Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chromik Szymon Będzin Bieg 6km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
2 jaworski łukasz wysoka Marsz NW 6km ERYK TEAM WYSOKA
3 Fiedor - Buziewicz Katarzyna Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
4 Buziewicz Arek Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
5 Rogala Janusz Dąbrowa Grnicza Bieg 6km
6 Zobek Barbara Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km Centrum Wiedzy - twoje korepetycje
7 Klęsk-Zobek Monika Sosnowiec Marsz NW 6km Centrum Wiedzy - twoje korepetycje
8 Zobek Daniel Sosnowiec Marsz NW 6km Centrum Wiedzy - twoje korepetycje
9 Sobczyk Monika Mierzecice Marsz NW 6km
10 Seweryś Ewa Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
11 Cieślik Beata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
12 Sokół Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
13 Gębska Elżbieta Będzin Bieg 6km
14 Kołkowska Roksana Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Viking MMA
15 Fidyk Elżbieta DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km
16 Kołodziejczyk Adam Będzin Bieg 6km #czeladzbiega
17 Staniszewska Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
18 Fotek Adam będzin Bieg 6km
19 Cisz Michalina Twardowice Marsz NW 6km
20 Śliwka Margareta Mysłowice Marsz NW 6km
21 Majka Sebastian Będzin Bieg 6km RGC
22 Klęsk Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
23 Klęsk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
24 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km W pogoni za duchem
25 Buchta Mariola Ożarowice Bieg 6km
26 Zabłocki Sylwester Zabłocki Sosnowiec Bieg 6km #byledomety
27 Minor Zuzanna Będzin/Czeladź Marsz NW 6km #czeladzbiega
28 Musialik Kasjan Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
29 Czyżewski Łukasz Tychy Bieg 6km
30 Rurarz Aleksandra Tychy Bieg 6km
31 Koniec Mariusz Koniec Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Sparta Running Rage
32 Matyszkiewicz Michał Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
33 Matyszkiewicz Anna Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
34 Matyszkiewicz Piotr Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
35 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW 6km
36 Matyszkiewicz PAWEŁ Czeladź Bieg 6km W pogoni za duchem
37 Świerczek Anna Świerczek Katowice Bieg 6km Boot Camp Polska
38 Szymańska Dominika Katowice Bieg 6km
39 Szymański Filip Tychy Bieg 6km
40 Kozioł Dominika Katowice Bieg 6km
41 Wittek Sławomir Świętochłowice Bieg 6km
42 Bujak Małgorzata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
43 Sierpińska Marta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
44 Roch Natalia Będzin Marsz NW 6km
45 Roch Magdalena Będzin Marsz NW 6km
46 Izak Gabriela Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
47 Walczyk Marzena Sosnowiec Marsz NW 6km
48 Popczyk Ewelina Sosnowiec Bieg 6km ProfiAutoTeam
49 Piątek Magdalena Ożarowice Bieg 6km
50 Gębka Marta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
51 Piórkowski Krzysztof Będzin Bieg 6km Biegowa Kuźnia
52 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 6km #GrodziecRun
53 Kmak Angelika Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Boot Camp Polska
54 Wojciechowska Iwona TYCHY Bieg 6km
55 Pudo Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
56 Piątek Łukasz Katowice Bieg 6km
57 Klebach Marek Będzin Bieg 6km W pogoni za duchem
58 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz NW 6km WIRUSY
59 Paliga Krzysztof Katowice Bieg 6km AZS Uniwersytet Śląski
60 Janocha Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
61 Tylko Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Manufaktura Uśmiechu
62 Górniak Adam Sosnowiec Bieg 6km Harpagan Sosnowiec
63 Mackiewicz Martyna Sosnowiec Bieg 6km
64 Szczygieł Marek Zawiercie Marsz NW 6km GRUPA JURA'PL
65 Pałasiński Sławomir Bytom Bieg 6km
66 Seweryn Jola Łazy Bieg 6km
67 Jagoda Adam Sosnowiec Bieg 6km K.S.Kalinowa
68 Sokół-Wachecka Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Kasia biega
69 Wachecki Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Kasia biega
70 Pietrasiak Daniel Sosnowiec Bieg 6km
71 Kulczycki Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Viking MMA
72 semkowicz julita Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
73 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
74 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km DZIADY OCR RADA
75 Sobczak Mariusz Sosnowiec Bieg 6km Mariusz biega tu i tam
76 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 6km W pogoni za duchem
77 Suliga Anna Łazy Marsz NW 6km
78 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg 6km #czeladzbiega
79 Kalewski Marcin Zabrze Bieg 6km
80 Buczek Paweł Bytom Bieg 6km KMW
81 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg 6km
82 Bujnowski Arkadiusz Sosnowiec Bieg 6km KMW
83 Biełanowicz Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
84 Pyzik Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
85 Janus Dorota Katowice Marsz NW 6km
86 Niedzielski Szymon Będzin Bieg 6km
87 Niedzielska Joanna Będzin Bieg 6km
88 Szóstkiewicz Beata Szóstkiewicz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
89 Ulman Katarzyna Będzin Bieg 6km #byledomety
90 Klonowska Beata Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
91 Tokarz Marcin Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
92 Cholewa Sławomir KATOWICE Bieg 6km
93 Wójcikowska Sylwia Chorzow Marsz NW 6km
94 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE Marsz NW 6km
95 Kocioł Rafał Kocioł Jaworzno Bieg 6km
96 Stanicki Radosław Pyskowice Bieg 6km
97 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Benteler
98 Chrzanowski Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
99 Zaręba Agnieszka Będzin Marsz NW 6km
100 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km


Wyświetleń: 4136

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ