Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Achtelik Julia | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
2 | Achtelik Wiktoria | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
3 | Antończyk Kacper | Osielsko | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
4 | Antończyk Zuzanna | Osielsko | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
5 | Bartosiak Alicja | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
6 | Bergański Wojtek | Gdynia | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono |
7 | Berner Anita | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
8 | Bludzis Bartłomiej | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
9 | Bludzis Radosław | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
10 | Boryczka Julian | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
11 | Boryczka Marcel | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
12 | Bujalski Adrian | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
13 | Ćwikła Amelia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
14 | Ćwikła Bartosz | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
15 | Czekawy Borys | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
16 | Czekawy Lena | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
17 | Czeszejko-Sochacki Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
18 | Czeszejko-Sochacki Kacper | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
19 | Dąbrowski Igor | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
20 | Dąbrowski Jakub | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku | opłacono |
21 | Dawid Spakowski | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
22 | Drzewiecka Alicja | PASŁĘK | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Active Family Pasłęk | opłacono |
23 | Drzewiecka Weronika | PASŁĘK | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Active Family Pasłęk | opłacono |
24 | Durkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
25 | Durkiewicz Paweł | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
26 | Dziemidowicz Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
27 | Dziemidowicz Zofia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
28 | Filipek Igor | Biedkowo Osada | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
29 | Filipek Wiktor | Biedkowo Osada | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
30 | Golis Kajetan | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
31 | Golis Tymon | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
32 | Gołębiewski Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
33 | Gołębiewski Igor | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
34 | Hruszka Amelia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
35 | Hruszka Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
36 | Huryn Antonina | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
37 | Huryn Józef | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
38 | Ihenacho Chidiebere | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
39 | Ihenacho Ikenna | Braniewo | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | ||
40 | Ihenacho Nnamdi | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
41 | Ingielewicz Aleksandra | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
42 | Ingielewicz Alicja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
43 | Jakimczuk Dominik | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
44 | Jakimczuk Filip | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
45 | Jakimczuk Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
46 | Janulewicz Marcelina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
47 | Janulewicz Matylda | Braniewo | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | ||
48 | Jasiewicz Mikołaj j | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
49 | Jasiewicz Nikodem | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
50 | JUCHIEWICZ KUBA | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
51 | Kalinowska Gabriela | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Frombork | opłacono |
52 | Kalinowska Liliana | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
53 | Kaliszuk Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
54 | Kaliszuk Maja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
55 | Klein Jakub | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
56 | Klein Pola | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
57 | Kurgan Elwira | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
58 | Kurgan Roksana | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
59 | Kurzątkowski Igor | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
60 | Kurzątkowski Szymon | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
61 | Ludwikowski Julian | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
62 | Ludwikowski Kacper | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
63 | Magrowska Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
64 | Magrowski Krzysztof | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
65 | MAJEK PIOTR | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
66 | MAJEK WERONIKA | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
67 | Makulec Mateusz | Elblag | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 4 w Elblagu | opłacono |
68 | Marek Antoni | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
69 | Matraszek Miłosz | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
70 | Matraszek Nina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
71 | Mazurek Bartosz | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 6 | opłacono |
72 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 6 | opłacono |
73 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
74 | Mgłosiek Dagmara | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
75 | Mgłosiek Patrycja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Niebuliczne Przedszkole BAJKA | opłacono |
76 | Milewska Szymon | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 5 | opłacono |
77 | Mucha Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
78 | Mucha Karolina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
79 | Mucha Martyna | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
80 | Niewiadomska Patrycja | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku | opłacono |
81 | Niewiadomska Weronika | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
82 | Nisio Krzysztof | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
83 | Nisio Paweł | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
84 | Ojżanowska Aleksandra | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
85 | Ojżanowski Tymoteusz | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
86 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono |
87 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono |
88 | Orłowski Eryk | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
89 | Orłowski Ksawery | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
90 | Osińska Pola | Nowa Pasłęka | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
91 | Pacholczyk Maja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
92 | Pacholczyk Małgosia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
93 | Pańczuk Anna | Pasłęk | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
94 | Pańczuk Katarzyna | Pasłęk | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
95 | Pawlukowska Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
96 | Pawlukowska Natalia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
97 | Pietrzak Alicja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
98 | Pietrzak Jakub | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
99 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
100 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
Wyświetleń: 11965