Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
2 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
3 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
4 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
5 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
6 Nąć Oliwia Działdowo Bieg dla dzieci 300 m Rozbiegane Działdowo
7 Szczepański Jakub Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
8 Ossowska Patrycja ŻUKOWO WAWRZONKI Bieg dla dzieci 300 m MKS BANK BS PŁOŃSK
9 Chrzanowski Mikolaj Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 300 m
10 Piotrowska Julia Wilków Polski Bieg dla dzieci 300 m
11 Strzelecka Joanna Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Ciechanów sp4
12 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m
13 Bugajewska Pola Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
14 Bugajewski Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
15 Stępiński Jakub Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
16 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dla dzieci 300 m
17 Szczepańska Agata Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
18 Jaszczyński Filip Krzeczanowo Bieg dla dzieci 300 m
19 Sadowski Daniel Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
20 Kowalska Blanka Płock Bieg dla dzieci 300 m
21 Chodubski Bartosz Kraszewo-Gaczułty Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach
22 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
23 Ogrodniczak Oliwier Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
24 Ogrodniczak Bartosz Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
25 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
26 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny 10 km
27 Koscielski Mariusz chruszczewo Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
28 KOŚCIELSKA Agnieszka CHRUSZCZEWO Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
29 Gredke Robert Płońsk Bieg główny 10 km Happy Dom Team
30 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
31 Nąć Tomasz Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
32 Nąć Marzanna Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
33 Orliński Tomasz Legionowo Bieg główny 10 km BHP ORLINSCY opłacono
34 Piórkowski Paweł Kraszewo-Gaczułty Bieg główny 10 km opłacono
35 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny 10 km
36 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
37 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny 10 km Sokół Bodzanów opłacono
38 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny 10 km KB Legionowo opłacono
39 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny 10 km KB JOGGER opłacono
40 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
41 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
42 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
43 Węgrzyniak Monika Warszawa Bieg główny 10 km opłacono
44 Płoski Piotr Krajkowo Bieg główny 10 km opłacono
45 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny 10 km opłacono
46 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny 10 km opłacono
47 Opałka Jan Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
48 Boniewski Lech Glinojeck Bieg główny 10 km Gimnazjum Glinojeck opłacono
49 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
50 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
51 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny 10 km opłacono
52 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny 10 km opłacono
53 Dobies Grzegorz Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
54 Lustyk Olga Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
55 Własinowicz Sebastian Łomianki Bieg główny 10 km Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach opłacono
56 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
57 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
58 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
59 Kaźmierczak Paweł Zawidz Kościelny Bieg główny 10 km opłacono
60 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
61 Degner Damian Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Ruuners Płock opłacono
62 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
63 Kazimierczak Dorota Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
64 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
65 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
66 Gut Beata Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
67 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
68 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
69 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
70 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
71 Szymanski Dawid Brodnica Bieg towarzyszący 3,5 km
72 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący 3,5 km niezrzeszona opłacono
73 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
74 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
75 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
76 NOWICKA MONIKA Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
77 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
78 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
79 Zawadzki Mariusz CIECHANÓW Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
80 Gortat Igor Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
81 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
82 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
83 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
84 Kalkowski Hubert Kraszewo-Czubaki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
85 Goszczyński Kamil Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Runners Płock opłacono
86 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
87 Czarnecka Magdalena Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
88 Ciarka Renata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
89 Ciarka Paweł Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
90 Adamski Przemysław Płock Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
91 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
92 Błaszczak Grażyna Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
93 Błaszczak Sławomir Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
94 Jaszczur Michał Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
95 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
96 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
97 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
98 Jaszczur Bartosz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
99 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono
100 Burna Iweta Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono


Wyświetleń: 5033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ