Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radomska Aleksandra | Zagaje | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Zagaje | opłacono |
2 | Radomski Michał | Zagaje | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Zagaje | opłacono |
3 | Maziarz Gabrysia | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
4 | Kochanowska Aleksandra | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
5 | Hruszka Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
6 | Kaźmieruk Maja | Strubno | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
7 | Odrowski Kamil | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
8 | Wrzos Joachim | Braniewo | Polska | Start | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
9 | Pokojska Teresa | Braniewo | Polska | Start | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
10 | Opałka Szymon | Braniewo | Polska | Start | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
11 | Durkiewicz Paweł | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
12 | Durkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
13 | MAJEK WERONIKA | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
14 | MAJEK PIOTR | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
15 | Makulec Mateusz | Elblag | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 4 w Elblagu | opłacono |
16 | Klein Jakub | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
17 | Sawicki Aleksander | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
18 | Pękacz Nataniel | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
19 | Różański Aleksander | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
20 | Sobolewska Marta | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa nr 3 w Braniewie | opłacono |
21 | Michaluk Szymon | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
22 | Delle Piagge Federico | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
23 | Osińska Pola | Nowa Pasłęka | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
24 | Emiljanowicz Michał | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
25 | Mgłosiek Dagmara | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
26 | Zajączkowski Jan | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
27 | Kaczyńska Aleksadra | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
28 | Michanowicz Grzegorz | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
29 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
30 | Bludzis Bartłomiej | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
31 | Bludzis Radosław | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
32 | Martyńska Małgorzata | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
33 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | opłacono |
34 | Niewiadomska Patrycja | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku | opłacono |
35 | Dąbrowski Jakub | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku | opłacono |
36 | Kalinowska Gabriela | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Frombork | opłacono |
37 | Sobczak Maciej | Braniewo | Polska | Start | Sparta Braniewo | opłacono |
38 | Baliński Filip | Braniewo | Polska | Start | SP 6 im. Jana Pawła II | opłacono |
39 | Stulczewski Tomasz | Braniewo | Polska | Start | SP 6 | opłacono |
40 | Podlecki Hubert | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 6 | opłacono |
41 | Mazurek Emilia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 6 | opłacono |
42 | Mazurek Bartosz | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 6 | opłacono |
43 | Głąbicki Jakub | Braniewo | Polska | Start | SP 5 | opłacono |
44 | Milewska Szymon | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 5 | opłacono |
45 | Sorkowicz Oliwier | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
46 | Kowal Julia | Braniewo | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
47 | Wincenciak Jakub | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
48 | Wincenciak Jan | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
49 | Duda Julia | Braniewo | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
50 | Tomczak Jakub | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
51 | JUCHIEWICZ KUBA | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
52 | Wyszomirska Michalina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
53 | PRZYBYSZ JULIAN | BRANIEWO | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
54 | Herkt GABRIEL | Braniewo | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
55 | Sobieski Norbert | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
56 | Wychowaniak Łukasz | Braniewo | Polska | Start | SP 3 | opłacono |
57 | Dziemidowicz Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
58 | Dziemidowicz Zofia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
59 | Tiszuk Weronika | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 | opłacono |
60 | KALINOWSKI WIESIU | PASŁĘK | Polska | Start | SP 3 | opłacono |
61 | Gawryś Oliwier | Braniewo | Polska | Start | Rim Tim Team | opłacono |
62 | Gajowniczek Zoe | Frombork | Polska | Start | RIM TIM TEAM | opłacono |
63 | Cytrowska Oliwia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole nr 2 w Braniewie | opłacono |
64 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole nr 10 w Elblągu | opłacono |
65 | Plichta Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
66 | Plichta Wiktoria | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
67 | Polak Antoni | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
68 | Cygan Lena | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
69 | Uhryn Jan | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
70 | Matuszewska Florencja | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
71 | Staranowicz Kajetan | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
72 | Staranowicz Nikodem | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
73 | Gapski Julia | Zawierz | Polska | Start | Przedszkole miejskie nr 4 | opłacono |
74 | Grzesiewicz Emilia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
75 | Klein Pola | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
76 | Falkowski Igor | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
77 | Mazurek Mikołaj | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
78 | Żyszkowski Jakub | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
79 | Badowski Leon | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
80 | Seneczko Paweł | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
81 | Seneczko Łukasz | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
82 | Sielicka Maja | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
83 | Klimek Kacper | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
84 | Tiszuk Lena | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
85 | ŁYKO KACPER | BRANIEWO | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
86 | Pietnoczko Julian | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
87 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
88 | Zdanowska Nadia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
89 | Sobolewska Hanna | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
90 | Pyl Michalina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
91 | Pyl Lena | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
92 | Pawlukowska Natalia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
93 | Pawlukowska Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
94 | KOZIK LIVIA | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
95 | Sobieska Amelia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
96 | Niewiadomska Weronika | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
97 | Kalinowska Liliana | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
98 | Dąbrowski Igor | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
99 | Szwarc Julita | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Biedronka | opłacono |
100 | Szwarc Piotr | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Biedronka | opłacono |
Wyświetleń: 11983