Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grabowski Andrzej | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | Epoka Nordica Łódź | opłacono |
2 | Podleś Joanna | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
3 | Wojtanowicz Stanislaw | Zdunska wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
4 | Wojtanowicz Maria | Zdunska Wola | Polska | Udział w rajdzie | ||
5 | KASPRZAK TADEUSZ | OSIEK | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
6 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
7 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | Udział w rajdzie | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | opłacono |
8 | Marczewska Iwona Marczewska | Wieluń | Polska | Udział w rajdzie | Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń | opłacono |
9 | Krowicka Halina | Wieluń | Polska | Udział w rajdzie | Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń | opłacono |
10 | Adamin Grażyna | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | opłacono |
11 | Abramowicz Damian | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kalisia Nordic Team Kalisz | opłacono |
12 | Abramowicz Marzena | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kalisia Nordic Team Kalisz | opłacono |
13 | Abramowicz Malwina | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kalisia Nordic Team Kalisz | opłacono |
14 | Górska Marta | Sieradz | Polska | Udział w rajdzie | ||
15 | Dróżdż Paweł | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
16 | Muszyńska Wanda | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
17 | Samek Ewa | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kalisia Nordic Team Kalisz | opłacono |
18 | Cłapińska Renata | Krobanów | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
19 | Wojciechowska Bożena | Zduńska Wola | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
20 | Mroczkowski Janusz | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |
21 | Ast Urszula | Kalisz | Polska | Udział w rajdzie | Kalisia Nordic Team Kalisz | opłacono |
22 | Peruga Katarzyna | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
23 | Peruga Krzysztof | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
24 | Kędziak Katarzyna | Pabianice | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
25 | Stasiak Katarzyna | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
26 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | Udział w rajdzie | Rajsport Active | |
27 | Ciesielski Jerzy | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | Epoka Nirdica | |
28 | Witman Tomasz | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | RYSIOTEAM | opłacono |
29 | Witman Iwona | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | RYSIOTEAM | opłacono |
30 | Rubacha Marek | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | EOKA NORDICA ŁÓDŹ | opłacono |
31 | Szadkowski Mariusz | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
32 | Kozłowska Agata | Zdunska Wola | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
33 | Rózga Iwona | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Wasiak Aldona | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w rajdzie | indywidualnie | |
35 | Wasiak Andrzej | Piotrków Trybunalski | Polska | Udział w rajdzie | indywidualnie | |
36 | Kunysz Renata | bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
37 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | SPARTAKUS | |
38 | Domański Jarosław | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | SPARTAKUS BELCHATOW | opłacono |
39 | Kudaj Sylwia | Łódź | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | RÓŻAŃSKA DOMINIKA | Łask | Polska | Udział w rajdzie | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
41 | Banaszkiewicz Sylwia | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | opłacono |
42 | Jaślan Andżelika | Pabianice | Polska | Udział w rajdzie | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
43 | Banaszkiewicz Arkadiusz | Bełchatów | Polska | Udział w rajdzie | Bolące Piszczele Bełchatów | |
44 | Majeran Iwona | Pabianice | Polska | Udział w rajdzie | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
45 | Majeran Marcin | Pabianice | Polska | Udział w rajdzie | FORMA NA PIĄTKĘ NW | opłacono |
46 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |
47 | CEBULSKA MADZIA | ŁÓDŹ | Polska | Udział w rajdzie | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | |
48 | Rosiak Dorota Rosiak | Zduńska Wola | Polska | Udział w rajdzie | Rajsport Active | opłacono |
49 | Szkudlarek Barbara | Zduńska Wola | Polska | Udział w rajdzie | opłacono | |
50 | Radzik aleksandra | Zduńska Wola | Polska | Udział w rajdzie | opłacono |
Wyświetleń: 3769