Piwna Mila Linia 2019
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Saluk Marcin Banino 1609 m [godz. 15:50]
2 Klamrowski Mariusz Bukowina 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
3 Majkowski Stanisław Bytów 1609 m [godz. 15:50] K.B. "Goch" Bytów opłacono on-line
4 Jaszewski Tomasz Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
5 Kobierowski Edward Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
6 Gawron Piotr Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów opłacono on-line
7 Turek Paula Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
8 Klas Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
9 Klas Piotr Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
10 klas weronika Gdynia 1609 m [godz. 15:25]
11 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
12 Smelcerz Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 15:00] BBL GD opłacono on-line
13 Błoński Roman Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
14 Wolny Pawel Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
15 Saganowski Arkadiusz Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
16 Ellert Marcin Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
17 Hajdasz Bartek Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
18 Piechota Jakub Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
19 Bielas Tomasz KOSAKOWO 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
20 Szuta Karol Szuta Koszalin 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
21 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
22 Świątek Łukasz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza opłacono on-line
23 Tomasiewicz Dominik Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza opłacono on-line
24 Górski Mateusz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Piękni i Bestie opłacono on-line
25 Komorowski Kamil Lębork 1609 m [godz. 15:25]
26 Potrykus Błażej Potrykus Linia 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team
27 Stankowski Zbigniew Linia 1609 m [godz. 15:00]
28 Halman Adam Luzino 1609 m [godz. 15:00]
29 Jank Sylwia Mściszewice 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
30 Syldatk Karol Mściszewice 1609 m [godz. 15:25] Metrożercy opłacono on-line
31 Łonsky Filip Osowa 1609 m [godz. 15:00] Kangury opłacono on-line
32 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
33 Grygorowicz Marcin Rumia 1609 m [godz. 15:00] Ambitious Runners Team opłacono on-line
34 Burszczan Mariusz Siemirowice 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line
35 Cieślak Tomasz Siemirowice 1609 m [godz. 15:50] opłacono on-line
36 Tomczak Dominik Słupsk 1609 m [godz. 15:25] Night Runners Słupsk
37 Wykrzykowski Łukasz Sopot 1609 m [godz. 15:00]
38 Bednarek Michal Tczew 1609 m [godz. 15:50] CrossElite opłacono on-line
39 Holz Oskar Tczew 1609 m [godz. 15:25]
40 Lewandowski Adam Ustka 1609 m [godz. 15:25] W.P.K Słoń Team Ustka
41 Tomczak Sebastian Ustka 1609 m [godz. 15:25] Ustka
42 Halmann Miroslaw Wejherowo 1609 m [godz. 15:00] PGB sportowa paczka
43 Kuczawski Mikołaj Zamek Bierzglowski 1609 m [godz. 15:00] opłacono on-line


Wyświetleń: 3451

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ