Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
1 | Niemiec Marek | Gdynia | BIEG | ACTIV EAGLES PRO | |||||
Aktywna Jastarnia | |||||||||
2 | Szczerba Dominika | Jastarnia | BIEG | Aktywna Jastarnia | |||||
3 | Konieczna Monika | Jastarnia | BIEG | Aktywna Jastarnia | |||||
4 | Kohnke Joanna | Jastarnia | BIEG | Aktywna Jastarnia | |||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
5 | Budzisz Joanna | Kuźnica | MARSZ | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
BRW KP PSP | |||||||||
6 | Oreszke Jan | Karwia | BIEG | BRW KP PSP | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
7 | Buczkowski Damian | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
8 | Mach Izabela | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
9 | Wrzos Krzysztof | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
10 | Buczkowska Agnieszka | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
11 | Janowicz Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
12 | Zielke Małgorzata | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
13 | Gojke Dawid | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
14 | Kollek Lidia | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
15 | Konkel Andrzej | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||||||
16 | Kollek Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono | ||||
Decathlon Rumia | |||||||||
17 | Grądzka Justyna | Piaseczno | BIEG | Decathlon Rumia | |||||
Elite Team | |||||||||
18 | Toporek Paulina | Gdynia | MARSZ | Elite Team | |||||
19 | Toporek Aleksandra | Gdynia | MARSZ | Elite Team | |||||
Elite Team | |||||||||
20 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | MARSZ | Elite Team | |||||
21 | Zientkiewicz Aga | Banino | MARSZ | Elite Team | |||||
Elitte Team | |||||||||
22 | Szymerowska Joanna | Rekowo Górne | BIEG | Elitte Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
23 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | MARSZ | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Greif Team Władysławowo | |||||||||
24 | Bollin Wiesława | Władysławowo | BIEG | Greif Team Władysławowo | opłacono | ||||
25 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | BIEG | Greif Team Władysławowo | |||||
26 | Boza Beata | Gdynia | BIEG | Greif Team Władysławowo | |||||
JARBUD | |||||||||
27 | Küchler Małgorzata | Gdynia | BIEG | JARBUD | opłacono | ||||
28 | Küchler Paweł | Gdynia | BIEG | JARBUD | opłacono | ||||
29 | Górniak Jarosław | Pogórze | BIEG | JARBUD | opłacono | ||||
KORNA BIEGA | |||||||||
30 | Kroll Rafał | Władysławowo | BIEG | KORNA BIEGA | opłacono | ||||
Kaszebe Łebcz | |||||||||
31 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | BIEG | Kaszebe Łebcz | opłacono | ||||
LP Team | |||||||||
32 | Kowalski Waldemar | Borkowo | BIEG | LP Team | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
33 | Szymanowska Anna | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
34 | Sibik Beata | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
35 | Sawa Lena | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
36 | Bikowski Marek | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
37 | Bikowska Gabriela | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
38 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | MARSZ | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
Morsik Weteran | |||||||||
39 | Wójcik Piotr | Gdynia | MARSZ | Morsik Weteran | opłacono | ||||
Morska Baza Szkoleniowa | |||||||||
40 | Niedostatkiewicz Maciej | Gdynia | BIEG | Morska Baza Szkoleniowa | opłacono | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
41 | Naumczyk Tomasz | Malbork | BIEG | Nyborg-Mawent | opłacono | ||||
Pan z Aparatem | |||||||||
42 | Redzimski Adam | Gdynia | BIEG | Pan z Aparatem | opłacono | ||||
43 | Redzimska Anna | Gdynia | BIEG | Pan z Aparatem | opłacono | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
44 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | BIEG | Salon Optyczny Prestiż | opłacono | ||||
Siłownia Supergym Puck | |||||||||
45 | Adrian Katarzyna | Władysławowo | MARSZ | Siłownia Supergym Puck | |||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
46 | Panek Aneta | Gdynia | MARSZ | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
47 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | MARSZ | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
48 | Góra Beata | Gdańsk | MARSZ | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
49 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | MARSZ | Step by Step Trójmiasto | |||||
Wymiatacze | |||||||||
50 | Zasada Joanna | Mosty | BIEG | Wymiatacze | |||||
51 | Pardyka Justyna | Gdynia | BIEG | Wymiatacze | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
52 | Budzisz Radosław | Chałupy | BIEG | opłacono | |||||
53 | Meter Iwona | Ostrowo | BIEG | ||||||
54 | Dampc Anna | Puck | BIEG | opłacono | |||||
55 | Nuckowska Elżbieta | Połczyno | BIEG | opłacono | |||||
56 | Gumowska Izabella | Gdańsk | MARSZ | opłacono | |||||
57 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | MARSZ | opłacono | |||||
58 | Ferra Agnieszka Zofia | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
59 | Nowojska Jolanta | Namysłów | MARSZ | opłacono | |||||
60 | Kurnik Jakub | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
61 | Grycko Daria | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
62 | Mickiewicz Ilona | Wejherowo | BIEG | ||||||
63 | Szymański Krzysztof | Domatówko | BIEG | ||||||
64 | Idźkowski Adam | Gdańsk | MARSZ | opłacono | |||||
65 | Domurad-Idźkowska Sylwia | Gdańsk | MARSZ | opłacono | |||||
66 | Nowojski Jacek | Namysłów | BIEG | opłacono | |||||
67 | Kulczycki Jan | Gdańsk | MARSZ | opłacono | |||||
68 | Budzisz Rafał | Chałupy | BIEG | opłacono | |||||
69 | Osipowicz Krzysztof | Gdynia | BIEG | opłacono | |||||
70 | Koralewska Balbina | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
71 | Lesner Dariusz | Puck | BIEG | ||||||
72 | Dorobczyńska Sylwia | Chałupy | BIEG | opłacono | |||||
73 | Mach Alicja | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
74 | Rumkowska Beata | Gdynia | MARSZ | opłacono | |||||
75 | Ceynowa Izabela | Reda | BIEG | opłacono | |||||
76 | Niemiec Mariola | Gdynia | MARSZ | ||||||
77 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | MARSZ | ||||||
78 | Piasecka Monika | Pierwoszyno | MARSZ | ||||||
79 | Lewińska Dominika | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
80 | Chudzik Beata | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
81 | Kohnke Daria | Reda | BIEG | opłacono | |||||
82 | Soldatke Alicja | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
83 | Zielke Ewa | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
84 | Paruszewska Agnieszka | Reda | MARSZ | ||||||
85 | Schmidt Agnieszka | Puck | BIEG | opłacono | |||||
86 | Radtke Magdalena | Puck | BIEG | opłacono | |||||
87 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
88 | Rudek Małgorzata | Rumia | BIEG | ||||||
89 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | BIEG | opłacono on-line | |||||
90 | Wieliczko Małgorzata | Hel | BIEG | ||||||
91 | Zasada - Humbla Wioletta | Gdynia | BIEG | ||||||
92 | Zawadzka-Deręgowska Małgorzata | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
Żarta Wataha | |||||||||
93 | Michalak Magdalena | Gdańsk | BIEG | Żarta Wataha |
Wyświetleń: 7825