R.AMBO RACE Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 PYSKIR KRZYSZTOF ŁUKTA Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) opłacono on-line
2 Puchacz Lena Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) R.AMBO TEAM
3 Tatarewicz Oliwier Gdańsk Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Gorillas OCR Family
4 Szatkiewicz Filip Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
5 Szatkiewicz Kinga Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
6 Kruszyński Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
7 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
8 Piotrak Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
9 PYSKIR SZYMON ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
10 Wejknis Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) R.AMBO RACE
11 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
12 Dąbrowski Juliusz Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Mostkowo opłacono on-line
13 Chodorowicz Julia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Leśny Cross
14 Kubicki Wojciech Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
15 Kubicki Dawid Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
16 Kruszyński Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
17 Wejknis Karolina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) R.AMBO RACE
18 Gajewska Dominika Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
19 Gajewski Piotr Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
20 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
21 Dmochewicz Oliwier Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
22 Artemniak Aleksy Molza Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
23 Wejknis Lena Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO
24 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO TEAM
25 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
26 DUDZIK MARCELINA Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
27 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
28 Gajewska Agnieszka Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
29 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
30 Więcek Nikola Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
31 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata )
32 Tatarewicz Sandra Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
33 Skubij Jakub Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
34 Nowińska Oliwia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Leśny Cross
35 Gagat Filip Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
36 Woliński sebastian komorowo Challenge ( 10.00 -11.30 )
37 Cichocki Filip Warszawa Challenge ( 10.00 -11.30 ) Power Training
38 Biernacki Rafał Bielica Challenge ( 11.30-13.00 ) opłacono on-line


Wyświetleń: 1880

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ