Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dydyna Krzysztof Kąty Rybackie 8km Bieg Marynarka Wojenna 30.00 PLN
2 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo 8km Nordic Walking 30.00 PLN
3 Szustek Katarzyna Elbląg 4km Bieg KTK Druzno opłacono
4 Zygarowski Filip Łaszka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
5 Zygarowska Ewelina Sztutowo 4km Bieg 30.00 PLN
6 Dęga Lidia Tralewo 8km Nordic Walking 30.00 PLN
7 Majewski Dawid Elbląg 8km Bieg opłacono
8 Majewska Agnieszka Elbląg 8km Bieg opłacono
9 czopek jaroslaw EŁK 8km Nordic Walking Maratonka opłacono
10 Czerwiński Janusz Sztutowo 8km Bieg Ultrakrew 30.00 PLN
11 Tołodziecka Beata Kowale 8km Nordic Walking opłacono
12 Uciechowski Sławomir Malbork 8km Bieg opłacono
13 Sawa Lena Lębork 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
14 Bikowski Marek Lębork 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
15 Bikowska Gabriela Lębork 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
16 Pańka Marcin Elbląg 8km Bieg 30.00 PLN
17 Karpińska Katarzyna Gdynia 8km Nordic Walking 30.00 PLN
18 Michańska Karolina Kowale Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
19 Kamiński Henryk Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM darmowy udział
20 Kamiński Błażej Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM darmowy udział
21 Śliwińska Edyta Kosakowo 4km Bieg Team Deaf 30.00 PLN
22 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
23 Gretkowski Jacek Kwidzyn 8km Bieg 30.00 PLN
24 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn 8km Nordic Walking opłacono
25 Lewandowski Roman Kwidzyn 8km Nordic Walking opłacono
26 Wardzinska Malgorzata Kobyla Kepa 4km Bieg 30.00 PLN
27 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK 8km Bieg opłacono
28 Guz Angelika Elbląg 4km Bieg opłacono
29 Frankowski Łukasz Elbląg 4km Bieg opłacono
30 KIRAGA KATARZYNA Elbląg 4km Bieg opłacono
31 SALEWSKI PAWEŁ GDYNIA 4km Bieg 30.00 PLN
32 Peplińska Arletta Elbląg 8km Nordic Walking Biegacze Wolności opłacono
33 Pepliński Marek Elbląg 8km Bieg Biegacze Wolności opłacono
34 Szymanowski Eugeniusz Lębork 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
35 Szymanowska Anna Lębork 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono
36 Prokop Mariusz elbląg 8km Bieg PROKOPKI opłacono
37 Prokop Anna Elbląg 8km Bieg PROKOPKI opłacono
38 Miłkowska Jolanta Gdynia 8km Nordic Walking Team Deaf 30.00 PLN
39 Siebert Monika Kobyla kępa 8km Bieg opłacono
40 Klimczewski Mirosław Malbork 8km Bieg 30.00 PLN
41 łapinski leszek elbląg 8km Nordic Walking Elbląskie Włóczykije 30.00 PLN
42 Krzemieniewski Jarosław Olsztyn 8km Bieg opłacono
43 Majewski Pawel Radom 8km Bieg Ceramika Primus 30.00 PLN
44 Majewska Renata Radom 8km Bieg Ceramika Primus 30.00 PLN
45 Kołaczyńska Monika Pogórze 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto 30.00 PLN
46 Góra Beata Gdańsk 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
47 Panek Aneta Gdynia 8km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
48 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 8km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono
49 Kozłowska Aleksandra Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów SP 18 Elbląg darmowy udział
50 Bałdyga Radosław Elbląg 8km Bieg JBB 30.00 PLN
51 Głowacka Anna Elbląg 8km Bieg 30.00 PLN
52 Białk Roman Gdańsk 8km Nordic Walking 30.00 PLN
53 Zientkiewicz Witold Banino 8km Nordic Walking Elite Team 30.00 PLN
54 Kostencka Aga Banino 8km Nordic Walking Elite Team 30.00 PLN
55 Ośka Katarzyna Szymankowo Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
56 Ośka Natalia Szymankowo Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
57 Kucharczyk Jan Kmiecin Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
58 Kucharczyk Adam Kmiecin 8km Bieg 30.00 PLN
59 Towarnicka Izabela Gdynia 8km Nordic Walking Team Deaf 30.00 PLN
60 Rudek Małgorzata Rumia 8km Bieg 30.00 PLN
61 Toporek Aleksandra Gdynia 8km Nordic Walking Elite Team 30.00 PLN
62 Sowa Sylwester Elbląg 8km Bieg IKS ATAK ELBLĄG 30.00 PLN
63 Skowronska Anna Kobylnica 8km Bieg 30.00 PLN
64 Haftkowska Izabela Stegna 8km Bieg 30.00 PLN
65 grzendzicka marzena gdańsk 8km Bieg Osowa Biega 30.00 PLN
66 Kruk Agnieszka Szymankowo 8km Bieg 30.00 PLN
67 Szpilman Katarzyna Gdynia 8km Nordic Walking Elite Team 30.00 PLN
68 Lorenz Antoni Malbork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
69 Lorenz Franciszek Malbork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
70 LORENZ Rafał MALBORK 8km Bieg opłacono
71 Hapke Tomasz Wilkowo 8km Bieg Traktor team gm kwidzyn 30.00 PLN
72 Puchalska Hanna Malborkj Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 5 Malbork darmowy udział
73 Puchalska Michalina Malbork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów SP 3 Malbork darmowy udział
74 Puchalski Marcin Malbork 4km Bieg opłacono
75 Kuciński Łukasz Elbląg 8km Bieg opłacono
76 Fiszer Justyna Mikoszewo 8km Nordic Walking opłacono
77 wiśniewski maciej malbork 8km Nordic Walking grupa malbork 30.00 PLN
78 SALEWSKI JAN GDYNIA 8km Bieg 30.00 PLN
79 Jerzyk Michał Wiśliny 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
80 Karczewski Andrzej Sztutowo 8km Bieg opłacono
81 kesz-karczewska magdalena sztutowo 8km Bieg opłacono
82 Trzciński Radosław Kwidzyn 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
83 Jerzyk Paweł Wiśliny 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
84 Jerzyk Paulina Wiśliny 8km Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
85 Rogulska Matylda Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
86 Rogulska Kalina Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
87 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
88 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 8km Nordic Walking opłacono
89 pawłoska karolina Elbląg 8km Bieg 30.00 PLN
90 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk 8km Nordic Walking 30.00 PLN
91 Kaszubowski Zenon Malbork 8km Bieg Active Malbork opłacono
92 Pawłoski Kacper Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów MKS Truso Elbląg darmowy udział
93 Guz Marta Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole 17 Elbląg darmowy udział
94 BŁĄDEK Natalia Malbork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
95 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 8km Nordic Walking New Village Team # Świry 30.00 PLN
96 BŁĄDEK Michał Malbork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów LKS BOĆKA darmowy udział
97 Kiraga Julia Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów darmowy udział
98 Toporek Rafał Przodkowo 8km Nordic Walking Lęborskie Lwy 30.00 PLN
99 Sowa Renata Elbląg 8km Bieg IKS ATAK ELBLĄG 30.00 PLN
100 SALEWSKA Hanna GDYNIA Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Szkoła Podstawowa nr 13 Gdynia darmowy udział


Wyświetleń: 1153

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ