Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szmidt-Połeć Henryka | Niekłań Wielki | Polska | Nordic Walking 5km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | |
2 | Szmidt Sylwia | Niekłań Wielki | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | |
3 | Waszczyk Malgorzata Waszczyk | Sarbice Pierwsze | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | |
4 | Zawicki Arkadiusz | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | Sp1 Skarżysko | opłacono on-line |
5 | Gradoń-Pałka Mariola | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
6 | Smelcerz-Gadecka Aneta | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
7 | Gadecki Artur | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Stokowczyki Team | opłacono on-line |
8 | Podymniak Leszek | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | Street Run Radom | |
9 | Lis Tomasz | Modliszewice Ul.Polna45 | Polska | Bieg Główny 10km | Straż Pożarna Końskie | opłacono on-line |
10 | Bielawska Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | STREET RUN RADOM | opłacono on-line |
11 | Purski Konrad | Poznań | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
12 | Dorobek Monika | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
13 | Lipińska Dorota | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
14 | Lidia Wydra Lidia | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
15 | Świercz Anna | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | Fit Radoszyce | opłacono on-line |
16 | Sobala Karolina | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
17 | Skóra Andrzej | Stąporków | Polska | Bieg Główny 10km | Wólczanka XXL | opłacono on-line |
18 | Janus Monika | Radoszyce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
19 | MISIOWIEC AGNIESZKA | STĄPORKÓW | Polska | Bieg 5km | GMINA STĄPORKÓW | opłacono on-line |
20 | Sobczyński Patryk | Wrzosówka | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
21 | Rurarz Lucyna | Kielce | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono on-line | |
22 | MOSKWA KATARZYNA | RADOM | Polska | Bieg Główny 10km | STREET RUN RADOM | opłacono on-line |
23 | Pałka Mateusz | Sosnowiec | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
24 | Mastalerz Jadwiga | Stąporków | Polska | Nordic Walking 5km | ||
25 | Kościelniak Anna | Stąporków | Polska | Nordic Walking 5km | ||
26 | Grzyb Adrian | Bolmin | Polska | Bieg 5km | STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM | |
27 | Grzyb Monika | Bolmin | Polska | Bieg 5km | STOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOM | |
28 | Dziwoki Maryia | Kraków | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
29 | Woźniakowski Łukasz | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
30 | Waśniewska Karolina | RADOM | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
31 | Szmidt Janusz | Niekłań | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Szalonych Wiewiórek | opłacono on-line |
32 | Szmidt Teresa | Katowice | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
33 | Ocias Patrycja | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
34 | Stopa Rafał | Brzeg | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
35 | Błaszczyk Anna | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | Biegiem Radom! | opłacono on-line |
36 | Chylicki Marian | Radom | Polska | Bieg Główny 10km | radom!biega | opłacono on-line |
37 | Deperas Piotr | Końskie | Polska | Bieg 5km | ||
38 | Mikołajczyk Witold | Kielce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
39 | Mikołajczyk Anna | Kielce | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
40 | Ogorzałek Grzegorz | Wierzbica | Polska | Bieg 5km | Team Zalesice | opłacono on-line |
41 | Adamczyk Bartłomiej | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
42 | Kurylowicz Piotr | Siemirowice | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
43 | Marchut Łukasz | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
44 | Kumoch Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
45 | Lek Dominik | Konskie | Polska | Bieg Główny 10km | ||
46 | Derlatka kordian | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | Czarnecki Run Team | opłacono on-line |
47 | Derlatka Marcin | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
48 | Telka Paweł | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Mechanik i Przyjaciele | |
49 | Derlatka Agata | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
50 | Kujdowicz Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
51 | Deperas Łukasz | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
52 | Deperas Jakub | Końskie | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
53 | Nowek Katarzyna | Skarżysko-Kamienna | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
54 | Cisowska Barbara | Kielce | Polska | Bieg 5km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
55 | Gursiel Tomasz | Kielce | Polska | Bieg 5km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
56 | Kowalczyk Szymon | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
57 | Kowalczyk Adam | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
58 | Kowalczyk Małgorzata | Stąporków | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
59 | Kowalczyk Krzysztof | Stąporków | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
60 | Armada Andrzej | Kielce | Polska | Bieg 5km | homo viator | opłacono on-line |
61 | Strzałkowski Marcin | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | ||
62 | Materek Mariusz | Szydłowiec | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line | |
63 | Skłodowski Piotr | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
64 | Boczek Marian | Skarżysko Kamienna | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono on-line | |
65 | Jungiewicz Aneta | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
66 | PRASAŁ ADRIANNA | Kielce | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
67 | Kowalski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg 5km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8427