R.AMBO RACE Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 DUDZIK MARCELINA Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
2 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
3 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata )
4 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
5 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
6 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
7 Kubicki Wojciech Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
8 Kubicki Dawid Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
9 Kruszyński Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
10 Kruszyński Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
11 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
12 Piotrak Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
13 PYSKIR SZYMON ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
14 PYSKIR KRZYSZTOF ŁUKTA Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) opłacono on-line
15 Dmochewicz Oliwier Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
16 Artemniak Aleksy Molza Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
17 Woliński sebastian komorowo Challenge ( 10.00 -11.30 )
18 Gagat Filip Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
19 Biernacki Rafał Bielica Challenge ( 11.30-13.00 ) opłacono on-line
20 Więcek Nikola Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
21 Tatarewicz Oliwier Gdańsk Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Gorillas OCR Family
22 Tatarewicz Sandra Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
23 Skubij Jakub Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
24 Chodorowicz Julia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Leśny Cross
25 Nowińska Oliwia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Leśny Cross
26 Dąbrowski Juliusz Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Mostkowo opłacono on-line
27 Cichocki Filip Warszawa Challenge ( 10.00 -11.30 ) Power Training
28 Wejknis Lena Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO
29 Wejknis Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) R.AMBO RACE
30 Wejknis Karolina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) R.AMBO RACE
31 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO TEAM
32 Puchacz Lena Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) R.AMBO TEAM
33 Gajewska Agnieszka Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
34 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
35 Gajewska Dominika Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
36 Gajewski Piotr Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
37 Szatkiewicz Filip Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
38 Szatkiewicz Kinga Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki


Wyświetleń: 1876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ