Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
2 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
3 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
4 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
5 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
6 | Nąć Oliwia | Działdowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Rozbiegane Działdowo | |
7 | Szczepański Jakub | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
8 | Ossowska Patrycja | ŻUKOWO WAWRZONKI | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
9 | Chrzanowski Mikolaj | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
10 | Piotrowska Julia | Wilków Polski | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
11 | Strzelecka Joanna | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Szkoła Ciechanów sp4 | |
12 | Lustyk Bartosz | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
13 | Bugajewska Pola | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
14 | Bugajewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
15 | Stępiński Jakub | Cieciersk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu | |
16 | Gawlińska Alicja | Strzegowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
17 | Szczepańska Agata | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
18 | Jaszczyński Filip | Krzeczanowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
19 | Sadowski Daniel | Cieciersk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu | |
20 | Kowalska Blanka | Płock | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
21 | Chodubski Bartosz | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach | |
22 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
23 | Ogrodniczak Oliwier | Kraszewo Gaczulty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
24 | Ogrodniczak Bartosz | Kraszewo Gaczulty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
25 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
26 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | ||
27 | Koscielski Mariusz | chruszczewo | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
28 | KOŚCIELSKA Agnieszka | CHRUSZCZEWO | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
29 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | Happy Dom Team | |
30 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
31 | Nąć Tomasz | Działdowo | Polska | Bieg główny 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
32 | Nąć Marzanna | Działdowo | Polska | Bieg główny 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
33 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg główny 10 km | BHP ORLINSCY | opłacono |
34 | Piórkowski Paweł | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
35 | Orzechowska Milena | Wilków Polski | Polska | Bieg główny 10 km | ||
36 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
37 | Milewska Martyna | Mała Wieś | Polska | Bieg główny 10 km | Sokół Bodzanów | opłacono |
38 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB Legionowo | opłacono |
39 | Piekut Andrzej | 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 | Polska | Bieg główny 10 km | KB JOGGER | opłacono |
40 | MILCZAREK AGNIESZKA | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
41 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Bieg główny 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
42 | Grzelak Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
43 | Węgrzyniak Monika | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
44 | Płoski Piotr | Krajkowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
45 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
46 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
47 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
48 | Boniewski Lech | Glinojeck | Polska | Bieg główny 10 km | Gimnazjum Glinojeck | opłacono |
49 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
50 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
51 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
52 | Kacprzak Maciej | Pawłowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
53 | Dobies Grzegorz | Ciechanów | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
54 | Lustyk Olga | Ciechanów | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
55 | Własinowicz Sebastian | Łomianki | Polska | Bieg główny 10 km | Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach | opłacono |
56 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv Ciechanów | opłacono |
57 | Dzięgielewski Marek | Dłużniewo | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
58 | Dzięgielewska Małgorzata | Dłużniewo | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
59 | Kaźmierczak Paweł | Zawidz Kościelny | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
60 | Chyczewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
61 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Active Ruuners Płock | opłacono |
62 | Pogorzelska Barbara | Ciechanów | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
63 | Kazimierczak Dorota | Ciechanów | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
64 | Sękowska Natalia | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
65 | Świercz Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
66 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
67 | Gut Cezary | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
68 | Ciosek Izabela | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
69 | Kowalski Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
70 | Pawelska Malgorzata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
71 | Szymanski Dawid | Brodnica | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | ||
72 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | niezrzeszona | opłacono |
73 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
74 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
75 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
76 | NOWICKA MONIKA | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
77 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
78 | Peszczyński Mateusz | Ciechanów | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
79 | Zawadzki Mariusz | CIECHANÓW | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
80 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
81 | Kielkiewicz Zbyszek | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
82 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
83 | Bogudał Dariusz | Rzy | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
84 | Kalkowski Hubert | Kraszewo-Czubaki | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
85 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Active Runners Płock | opłacono |
86 | Bojanowski Andrzej | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
87 | Czarnecka Magdalena | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
88 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
89 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
90 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
91 | Strumnik Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
92 | Błaszczak Grażyna | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
93 | Błaszczak Sławomir | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
94 | Jaszczur Michał | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
95 | Jaszczur Joanna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
96 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
97 | Jaszczur Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
98 | Jaszczur Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
99 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
100 | Burna Iweta | Płock | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
Wyświetleń: 10035