Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jaszczur Bartosz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
2 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
3 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
4 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
5 Jaszczur Michał Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
6 Błaszczak Sławomir Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
7 Błaszczak Grażyna Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
8 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
9 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
10 Ogrodniczak Bartosz Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
11 Ogrodniczak Oliwier Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
12 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Kościelny Nordic Walking 6,2 km opłacono
13 Kaźmierczak Paweł Zawidz Kościelny Bieg główny 10 km opłacono
14 Liszewski Piotr Plonsk Nordic Walking 6,2 km Płońscy Patrioci opłacono
15 Fusik Weronika Płock Nordic Walking 6,2 km opłacono
16 Leszczyński Piotr PŁOCK Nordic Walking 6,2 km opłacono
17 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
18 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
19 Węgrzyniak Stanisława Warszawa Nordic Walking 6,2 km opłacono
20 Adamski Przemysław Płock Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
21 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
22 Ciarka Paweł Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
23 Ciarka Henryk Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
24 Ciarka Renata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
25 Czarnecka Magdalena Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
26 Chodubski Bartosz Kraszewo-Gaczułty Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach
27 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
28 Własinowicz Sebastian Łomianki Bieg główny 10 km Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach opłacono
29 Lustyk Olga Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
30 Dobies Grzegorz Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
31 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny 10 km opłacono
32 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Nordic Walking 6,2 km HDK Legion Płock opłacono
33 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
34 Kowalska Blanka Płock Bieg dla dzieci 300 m
35 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny 10 km opłacono
36 Goszczyński Kamil Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Runners Płock opłacono
37 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
38 Sadowski Daniel Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
39 Kalkowski Hubert Kraszewo-Czubaki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
40 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
41 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
42 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
43 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
44 Gortat Igor Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
45 Jaszczyński Filip Krzeczanowo Bieg dla dzieci 300 m
46 Szczepańska Agata Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
47 Boniewski Lech Glinojeck Bieg główny 10 km Gimnazjum Glinojeck opłacono
48 Pokwicka Janina PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
49 Laskowski Jan PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
50 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
51 Bielska Anna PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
52 Opałka Jan Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
53 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dla dzieci 300 m
54 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny 10 km opłacono
55 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny 10 km opłacono
56 Milewska Jadwiga Mała Wieś Nordic Walking 6,2 km opłacono
57 Kozak Anna Podgórze Parcele Nordic Walking 6,2 km opłacono
58 Płoski Piotr Krajkowo Bieg główny 10 km opłacono
59 Węgrzyniak Monika Warszawa Bieg główny 10 km opłacono
60 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
61 Stępiński Jakub Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
62 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
63 Zawadzki Mariusz CIECHANÓW Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
64 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
65 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
66 NOWICKA MONIKA Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
67 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
68 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny 10 km KB JOGGER opłacono
69 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny 10 km KB Legionowo opłacono
70 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
71 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny 10 km Sokół Bodzanów opłacono
72 Cegiełka Maria Nacpolsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
73 Bugajewski Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
74 Bugajewska Pola Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
75 Gocejna Beata Płońsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
76 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
77 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
78 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m
79 Strzelecka Joanna Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Ciechanów sp4
80 Jankowska Edyta Warszawa Nordic Walking 6,2 km opłacono
81 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
82 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący 3,5 km niezrzeszona opłacono
83 Piotrowska Julia Wilków Polski Bieg dla dzieci 300 m
84 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny 10 km
85 Piórkowski Paweł Kraszewo-Gaczułty Bieg główny 10 km opłacono
86 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze
87 Chrzanowski Mikolaj Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 300 m
88 Ossowska Patrycja ŻUKOWO WAWRZONKI Bieg dla dzieci 300 m MKS BANK BS PŁOŃSK
89 Szymanski Dawid Brodnica Bieg towarzyszący 3,5 km
90 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
91 Szczepański Jakub Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
92 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
93 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
94 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
95 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
96 Gut Beata Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
97 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa Nordic Walking 6,2 km Naprzód Młociny opłacono
98 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
99 Orliński Tomasz Legionowo Bieg główny 10 km BHP ORLINSCY opłacono
100 Nąć Marzanna Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono


Wyświetleń: 2870

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ