Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamski Przemysław Płock Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
2 Anowski Adrian Drochowo Bieg główny 10 km opłacono
3 Bielska Anna PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
4 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
5 Bojanowski Andrzej Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
6 Boniewski Lech Glinojeck Bieg główny 10 km Gimnazjum Glinojeck opłacono
7 Bugajewska Anna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
8 Bugajewska Pola Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
9 Bugajewski Jakub Płońsk Bieg dla dzieci 300 m
10 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
11 Burna Iweta Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono
12 Błaszczak Grażyna Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
13 Błaszczak Sławomir Kraszewo Gaczułty Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
14 Cegiełka Maria Nacpolsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
15 Chodubski Bartosz Kraszewo-Gaczułty Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Koziebrodach
16 Chrzanowski Mikolaj Żukowo Wawrzonki Bieg dla dzieci 300 m
17 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
18 Ciarka Henryk Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
19 Ciarka Patrycja Płońsk Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
20 Ciarka Paweł Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
21 Ciarka Renata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
22 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
23 Czarnecka Magdalena Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
24 Degner Damian Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Ruuners Płock opłacono
25 Dobies Grzegorz Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
26 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
27 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
28 Fusik Weronika Płock Nordic Walking 6,2 km opłacono
29 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dla dzieci 300 m
30 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze
31 Gocejna Beata Płońsk Nordic Walking 6,2 km opłacono
32 Gortat Igor Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
33 Goszczyński Kamil Płock Bieg towarzyszący 3,5 km Active Runners Płock opłacono
34 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg główny 10 km
35 Gredke Robert Płońsk Bieg główny 10 km Happy Dom Team
36 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
37 Gut Beata Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
38 Gut Cezary Unieck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
39 Jankowska Edyta Warszawa Nordic Walking 6,2 km opłacono
40 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg towarzyszący 3,5 km niezrzeszona opłacono
41 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa Nordic Walking 6,2 km Naprzód Młociny opłacono
42 Jaszczur Alicja Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
43 Jaszczur Bartosz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
44 Jaszczur Jadwiga Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
45 Jaszczur Joanna Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
46 Jaszczur Michał Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
47 Jaszczyński Filip Krzeczanowo Bieg dla dzieci 300 m
48 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Nordic Walking 6,2 km HDK Legion Płock opłacono
49 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg główny 10 km opłacono
50 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
51 Kalkowski Hubert Kraszewo-Czubaki Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
52 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking 6,2 km Grupa Nordic Walking Płońsk opłacono
53 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg główny 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
54 Kazimierczak Dorota Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
55 Kaźmierczak Bogumiła Zawidz Kościelny Nordic Walking 6,2 km opłacono
56 Kaźmierczak Paweł Zawidz Kościelny Bieg główny 10 km opłacono
57 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
58 KOŚCIELSKA Agnieszka CHRUSZCZEWO Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
59 Koscielski Mariusz chruszczewo Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
60 Kowalska Blanka Płock Bieg dla dzieci 300 m
61 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
62 Kozak Anna Podgórze Parcele Nordic Walking 6,2 km opłacono
63 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
64 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg główny 10 km TKKF Kubuś Sierpc opłacono
65 Laskowski Jan PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
66 Leszczyński Piotr PŁOCK Nordic Walking 6,2 km opłacono
67 Liszewski Piotr Plonsk Nordic Walking 6,2 km Płońscy Patrioci opłacono
68 Lustyk Bartosz Ciechanów Bieg dla dzieci 300 m
69 Lustyk Olga Ciechanów Bieg główny 10 km opłacono
70 Marciniak Ilona Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
71 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
72 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dla dzieci 300 m SP3 PŁOŃSK
73 MILCZAREK AGNIESZKA Płońsk Bieg główny 10 km opłacono
74 Milewska Jadwiga Mała Wieś Nordic Walking 6,2 km opłacono
75 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny 10 km Sokół Bodzanów opłacono
76 Nąć Marzanna Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
77 Nąć Oliwia Działdowo Bieg dla dzieci 300 m Rozbiegane Działdowo
78 Nąć Tomasz Działdowo Bieg główny 10 km Rozbiegane Działdowo opłacono
79 NOWICKA MONIKA Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
80 Nowocińska Lilly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
81 Nowocińska Nelly Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
82 Nowocińska Zuzanna Płońsk Bieg dla dzieci 300 m Happy Dom Team
83 Ogrodniczak Bartosz Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
84 Ogrodniczak Oliwier Kraszewo Gaczulty Bieg dla dzieci 300 m
85 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Bieg główny 10 km KB Legionowo opłacono
86 Opałka Jan Płońsk Bieg główny 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
87 Orliński Tomasz Legionowo Bieg główny 10 km BHP ORLINSCY opłacono
88 Orzechowska Milena Wilków Polski Bieg główny 10 km
89 Ossowska Patrycja ŻUKOWO WAWRZONKI Bieg dla dzieci 300 m MKS BANK BS PŁOŃSK
90 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący 3,5 km opłacono
91 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
92 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny 10 km KB JOGGER opłacono
93 Piórkowski Paweł Kraszewo-Gaczułty Bieg główny 10 km opłacono
94 Piotrowska Julia Wilków Polski Bieg dla dzieci 300 m
95 Pogorzelska Barbara Ciechanów Bieg towarzyszący 3,5 km Mazovia ProActiv opłacono
96 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg główny 10 km Mazovia ProActiv opłacono
97 Pokwicka Janina PŁOŃSK Nordic Walking 6,2 km Kijkarze Płońsk opłacono
98 Płoski Piotr Krajkowo Bieg główny 10 km opłacono
99 RADOMSKI Marcin Płock Nordic Walking 6,2 km Biegam W Sfetsze opłacono
100 Sadowski Daniel Cieciersk Bieg dla dzieci 300 m Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu


Wyświetleń: 5000

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ