEGAM W SFETSZE opłacono
77 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Polska 8km Nordic Walking BIEGAM W SFETSZE opłacono
78 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Polska 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
79 Bednarska Patrycja Kiezmark Polska 8km Bieg opłacono
80 JAKUBIK ANNA RADZYMIN Polska 8km Bieg opłacono
81 JAKUBIK MICHAŁ RADZYMIN Polska 8km Nordic Walking opłacono
82 Maliszewska Marianna Elbląg Polska 8km Bieg opłacono
83 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska 8km Bieg Gmina Gardeja Biega
84 Połubiak Sylwia Siecino Polska 8km Nordic Walking
85 Połubiak Paweł Siecino Polska 8km Nordic Walking
86 Lazarski Paweł Radzymin Polska 8km Nordic Walking Ekobiegi opłacono
87 Lazarska Małgorzata Radzymin Polska 8km Nordic Walking Ekobiegi opłacono
88 Rębowski Mateusz Active Family Pasłęk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
89 Rębowska Martyna Pasłęk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
90 Rębowski Grzegorz Pasłęk Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
91 Karlak Marlena Stare Pole Polska 8km Bieg
92 Saleem Monika Gdańsk Polska 8km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
93 Wieczorek Tomasz Gdańsk Polska 8km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie opłacono
94 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Polska 8km Bieg opłacono
95 Pouch Martyna Reda Polska Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Szkola Podstawowa nr.3
96 Karolczak Szymon Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
97 Karolczak Alicja Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
98 Mazur Renata Wrocław Polska 8km Nordic Walking opłacono
99 Rozewicz Bogumila Sopot Polska 8km Nordic Walking opłacono
100 Küchler Paweł Gdynia Polska 8km Bieg opłacono


Wyświetleń: 13443

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ