Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Achtelik Julia | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
2 | Achtelik Wiktoria | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
3 | Andrearczyk Dominika | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
4 | Antończyk Kacper | Osielsko | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
5 | Antończyk Zuzanna | Osielsko | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
6 | Badowski Leon | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
7 | Bagińska Antonina | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
8 | Baliński Filip | Braniewo | Polska | Start | SP 6 im. Jana Pawła II | opłacono |
9 | Baliński Igor | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
10 | Bartosiak Alicja | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
11 | Bergański Wojtek | Gdynia | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | opłacono |
12 | Berner Anita | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
13 | Bełbot Hubert | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
14 | BiedrzyckI Remigiusz | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
15 | Bludzis Bartłomiej | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
16 | Bludzis Radosław | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
17 | Bobrownicka Julia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
18 | Bobrownicka Maja | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
19 | Bójko Maja | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
20 | Borecki Jakub | Podleśne | Polska | Start | opłacono | |
21 | Boryczka Julian | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
22 | Boryczka Marcel | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
23 | Bugalski Stanislaw | Frombork | Polska | Start | Bugalątka Team | opłacono |
24 | Bujalski Adrian | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
25 | Błaszczak Adrianna | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
26 | Błaszczak Brajan | Szyleny | Polska | Start | opłacono | |
27 | Błaszczyk Julia | Pasłęk | Polska | Start | ACTIVE FAMILY PASŁĘK | opłacono |
28 | Chalecki Ignacy | BRANIEWO | Polska | Start | opłacono | |
29 | Chelińska Aleksandra | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
30 | Ćwikła Amelia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
31 | Ćwikła Bartosz | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
32 | Cygan Lena | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie numer 4 w Braniewie | opłacono |
33 | Cytrowska Oliwia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole nr 2 w Braniewie | opłacono |
34 | Cytrynowicz Klaudiusz | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
35 | Czekawy Borys | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
36 | Czekawy Lena | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
37 | Czeszejko-Sochacki Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
38 | Czeszejko-Sochacki Kacper | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
39 | Czyplis Stanisław | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
40 | Dąbrowski Igor | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Przedszkole Frombork | opłacono |
41 | Dąbrowski Jakub | Frombork | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika we Fromborku | opłacono |
42 | Dalidowicz Filip | BRANIEWO | Polska | Start | opłacono | |
43 | Dawid Spakowski | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
44 | Delle Piagge Federico | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
45 | Dobrowolski Łukasz | BRANIEWO | Polska | Start | opłacono | |
46 | Domalewski Wiktor | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
47 | Drozdowski Patryk | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
48 | Drzewiecka Alicja | PASŁĘK | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Active Family Pasłęk | opłacono |
49 | Drzewiecka Weronika | PASŁĘK | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Active Family Pasłęk | opłacono |
50 | Duda Julia | Braniewo | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
51 | Durkiewicz Kacper | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
52 | Durkiewicz Paweł | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła podstawowa nr 5 w Braniewie | opłacono |
53 | Dziedzic Konrad | Elbląg | Polska | Start | opłacono | |
54 | Dziemidowicz Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
55 | Dziemidowicz Zofia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Sp 3 | opłacono |
56 | Dziewanowski Wojciech | BRANIEWO | Polska | Start | opłacono | |
57 | Emiljanowicz Michał | Braniewo | Polska | Start | Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Senatu RP w Braniewie | opłacono |
58 | Falarz Kryspin | Orneta | Polska | Start | opłacono | |
59 | Falkowski Igor | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 2 w Braniewie | opłacono |
60 | Fiedorowicz Bartosz | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
61 | Filipek Igor | Biedkowo Osada | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
62 | Filipek Wiktor | Biedkowo Osada | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
63 | Furtak Zuzanna | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
64 | Gajowniczek Zoe | Frombork | Polska | Start | RIM TIM TEAM | opłacono |
65 | Gapski Julia | Zawierz | Polska | Start | Przedszkole miejskie nr 4 | opłacono |
66 | Gawryś Filip | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
67 | Gawryś Mikołaj | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
68 | Gawryś Oliwier | Braniewo | Polska | Start | Rim Tim Team | opłacono |
69 | Golis Kajetan | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
70 | Golis Tymon | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
71 | Góźdź Nikodem | Braniewo | Polska | Start | Niebuliczne Przedszkole BAJKA | opłacono |
72 | Gołębiewski Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
73 | Gołębiewski Hubert | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
74 | Gołębiewski Igor | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
75 | Grzesiewicz Emilia | Braniewo | Polska | Start | Przedszkole Miejskie nr 4 | opłacono |
76 | Gudebski Ksawery | Braniewo | Polska | Start | Niebuliczne Przedszkole BAJKA | opłacono |
77 | Głąbicki Jakub | Braniewo | Polska | Start | SP 5 | opłacono |
78 | Herkt GABRIEL | Braniewo | Polska | Start | SP 3 Braniewo | opłacono |
79 | Horak Kuba | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
80 | Hruszka Amelia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
81 | Hruszka Dawid | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | Szkoła Podstawowa Nr 6 | opłacono |
82 | Huryn Antonina | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
83 | Huryn Józef | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
84 | Ihenacho Chidiebere | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
85 | Ihenacho Ikenna | Braniewo | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | ||
86 | Ihenacho Nnamdi | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
87 | Ingielewicz Aleksandra | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
88 | Ingielewicz Alicja | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
89 | Jakimczuk Alicja | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
90 | Jakimczuk Dominik | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
91 | Jakimczuk Filip | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
92 | Jakimczuk Julia | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
93 | Jakimczuk Nikodem | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
94 | Jankowski Adaś | Pasłęk | Polska | Start | opłacono | |
95 | Janulewicz Marcelina | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
96 | Janulewicz Matylda | Braniewo | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | ||
97 | Jarczewska Martyna | Braniewo | Polska | Start | opłacono | |
98 | Jasiewicz Mikołaj j | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
99 | Jasiewicz Nikodem | Braniewo | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | opłacono | |
100 | JUCHIEWICZ KUBA | BRANIEWO | Polska | Start (stratuję z rodzeństwem) | SP 3 Braniewo | opłacono |
Wyświetleń: 11985