Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ossowska Patrycja | ŻUKOWO WAWRZONKI | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
2 | Chrzanowski Mikolaj | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
3 | Kaźmierczak Paweł | Zawidz Kościelny | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
4 | Kaźmierczak Bogumiła | Zawidz Kościelny | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
5 | Orzechowska Milena | Wilków Polski | Polska | Bieg główny 10 km | ||
6 | Piotrowska Julia | Wilków Polski | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
7 | Jastrzębska-Majak Marta | Warszawa | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Naprzód Młociny | opłacono |
8 | Jankowska Edyta | Warszawa | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
9 | Węgrzyniak Monika | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
10 | Węgrzyniak Stanisława | Warszawa | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
11 | Gut Beata | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
12 | Gut Cezary | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
13 | Bojanowski Andrzej | Unieck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
14 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Biegam W Sfetsze | |
15 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
16 | Gawlińska Alicja | Strzegowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
17 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
18 | Bogudał Dariusz | Rzy | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
19 | Kozak Anna | Podgórze Parcele | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
20 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
21 | Gołaszewski Kamil | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | ||
22 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | Happy Dom Team | |
23 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
24 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
25 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Happy Dom Team | |
26 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
27 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
28 | Sękowska Natalia | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
29 | Świercz Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
30 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono |
31 | Ciosek Izabela | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
32 | Kowalski Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
33 | Pawelska Malgorzata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
34 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
35 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
36 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
37 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
38 | Bugajewska Pola | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
39 | Bugajewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
40 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
41 | MILCZAREK AGNIESZKA | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
42 | NOWICKA MONIKA | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
43 | Grzelak Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | Mazovia ProActiv | opłacono |
44 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
45 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Kijkarze Płońsk | opłacono |
46 | Zarako-Zarakowska Jadwiga | Płońsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Kijkarze Płońsk | opłacono |
47 | Laskowski Jan | PŁOŃSK | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Kijkarze Płońsk | opłacono |
48 | Pokwicka Janina | PŁOŃSK | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Kijkarze Płońsk | opłacono |
49 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
50 | Czarnecka Magdalena | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
51 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
52 | Ciarka Henryk | Płońsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | opłacono |
53 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
54 | Ciarka Patrycja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | SP3 PŁOŃSK | |
55 | Chyczewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
56 | Jaszczur Michał | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
57 | Jaszczur Joanna | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
58 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
59 | Jaszczur Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
60 | Jaszczur Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
61 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
62 | Burna Iweta | Płock | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Biegam W Sfetsze | opłacono |
63 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Active Ruuners Płock | opłacono |
64 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | Active Runners Płock | opłacono |
65 | Kowalska Blanka | Płock | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
66 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
67 | Leszczyński Piotr | PŁOCK | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
68 | Fusik Weronika | Płock | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
69 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | Płońscy Patrioci | opłacono |
70 | Kacprzak Maciej | Pawłowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
71 | Szczepański Jakub | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
72 | Strumnik Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
73 | Szczepańska Agata | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
74 | Strumnik Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
75 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Bieg główny 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | opłacono |
76 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | Bieg główny 10 km | KB Legionowo | opłacono |
77 | Cegiełka Maria | Nacpolsk | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
78 | Januszewska Ewa | Mała Wieś | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | niezrzeszona | opłacono |
79 | Milewska Martyna | Mała Wieś | Polska | Bieg główny 10 km | Sokół Bodzanów | opłacono |
80 | Milewska Jadwiga | Mała Wieś | Polska | Nordic Walking 6,2 km | opłacono | |
81 | Własinowicz Sebastian | Łomianki | Polska | Bieg główny 10 km | Ochotnicza Straż Pożarna w Łomiankach | opłacono |
82 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg główny 10 km | BHP ORLINSCY | opłacono |
83 | Jaszczyński Filip | Krzeczanowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
84 | Piórkowski Paweł | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
85 | Chodubski Bartosz | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach | |
86 | Kalkowski Hubert | Kraszewo-Czubaki | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
87 | Błaszczak Grażyna | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
88 | Błaszczak Sławomir | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
89 | Ogrodniczak Oliwier | Kraszewo Gaczulty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
90 | Ogrodniczak Bartosz | Kraszewo Gaczulty | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | ||
91 | Płoski Piotr | Krajkowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
92 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | opłacono |
93 | Boniewski Lech | Glinojeck | Polska | Bieg główny 10 km | Gimnazjum Glinojeck | opłacono |
94 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
95 | Kielkiewicz Zbyszek | Glinojeck | Polska | Bieg towarzyszący 3,5 km | opłacono | |
96 | Nąć Tomasz | Działdowo | Polska | Bieg główny 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
97 | Nąć Oliwia | Działdowo | Polska | Bieg dla dzieci 300 m | Rozbiegane Działdowo | |
98 | Nąć Marzanna | Działdowo | Polska | Bieg główny 10 km | Rozbiegane Działdowo | opłacono |
99 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg główny 10 km | opłacono | |
100 | Dzięgielewski Marek | Dłużniewo | Polska | Bieg główny 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
Wyświetleń: 10014