R.AMBO RACE Kids
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
2 Artemniak Aleksy Molza Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
3 Biernacki Rafał Bielica Challenge ( 11.30-13.00 ) opłacono on-line
4 Chodorowicz Julia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Leśny Cross
5 Cichocki Filip Warszawa Challenge ( 10.00 -11.30 ) Power Training
6 Dąbrowski Juliusz Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Mostkowo opłacono on-line
7 Dmochewicz Oliwier Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
8 DUDZIK MARCELINA Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
9 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
10 Gagat Filip Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
11 Gajewska Agnieszka Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
12 Gajewska Dominika Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
13 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
14 Gajewski Piotr Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces opłacono on-line
15 Kruszyński Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
16 Kruszyński Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
17 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata )
18 Kubicki Dawid Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
19 Kubicki Wojciech Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
20 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) opłacono on-line
21 Nowińska Oliwia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Leśny Cross
22 Piotrak Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
23 Puchacz Lena Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) R.AMBO TEAM
24 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO TEAM
25 PYSKIR KRZYSZTOF ŁUKTA Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) opłacono on-line
26 PYSKIR SZYMON ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line
27 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
28 Skubij Jakub Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
29 Szatkiewicz Filip Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
30 Szatkiewicz Kinga Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
31 Tatarewicz Oliwier Gdańsk Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Gorillas OCR Family
32 Tatarewicz Sandra Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
33 Wejknis Karolina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) R.AMBO RACE
34 Wejknis Lena Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO
35 Wejknis Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) R.AMBO RACE
36 Więcek Nikola Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) opłacono on-line
37 Woliński sebastian komorowo Challenge ( 10.00 -11.30 )
38 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) opłacono on-line


Wyświetleń: 1882

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ