III Bieg Braniewscy Mali Twardziele 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Głąbicki Jakub Braniewo Start SP 5 opłacono
2 Gawryś Oliwier Braniewo Start Rim Tim Team opłacono
3 Wychowaniak Łukasz Braniewo Start SP 3 opłacono
4 Stulczewski Tomasz Braniewo Start SP 6 opłacono
5 Baliński Filip Braniewo Start SP 6 im. Jana Pawła II opłacono
6 Pokojska Teresa Braniewo Start Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie opłacono
7 Jarczewska Martyna Braniewo Start opłacono
8 Baliński Igor Braniewo Start opłacono
9 Falkowski Igor Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
10 Żyszkowski Jakub Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
11 Zajączkowski Jan Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
12 Badowski Leon Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
13 Miąsko Paweł Braniewo Start Przedszkole "Stokrotka" opłacono
14 Bugalski Stanislaw Frombork Start Bugalątka Team opłacono
15 Wilkiel Rafał Braniewo Start opłacono
16 Smalarz Tymoteusz Braniewo Start opłacono
17 Sielicka Maja Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
18 Kisielewski Piotr Braniewo Start opłacono
19 Klimek Kacper Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
20 Pietkiewicz Aleksander Braniewo Start opłacono
21 Trzciński Tomasz BRANIEWO Start opłacono
22 Gawryś Filip Braniewo Start opłacono
23 Karman Marceli Braniewo Start opłacono
24 KALINOWSKI WIESIU PASŁĘK Start SP 3 opłacono
25 Sawicki Aleksander Braniewo Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie opłacono
26 Pękacz Nataniel Braniewo Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie opłacono
27 ŁYKO KACPER BRANIEWO Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
28 Polak Antoni Braniewo Start Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie opłacono
29 Gołębiewski Hubert Braniewo Start opłacono
30 Cygan Lena Braniewo Start Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie opłacono
31 Gapski Julia Zawierz Start Przedszkole miejskie nr 4 opłacono
32 Pietnoczko Julian Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
33 Fiedorowicz Bartosz Braniewo Start opłacono
34 Furtak Zuzanna Braniewo Start opłacono
35 Kowalski Szymon Braniewo Start opłacono
36 ORŁOWSKA WIKTORIA Braniewo Start opłacono
37 Kaczyńska Aleksadra Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
38 Kurpiewski Jasiek BRANIEWO Start opłacono
39 Dziewanowski Wojciech BRANIEWO Start opłacono
40 Paczkowska Katarzyna BRANIEWO Start opłacono
41 Witkowski Aleksander Braniewo Start opłacono
42 Opałka Szymon Braniewo Start Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie opłacono
43 Szostek Maria Braniewo Start opłacono
44 Maziarz Gabrysia Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 6 opłacono
45 Michanowicz Grzegorz Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
46 Błaszczyk Julia Pasłęk Start ACTIVE FAMILY PASŁĘK opłacono
47 Szczygieł Antoni Braniewo Start opłacono
48 Komorowski Bartosz BRANIEWO Start opłacono
49 Bobrownicka Maja Braniewo Start opłacono
50 Gajowniczek Zoe Frombork Start RIM TIM TEAM opłacono
51 Makutunowicz Marcin BRANIEWO Start opłacono
52 Pawłowska Julia Braniewo Start Ett Elbląg Triathlon Team opłacono
53 Szabat Mateusz Braniewo Start opłacono
54 Bobrownicka Julia Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie opłacono
55 Skrzypa Aleksandra Braniewo Start opłacono
56 Cytrynowicz Klaudiusz Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
57 Grzesiewicz Emilia Braniewo Start Przedszkole Miejskie nr 4 opłacono
58 Podolska Hanna Braniewo Start Przedszkole Biedronka opłacono
59 Chelińska Aleksandra Braniewo Start opłacono
60 Karoliński Karol Braniewo Start opłacono
61 Szczygło Alicja Braniewo Start opłacono
62 Horak Kuba Braniewo Start opłacono
63 Zegota Łukasz Bemowizna Start opłacono
64 Tyl Igor Orneta Start opłacono
65 Piotrowicz Jaś Pasłęk Start opłacono
66 Jankowski Adaś Pasłęk Start opłacono
67 BiedrzyckI Remigiusz Elbląg Start opłacono
68 Kowal Julia Braniewo Start SP 3 Braniewo opłacono
69 Kochanowska Aleksandra Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 6 opłacono
70 Waraksa Dominik Braniewo Start opłacono
71 Sobolewska Maja Braniewo Start Przedszkole "Stokrotka" opłacono
72 Błaszczak Adrianna Braniewo Start opłacono
73 Mazur Wojciech Braniewo Start opłacono
74 Zieliński Piotr BRANIEWO Start opłacono
75 Rapcewicz Grzegorz BRANIEWO Start opłacono
76 Łuczak Emilia DĘBOWIEC Start opłacono
77 Martyńska Małgorzata Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
78 Papis Szymon Braniewo Start opłacono
79 Luttera Julia Braniewo Start opłacono
80 Jureko Marcel Braniewo Start Przedszkole Biedronka opłacono
81 Gudebski Ksawery Braniewo Start Niebuliczne Przedszkole BAJKA opłacono
82 Rudowski Piotr Braniewo Start opłacono
83 Czyplis Stanisław Braniewo Start opłacono
84 Duda Julia Braniewo Start SP 3 Braniewo opłacono
85 Suszyńska Nikola Braniewo Start opłacono
86 Matuszewska Florencja Braniewo Start Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie opłacono
87 Bójko Maja Braniewo Start opłacono
88 Andrearczyk Dominika Braniewo Start opłacono
89 Oleksiak Gabriela Braniewo Start opłacono
90 Chalecki Ignacy BRANIEWO Start opłacono
91 Emiljanowicz Michał Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
92 Delle Piagge Federico Braniewo Start Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie opłacono
93 Poźniak Mateusz Gronowo Górne Start opłacono
94 Treder Aleksander Braniewo Start opłacono
95 Misior Maksymilian BRANIEWO Start opłacono
96 Milewski Patryk Braniewo Start opłacono
97 Góźdź Nikodem Braniewo Start Niebuliczne Przedszkole BAJKA opłacono
98 Borecki Jakub Podleśne Start opłacono
99 Zacharuk Mateusz BRANIEWO Start opłacono
100 Domalewski Wiktor Braniewo Start opłacono


Wyświetleń: 4680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ