Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
2 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny 10 km opłacono
3 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny 10 km 10.00 PLN
4 Milewska Jadwiga Mała Wieś Nordic Walking 6,2 km opłacono
5 Kozak Anna Podgórze Parcele Nordic Walking 6,2 km opłacono
6 Płoski Piotr Krajkowo Bieg główny 10 km 10.00 PLN
7 Węgrzyniak Monika Węgrzyniak Warszawa Bieg główny 10 km 10.00 PLN
8 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv 10.00 PLN
9 Stępiński Jakub Raciąż Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
10 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
11 Zawadzki Mariusz CIECHANÓW Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
12 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
13 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
14 NOWICKA MONIKA Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
15 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
16 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny 10 km KB JOGGER opłacono
17 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny 10 km KB Legionowo 10.00 PLN
18 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku 10.00 PLN
19 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny 10 km Sokół Bodzanów opłacono
20 Cegiełka Maria Nacpolsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
21 Bugajewski Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
22 Bugajewska Pola Płońsk Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
23 Gocejna Beata Płońsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
24 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
25 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
26 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
27 Strzelecka Joanna Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Ciechanów sp4 darmowy udział
28 Jankowska Edyta Warszawa Nordic Walking 6,2 km opłacono
29 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10.00 PLN
30 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący 3,5 km niezrzeszona opłacono
31 Piotrowska Julia Wilków Polski Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
32 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny 10 km 10.00 PLN
33 Piórkowski Paweł Kraszewo-Gaczułty Bieg główny 10 km 10.00 PLN
34 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze 10.00 PLN
35 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze 10.00 PLN
36 Chrzanowski Mikolaj Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
37 Ossowska Patrycja ŻUKOWO WAWRZONKI Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
38 Szymanski Dawid Szymanski Brodnica Bieg towarzyszący 3,5 km 10.00 PLN
39 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
40 Szczepański Jakub Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m darmowy udział
41 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
42 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
43 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
44 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
45 Gut Beata Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
46 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa Nordic Walking 6,2 km Naprzód Młociny opłacono
47 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 10.00 PLN
48 Orliński Tomasz Legionowo Bieg główny 10 km BHP ORLINSCY opłacono
49 Nąć Marzanna Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
50 Nąć Oliwia Działdowo Bieg dla dzieci 300 m Rozbiegane Działdowo darmowy udział
51 Nąć Tomasz Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
52 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
53 Kazimierczak Dorota Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
54 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
55 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
56 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK darmowy udział
57 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK darmowy udział
58 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team darmowy udział
59 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team darmowy udział
60 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team darmowy udział
61 Gredke Robert Płońsk Bieg główny 10 km Happy Dom Team 10.00 PLN
62 KOŚCIELSKA Agnieszka CHRUSZCZEWO Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
63 Koscielski Mariusz chruszczewo Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
64 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny 10 km 10.00 PLN
65 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
66 Degner Damian Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Ruuners Płock opłacono
67 Burna Iweta Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze 10.00 PLN
68 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze 10.00 PLN


Wyświetleń: 890

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ