Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szmidt-Połeć Henryka | Niekłań Wielki | Polska | Nordic Walking 5km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | |
2 | Kościelniak Anna | Stąporków | Polska | Nordic Walking 5km | ||
3 | Mastalerz Jadwiga | Stąporków | Polska | Nordic Walking 5km | ||
4 | Rurarz Lucyna | Kielce | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
5 | Pałka Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
6 | Adamczyk Bartłomiej | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
7 | Chylicki Marian | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | radom!biega | opłacono on-line |
8 | Błaszczyk Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
9 | Szmidt Teresa | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
10 | Szmidt Janusz | Niekłań | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | opłacono on-line |
11 | Waśniewska Karolina | RADOM | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
12 | Dziwoki Maryia | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
13 | Stopa Rafał | Brzeg | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
14 | Szmidt Sylwia | Niekłań Wielki | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | |
15 | Smelcerz-Gadecka Aneta | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
16 | MOSKWA KATARZYNA | RADOM | Polska | Bieg Główny 10km | STREET RUN RADOM | opłacono on-line |
17 | Gradoń-Pałka Mariola | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
18 | Skóra Andrzej | Stąporków | Polska | Bieg Główny 10km | Wólczanka XXL | opłacono on-line |
19 | Sobala Karolina | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
20 | Purski Konrad | Poznań | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
21 | Bielawska Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | STREET RUN RADOM | opłacono on-line |
22 | Lis Tomasz | Modliszewice Ul.Polna45 | Polska | Bieg Główny 10km | Straż Pożarna Końskie | opłacono on-line |
23 | Podymniak Leszek | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | Street Run Radom | |
24 | Gadecki Artur | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Stokowczyki Team | opłacono on-line |
25 | PRASAŁ ADRIANNA | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
26 | Marchut Łukasz | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
27 | Telka Paweł | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Mechanik i Przyjaciele | |
28 | Kowalczyk Krzysztof | Stąporków | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
29 | Strzałkowski Marcin | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | ||
30 | Lek Dominik | Konskie | Polska | Bieg Główny 10km | ||
31 | Boczek Marian | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
32 | Skłodowski Piotr | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
33 | Jungiewicz Aneta | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
34 | MISIOWIEC AGNIESZKA | STĄPORKÓW | Polska | Bieg 5km | GMINA STĄPORKÓW | opłacono on-line |
35 | Cisowska Barbara | Kielce | Polska | Bieg 5km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
36 | Janus Monika | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
37 | Kowalczyk Szymon | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
38 | Kowalczyk Adam | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
39 | Świercz Anna | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
40 | Lidia Wydra Lidia | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
41 | Lipińska Dorota | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
42 | Dorobek Monika | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
43 | Kowalczyk Małgorzata | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
44 | Waszczyk Malgorzata Waszczyk | Sarbice Pierwsze | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | |
45 | Armada Andrzej | Kielce | Polska | Bieg 5km | homo viator | opłacono on-line |
46 | Zawicki Arkadiusz | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | Sp1 Skarżysko | opłacono on-line |
47 | Materek Mariusz | Szydłowiec | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
48 | Derlatka Marcin | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
49 | Kurylowicz Piotr | Siemirowice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
50 | Kumoch Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
51 | Ogorzałek Grzegorz | Wierzbica | Polska | Bieg 5km | Team Zalesice | opłacono on-line |
52 | Mikołajczyk Anna | Kielce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
53 | Mikołajczyk Witold | Kielce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
54 | Deperas Piotr | Końskie | Polska | Bieg 5km | ||
55 | Derlatka kordian | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | Czarnecki Run Team | opłacono on-line |
56 | Kowalski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
57 | Ocias Patrycja | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
58 | Sobczyński Patryk | Wrzosówka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
59 | Derlatka Agata | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
60 | Woźniakowski Łukasz | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
61 | Kujdowicz Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
62 | Grzyb Monika | Bolmin | Polska | Bieg 5km | STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM | |
63 | Grzyb Adrian | Bolmin | Polska | Bieg 5km | STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM | |
64 | Deperas Łukasz | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
65 | Deperas Jakub | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
66 | Nowek Katarzyna | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
67 | Gursiel Tomasz | Kielce | Polska | Bieg 5km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8426