Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adaszewska Wiktoria Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Dentim Clinic
2 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije
3 Banasiewicz Damian Będzin Bieg 6km #byledomety
4 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
5 Barszcz Klaudyna Katowice Marsz NW 6km Dentim Clinic
6 Bartosik Ewelina Sosnowiec Bieg 6km
7 BAŁAZY MICHAŁ Sosnowiec Bieg 6km Pogoria Morsuje
8 Biełanowicz Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
9 Bogusz Karolina Zabrze Marsz NW 6km
10 Bonk Jolanta Bytom Marsz NW 6km Miechowicka Grupa Biegowa
11 BOROŃ Tomek Tychy Marsz NW 6km RUNHOGS Tychy
12 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg 6km W pogoni za duchem
13 Bromboszcz Barbara Chorzów Marsz NW 6km
14 Buchta Mariola Ożarowice Bieg 6km
15 Buczek Paweł Bytom Bieg 6km KMW
16 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km
17 Bujak Małgorzata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
18 Bujnowska Iwona Sosnowiec Bieg 6km
19 Bujnowski Arkadiusz Sosnowiec Bieg 6km KMW
20 Buziewicz Arek Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
21 Cholewa Sławomir KATOWICE Bieg 6km
22 Chromik Szymon Będzin Bieg 6km CSiR MOS Dąbrowa Górnicza
23 Chrzanowski Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
24 Cichoń Michał Tychy Bieg 6km Dentim Clinic
25 Cieślik Beata Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
26 Cioch Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Dobro Powraca
27 Cisz Michalina Twardowice Marsz NW 6km
28 Czapla Ilona Sosnowiec Bieg 6km
29 Czerech Łukasz Będzin Bieg 6km
30 Czubiliński Michal Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
31 Czyżewski Łukasz Tychy Bieg 6km
32 Dominik Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 6km DAWNADABROWA.PL
33 Dominik Sylwester Dąbrowa Górnicza Bieg 6km DAWNADABROWA.PL
34 Drabicka Magdalena Bielsko-Biała Bieg 6km
35 Dubiel Michał Będzin Bieg 6km
36 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Dąbrowa Biega
37 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 6km #byledomety
38 Fabisiak Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
39 Famuła Anna Katowice Bieg 6km Famuła Team
40 Fidyk Elżbieta DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 6km
41 Fiedor - Buziewicz Katarzyna Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
42 Fotek Adam będzin Bieg 6km
43 Franelak Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
44 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 6km Wirusy
45 Gajda Hanna Nakło Śląskie Marsz NW 6km Dentim Clinic
46 Gąsior Anetta Sadowie Bieg 6km
47 Gawrys Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
48 Gębka Marta Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
49 Gębska Elżbieta Będzin Bieg 6km
50 Gęgotek Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
51 Giemza Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Brembo
52 Godlewski Bogdan Dabrowa gornicza Bieg 6km 1961
53 Goleniak Ewelina dąbrowa górnicza Bieg 6km
54 Górniak Adam Sosnowiec Bieg 6km Harpagan Sosnowiec
55 Górnik Jerzy katowice Marsz NW 6km Katowice 49
56 Grela Beata Będzin Marsz NW 6km
57 Grosser Monika Katowice Marsz NW 6km Dentim Clinic
58 Grzanka Izabela Ujków Nowy Marsz NW 6km
59 Głąb Małgorzata Łazy Marsz NW 6km
60 Habrajska Alina Gliwice Marsz NW 6km
61 Heba Agnieszka Katowice Marsz NW 6km
62 Izak Gabriela Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
63 Jabłonka Mariusz Mysłowice Bieg 6km DZIADY OCR
64 Jackowska Monika Bedzin Bieg 6km
65 Jagoda Adam Sosnowiec Bieg 6km K.S.Kalinowa
66 Janocha Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
67 Janus Dorota Katowice Marsz NW 6km
68 Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz KATOWICE Marsz NW 6km
69 Jaros Dariusz Będzin Bieg 6km
70 Jaśtal Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
71 jaworski łukasz wysoka Marsz NW 6km ERYK TEAM WYSOKA
72 Jędrusik Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Biegowa Kuźnia
73 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg 6km
74 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz NW 6km W pogoni za duchem
75 Kacuga Bartłomiej Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
76 Kalaga Małgorzata Chruszczobród Marsz NW 6km GRUPA JURA'PL
77 Kalewski Marcin Zabrze Bieg 6km
78 Kania Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
79 Kędzierska Izabela Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
80 Kędzierska Kornelia Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
81 Kędzior Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
82 Kędzior Wanda Dąbrowa Górnicza Marsz NW 6km
83 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg 6km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
84 Klebach Marek Będzin Bieg 6km W pogoni za duchem
85 Klęsk Jerzy Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
86 Klęsk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Centrum Wiedzy
87 Klęsk-Zobek Monika Sosnowiec Marsz NW 6km Centrum Wiedzy - twoje korepetycje
88 Klonowska Beata Katowice Bieg 6km Dentim Clinic
89 Klosa Marta Katowice Bieg 6km
90 Kmak Angelika Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Boot Camp Polska
91 Kmak Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Boot Camp Polska
92 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg 6km Saint-Gobain-SQUAD
93 Kobus Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
94 Kocioł Rafał Kocioł Jaworzno Bieg 6km
95 Konach Dominika Sosnowiec Bieg 6km
96 Koniec Mariusz Koniec Dąbrowa Górnicza Bieg 6km Sparta Running Rage
97 Konopka Teresa Sławków Marsz NW 6km Sławkowskie Włóczykije
98 Kosmacki Michał Bytom Bieg 6km Subra GRP
99 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 6km
100 Kośny Michał Katowice Bieg 6km


Wyświetleń: 4879

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ