Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rycharski Konrad Pruszcz Gdański Start
2 Rycharski Mikołaj Pruszcz Gdański Start
3 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start
4 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Start
5 Nowaczyński Jan Juszkowo Start
6 Płucienniczek Adrian Pruszcz Gdański Start
7 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start Wembley Team
8 Kukiełczak Monika Straszyn Start
9 Mazur Magda Starogard Gdański Start
10 Waldowski Roman Gdańsk Start Biegacze z Pomorza /Taka Ryba
11 Pitak Kinga Pruszcz Gdański Start
12 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Start Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
13 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Start SP nr 1/Pruszcz Biega
14 Monik-Pitak Monika Pruszcz Gdański Start
15 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Start 49BLot/Pruszcz Biega
16 Jóźwik Agnieszka Straszyn Start
17 Domeradzki Michał Pruszcz Gdański Start
18 Domeradzka Agata Pruszcz Gdański Start Przedszkole nr 3 Pruszcz Gdański
19 Domeradzki Adam Pruszcz Gdański Start AS Piłeczka
20 Domeradzki Maciej Pruszcz Gdański Start Mks Czarni Pruszcz
21 Krajs Agnieszka Pruszcz Gdański Start
22 Krajs Leszek Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
23 Deneka Malgorzata Pruszcz gdański Start
24 Serkowska Kamila Pruszcz Gdański Start
25 Kuźma Antoni Pruszcz Gdański Start
26 Kuźma Monika Pruszcz Gdański Start
27 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Start
28 czopek jaroslaw EŁK Start
29 Parandyk Adam Juszkowo Start 49 Baza Lotnicza
30 Wadowski Mikołaj Pruszcz Gdański Start
31 Kamrowska Weronika Pruszcz Gdański Start
32 Kamrowska Agata Pruszcz Gdański Start
33 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start
34 Konarzewska Natalia Czerniewo Start
35 Ścibiorska Maja Borkowo Start GTS Borkowo
36 Ścibiorska Magdalena Borkowo Start
37 Pawlak Aleksandra Pruszcz Gdański Start
38 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim
39 MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ Pruszcz Gdański Start
40 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
41 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
42 Grobelny Filip Juszkowo Start
43 Grobelny Rafał Juszkowo Start
44 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Start
45 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega
46 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start Iron Team - 49 Baza Lotnicza
47 Domaradzka Anna Radunica Start Radunica Run
48 Goździewska Marta Lisewiec Start
49 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Start
50 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/49BLot
51 Malcher Joanna Pruszcz Gdański Start
52 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start Lotos Running Team
53 Omernik Kacper Pruszcz Gdański Start
54 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
55 Bronowski Jakub Pruszcz Gdański Start
56 Bronowski Kacper Pruszcz Gdański Start
57 Bronowski Rafał Pruszcz Gdański Start
58 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański Start
59 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start
60 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
61 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
62 Sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Start Pruszcz biega
63 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański
64 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański
65 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start
66 Guszczyński Alex Pruszcz Gdański Start
67 Stawska Amelia Pruszcz Gdański Start
68 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański Start
69 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Start
70 Stasica Michał Łęgowo Start
71 Stasica Andrzej Łęgowo Start
72 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
73 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Start
74 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Start
75 Bramowicz Jacek Juszkowo Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega
76 Kuczek Bartosz PRUSZCZ GDAŃSKI Start SP nr 3 im Jana Matejki Pruszcz Gdański
77 Kuczek Michał Pruszcz Gdański Start
78 Kuczek Marta Pruszcz Gdański Start
79 Ścirko Iwona Pruszcz Gdański Start
80 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start
81 Charkiewicz Jakub Straszyn Start
82 Charkiewicz Monika Straszyn Start
83 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega
84 Nałęcz Agnieszka Straszyn Start
85 Dzwoniarski Artur Rokitnica Start
86 Dzwoniarska Zuzanna Rokitnica Start
87 Dzwoniarska Izabela Rokitnica Start
88 Pietralska Malina Pruszcz Gdański Start
89 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Start Sp Rotmanka
90 Mikołajczyk Anna Rotmanka Start
91 Rychert Krystyna Suchy Dąb Start
92 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start
93 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Start BigYellowFoot Adventure Team
94 Gogoliński Karol Somonino Start
95 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
96 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
97 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Start
98 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Start SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
99 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team


Wyświetleń: 1158

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ