Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny 10 km KB JOGGER opłacono
2 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Nordic Walking 6,2 km HDK Legion Płock opłacono
3 Szymanski Dawid Brodnica Bieg towarzyszący 3,5 km
4 Koscielski Mariusz chruszczewo Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
5 KOŚCIELSKA Agnieszka CHRUSZCZEWO Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
6 Dobies Grzegorz Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
7 Lustyk Olga Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
8 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów opłacono
9 Strzelecka Joanna Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Ciechanów sp4
10 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m
11 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
12 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
13 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
14 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
15 Kazimierczak Dorota Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
16 Zawadzki Mariusz CIECHANÓW Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
17 Sadowski Daniel Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
18 Stępiński Jakub Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
19 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
20 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
21 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny 10 km opłacono
22 Nąć Tomasz Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
23 Nąć Oliwia Działdowo Bieg dla dzieci 300 m Rozbiegane Działdowo
24 Nąć Marzanna Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
25 Boniewski Lech Glinojeck Bieg główny 10 km Gimnazjum Glinojeck opłacono
26 Gortat Igor Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
27 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
28 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
29 Płoski Piotr Krajkowo Bieg główny 10 km opłacono
30 Ogrodniczak Oliwier Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
31 Ogrodniczak Bartosz Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
32 Błaszczak Grażyna Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
33 Błaszczak Sławomir Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
34 Kalkowski Hubert Kraszewo-Czubaki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
35 Chodubski Bartosz Kraszewo-Gaczułty Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach
36 Piórkowski Paweł Kraszewo-Gaczułty Bieg główny 10 km opłacono
37 Jaszczyński Filip Krzeczanowo Bieg dla dzieci 300 m
38 Orliński Tomasz Legionowo Bieg główny 10 km BHP ORLINSCY opłacono
39 Własinowicz Sebastian Łomianki Bieg główny 10 km Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach opłacono
40 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny 10 km Sokół Bodzanów opłacono
41 Milewska Jadwiga Mała Wieś Nordic Walking 6,2 km opłacono
42 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący 3,5 km niezrzeszona opłacono
43 Cegiełka Maria Nacpolsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
44 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny 10 km KB Legionowo opłacono
45 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
46 Szczepańska Agata Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
47 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny 10 km opłacono
48 Strumnik Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
49 Szczepański Jakub Nowy Dwór Mazowiecki Bieg dla dzieci 300 m
50 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny 10 km opłacono
51 Liszewski Piotr Plonsk Nordic Walking 6,2 km Płońscy Patrioci opłacono
52 Adamski Przemysław Płock Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
53 Kowalska Blanka Płock Bieg dla dzieci 300 m
54 Leszczyński Piotr PŁOCK Nordic Walking 6,2 km opłacono
55 Fusik Weronika Płock Nordic Walking 6,2 km opłacono
56 Goszczyński Kamil Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Runners Płock opłacono
57 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono
58 Burna Iweta Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono
59 Degner Damian Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Ruuners Płock opłacono
60 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
61 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
62 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
63 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
64 Jaszczur Bartosz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
65 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
66 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
67 Świercz Małgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
68 Bugajewska Pola Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
69 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
70 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
71 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
72 Bugajewski Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
73 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
74 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
75 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
76 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
77 Bielska Anna PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
78 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
79 Laskowski Jan PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
80 Pokwicka Janina PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
81 Czarnecka Magdalena Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
82 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
83 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny 10 km
84 NOWICKA MONIKA Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
85 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
86 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
87 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
88 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
89 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
90 Gredke Robert Płońsk Bieg główny 10 km Happy Dom Team
91 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
92 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
93 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
94 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
95 Ciarka Renata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
96 Opałka Jan Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
97 Ciarka Henryk Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
98 Jaszczur Michał Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
99 Gocejna Beata Płońsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
100 Ciarka Paweł Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono


Wyświetleń: 5010

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ